Siła kolorów Axor – wybierz baterie, które odmienią Twoją łazienkę!

(1 głos)
bateria axor, baterie axor, axor
Zestaw prysznicowy natynkowy, bateria umywalkowa, bateria wannowa wolnostojąca Axor One w kolorze biały mat

Kolor wprowadza życie i całkowicie odmienia każde wnętrze, łazienkę także. Posiada zdolność oddziaływania na psychikę i zdrowie człowieka. Daje możliwość wyrażania siebie, co jednocześnie wpływa na personalizację aranżacji. W przestrzeniach o czysto higienicznym przeznaczeniu jego użycie nie jest takie łatwe, bo łazienki do tej pory z reguły były szaro-białe, ozdobione chromowanym wykończeniem baterii. Pora to zmienić! Marka Axor ma w swojej ofercie armaturę nie tylko w oczywistych barwach, lecz także tych całkiem nietuzinkowych.

Łazienka spersonalizowana

Dobieramy wysokości blatu, by jak najlepiej służył domownikom. Obliczamy zapotrzebowanie na półki, szuflady i szafki, by pomieściły wszystkie niezbędne przedmioty. W końcu też stawiamy na kolory, które jak najlepiej wpasowują się w nasze gusta. Tak tworzy się wnętrza skrojone na miarę użytkowników. W łazience barwna personalizacja ma szczególne znaczenie, bo przecież tonacje oddziałują na zmysły, a głównym zadaniem urządzających jest to, by stworzyć przestrzeń, która każdego poranka nastraja pozytywnie do działania i pozwala się zregenerować po męczącym dniu.

bateria axor, baterie axor, axor
Zestaw prysznicowy natynkowy, bateria umywalkowa, bateria wannowa wolnostojąca Axor One w kolorze szczotkowany brąz

bateria axor, baterie axor, axor
Zestaw prysznicowy natynkowy, bateria umywalkowa, bateria wannowa wolnostojąca Axor One w kolorze szczotkowany nikiel

Personalizacja w języku Axor

Pełna indywidualizacja w języku projektowania Axor oznacza dużą swobodę. Ta z kolei daje nieoczywiste i ciekawe efekty w postaci łazienek pełnych harmonii. Na tę dowolność składają się obszerna gama kolorów, od wariantów klasycznych w wersji szczotkowanej, po te wykończone na wysoki połysk.

Personalizacja Axor to także możliwość grawerowania i znakowania powierzchni czy modyfikacji długości, a więc przedłużanie lub skracanie baterii i pryszniców, by zwiększyć funkcjonalność przestrzeni. To usługi dostępne na indywidualne zamówienie. Ich szczegóły należy ustalać ze sprzedawcą.

bateria axor, baterie axor, axor
Armatura łazienkowa Axor One w kolorze czarny matowy

bateria axor, baterie axor, axor
Zestaw prysznicowy natynkowy, bateria umywalkowa, bateria wannowa wolnostojąca Axor One w kolorze polerowany czarny chrom

Kolory Axor

Oferowane przez Axor baterie umywalkowe, bidetowe, prysznicowe czy wannowe dostępne są w wielu modnych wykończeniach FinishPlus. To m.in. polerowany lub szczotkowany czarny chrom, który wyróżni strefę mycia – szczególnie jeśli postawisz na efektowne baterie wannowe wolnostojące czarne czy czarne baterie umywalkowe. Odcień doda wnętrzu wyrazistości i świetnie odnajdzie się w minimalistycznych oraz nowoczesnych aranżach. Kolor dobrze łączy się z drewnem, szkłem i jasną ceramiką. Możesz go też zestawić z ciemnymi powierzchniami wanien i umywalek – taki duet zbuduje nieco industrialny, męski klimat.

Równie dekoracyjny charakter mają brąz szczotkowany oraz mosiądz polerowany. Z ich udziałem stworzysz eleganckie, nietuzinkowe wnętrza utrzymane w nurcie vintage, glamour, retro czy nowoczesnym. Będzie do nich pasować zarówno nieoczywista umywalka nablatowa beżowa, jak i ta klasyczna, utrzymana w śnieżnej bieli. Wszystko zależy od tego, czy stawiasz na wyrazisty kontrast, czy subtelność.

Manufaktura Axor proponuje też coś, co zadowoli fanów złota. Wykończenie dostępne jest w wariancie polerowanym lub szczotkowanym. Będzie idealne we wnętrzach glamour, modern clasic, art déco czy vintage. Jeśli szukasz czegoś bardziej nietuzinkowego, warto postawić na polerowane lub szczotkowane czerwone złoto, które mimo oryginalnego wyglądu pozwala na wiele możliwości dopasowań. Z czym je łączyć? Z czernią, bielą, zgaszonym różem oraz naturalnymi barwami przyrody, takimi jak brąz, beżowy czy écru.

Gamę kolorów baterii Axor uzupełniają również nikiel szczotkowany i stal szlachetna, a także polerowany lub szczotkowany chrom, nikiel polerowany, brąz polerowany oraz mosiądz polerowany.

bateria axor, baterie axor, axor
Zestaw prysznicowy natynkowy, bateria umywalkowa, bateria wannowa wolnostojąca Axor One w kolorze szczotkowane różowe złoto

bateria axor, baterie axor, axor
Zestaw prysznicowy natynkowy, bateria umywalkowa, bateria wannowa wolnostojąca Axor One w kolorze szczotkowany mosiądz

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia