Sauna domowa Duravit Inipi – stylowe SPA w Twoim domu!

(4 głosów)
 

sauna domowa duravit inipi

Kiedyś Sauna parowa była rarytasem, wyrazem bogactwa, na które mogli pozwolić sobie nieliczni. Jej montaż w domu wymagał nie tylko nakładów pracy i energii, lecz przede wszystkim kosztów. Dziś – dzięki marce Duravit i grupie projektowej EOOS – może być nawet częścią małego mieszkania, bo Duravit Inipi nie zna ograniczeń! Teraz domowa sauna może zagościć gdzie tylko zechcesz i zagwarantować maksymalną dawkę szczęścia każdemu Użytkownikowi!


Domowa sauna  – dlaczego warto?

Sauna już od wieków znana jest ze swoich dobroczynnych właściwości. Wysoka temperatura oraz określona wilgotność wykazują rzesze pozytywnych aspektów dla naszego zdrowia oraz poszerzają wachlarz możliwości do osiągniecia równowagi ciała oraz umysłu. Wystarczy kilkuminutowy seans, by zażegnać bolączki i kłopoty, oczyścić organizm i poczuć przypływ sił witalnych. Jednak z przyczyn ekonomicznych i praktycznych, nie każdy może sobie pozwolić na taką dogodność. Tradycyjne sauny domowe wymagają wcześniejszego przygotowania, odpowiedniego rozplanowania przestrzeni, wygospodarowania pomieszczeń i przeprowadzania koniecznych instalacji, dlatego powinniśmy o nich pomyśleć już na etapie budowy domu. Duravit opracował produkt – sauna Duravit Inipi – dzięki któremu nawet zwykła łazienka czy sypialnia mogą zamienić się w rzymską łaźnię, gwarantującą spokój ducha i przyjemność dla ciała. 
 
sauna duravit inipi Lazienkarium

Sauna Duravit Inipi dla spragnionych relaksu!

Wyobraź sobie, że Twój dom zamienia się w strefę przyjemności, do której ani pędzący świat, ani natłok obowiązków nie mają wstępu. Za drzwiami zamykamy przytłaczającą rzeczywistość i piętrzące się problemy, wkraczając w nowy wymiar komfortu. Każdy uczestnik współczesnej gonitwy o lepsze jutro, doskonale wie, jak cenne są chwile pełne relaksu i odprężenia oraz – niestety – jak o nie trudno w codziennym zgiełku. Dla projektantów marki Duravit nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego stworzono saunę domową Duravit Inipi – koncepcję, której inspiracją były pierwotne sauny i rytuały pocenia się znane już od dawna w Azji. Idea zdrowego pocenia się została połączona ze zmysłem technologicznym oraz ciekawym, nowoczesnym stylem. 

sauna duravit inipi Lazienkarium

Sauny Duravit Inipi to oryginalny przestrzenny projekt wykonany z najlepszej jakości surowców. Podstawowy materiał, z którego zbudowane są sauny Duravit Inipi to wysoko zagęszczona trójwarstwowa płyta wiórowa. Zewnętrze ramy dostępne są w atrakcyjnych odcieniach, co umożliwia dopasowanie produktu do wystroju wnętrza. Atmosferę elegancji kreuje duży, przeszklony front i ukryte systemy techniczne, bowiem urządzenia sterujące, takie jak piec oraz parownik, ulokowane są za ścianą boczną. Duravit zadbał o to, by modele sauny Inipi były całkowicie zoptymalizowane pod kątem grzewczym i stwarzały doskonałe warunki klimatyczne. Służy temu innowacyjny piec wyłożony specjalnymi ceramicznymi kamieniami, zapewniającymi zwiększoną trwałość. Na górnym stopniu temperatura może osiągać około 75°C, a na niższym wartość wynosi około 60°C. W ofercie producenta znajdziemy także modele z powłoką Antislip, czyli specjalistyczną przeźroczystą powierzchnią antypoślizgową zwiększającą poczucie bezpieczeństwa w saunie. 

duravit inipi sauna
Kabina prysznicowa z sauną

sauna duravit inipi Lazienkarium
  

W jakim wnętrzu sprawdzi się Duravit Inipi?

Zaletą sauny domowej Duravit Inipi jest jej uniwersalność. Produkt może być ulokowany nie tylko w łazienkach, lecz także przestronnych pokojach kąpielowych, sypialniach czy oddzielnych przestrzeniach służących wypoczynkowi. Kompaktowe formy – dostępne aż w 8 konfiguracjach – umożliwiają optymalne dopasowanie sauny do układu pomieszczenia. W ofercie znajdziemy modele Duravit Inipi, Duravit Inipi B, Duravit Inipi Sauna Super Compact oraz Duravit Inipi Ama z oddzielnym prysznicem. Różnorodność konfiguracji oraz bogata oferta wymiarów pozwala dobrać odpowiedni model pod względem wielkości posiadanego metrażu.

sauna duravit inipi Lazienkarium
  

Sauna Duravit Inipi –  sterowanie

Sauna domowa Duravit Inipi sterowana jest za pomocą specjalnego pilota, który z wyglądu przypomina naturalny kamień i umożliwia wybór lub zmianę preferowanych parametrów. Podobny panel znajduje się za osłoną sauny, więc ustawienia możemy zmieniać na dwa sposoby – albo korzystając z panelu, albo z pilota. Rozbudowane funkcje posiadają programowane profile temperatury, efekty świetlne oraz umożliwiają sterowanie dźwiękiem, dzięki czemu stworzenie znakomitych warunków do celebrowania chwil jest zaskakująco proste. W kilka chwil możemy przenieść się myślami do krainy marzeń i korzystać z przyjemności, jaką daje prywatna łaźnia. 

duravit inipi panel sterowania

sauna duravit inipi Lazienkarium pilot

sauna duravit inipi Lazienkarium

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia