Ravak Rosa – kompleksowe rozwiązania łazienkowe w unikalnym stylu

(4 głosów)
ravak rosa umywalka wpuszczana, ravak rosa umywalki, ravak rosa umywalka wpuszczana w blat, ravak rosa umywalka

Ravak Rosa, czyli praktyczne propozycje dla innowacyjnego wnętrza

Spójne, uniwersalne i piękne wyposażenie to idealne rozwiązanie dla każdego wnętrza. Marka Ravak od lat wprowadza na rynek asortyment, który doskonale współgra z harmonijnym i funkcjonalnym modelem współczesnej łazienki. Linia Ravak Rosa to koncept, czyli gotowy zestaw łączących się ze sobą artykułów, w którym znajdziemy wanny, parawany wannowe, ceramikę sanitarną, a także armaturę i gotowe propozycje meblowe. Bogata oferta kompozycji sprawi, że w pomieszczeniu zagości oryginalna forma, połączona z estetycznym wzornictwem. Całość przestrzeni dopełnią elementy, które pozwolą na stworzenie przytulnego miejsca w naszym domu.

ravak rosa aranżacje, ravak rosa opinie, ravak rosa zdjęcia, ravak rosa aranżacja łazienki, ravak rosa umywalka
Ravak Rosa wanna narożna

Ravak Rosa i oryginalne wanny w różnorodnych kształtach

Czeski producent Ravak prezentuje gotowe zestawienia w konceptach – kompleksowych rozwiązaniach do każdej łazienki, których dopasowane elementy tworzą harmonijny projekt. Propozycja Ravak Rosa zawiera modele o charakterystycznym kształcie, który zachwyca oryginalnością oraz zapewnia komfort użytkowania na długie lata. Wśród asortymentu znajdziemy kilka wariantów wygodnych i funkcjonalnych wanien w wielu rozmiarach, między innymi wanny asymetryczne oraz narożne w prawej lub lewej wersji występujące w rozmiarach 150 × 95, 150 × 105 cm, 106 × 105 cm, 160 × 95 cm czy 170 × 105 cm. Warto zaznaczyć, że producent udostępnił możliwość zastosowania systemu hydromasażu RAVAK oraz zainstalowania oświetlenia podwodnego Chromoterapie H 20 Color. Artykuły uzupełniają specjalne panele boczne, które ukryją elementy montażu i pozwolą cieszyć się gotowym efektem bez dodatkowych prac remontowych.

ravak rosa wanna, ravak rosa wanny, ravak rosa wanna narożna, ravak wanny
Ravak Rosa II wanna narożna oraz parawan nawannowy

Ravak Rosa, czyli połączenie kąpieli z prysznicem – parawany nawannowe

Podczas aranżacji łazienki wielu z nas zadaje sobie zasadnicze pytanie: wanna czy prysznic? Dzięki praktycznej propozycji Ravak Rosa możemy nawet na niewielkim obszarze cieszyć się obydwoma wariantami kąpieli. Producent konceptu udostępnił specjalnie dostosowane do modeli parawany nawannowe w wielu wersjach i kształtach. Artykuły występują w wersji jedno- lub dwuelementowej, a połączone są profilami aluminiowymi, także w wersji z białym pokryciem. Produkty zawierają bezpieczne szklane wypełnienie o grubości 6 mm z niewidzialną hydrofobową powłoką AntiCalc. Powierzchnia przeciwdziała osadzaniu się nieczystości i kamienia, co pozwala zachować taflę w nienagannej czystości, przy użyciu niewielkiej ilości łagodnych środków myjących. Dodatkowo parawany wyposażono w mechanizm podnoszenia, który zapewnia zatrzymanie drzwi w podstawowej pozycji, samodomykanie oraz delikatne podnoszenie nad listwą progową w trakcie otwierania.

ravak rosa parawan nawannowy, ravak rosa parawany nawannowe, ravak rosa parawany na wannę, ravak parawany wannowe, ravak rosa parawan
Ravak Rosa parawan nawannowy

Umywalki Ravak Rosa – uniwersalne rozwiązanie do każdej przestrzeni

W propozycji Ravak Rosa znalazły się także funkcjonalne modele współczesnych umywalek w zdobniczej formie. Wśród asortymentu znajdziemy umywalki wiszące o wymiarach 56,6 × 46,6 × 15 cm, 60 × 49 × 15 cm oraz 78 × 55 × 16 cm, które występują w wariancie prawym lub lewym, w zależności od układu łazienki. Modele można zainstalować bezpośrednio do ściany lub zestawić z dopasowaną szafką. Cechą szczególną artykułów jest nietypowa asymetryczna budowa, która współgra z kształtem wanien Ravak Rosa i razem z nią tworzy jednolitą linię aranżacyjną we wnętrzu. Należy zaznaczyć, że produkty zostały odlane z marmuru, dzięki czemu wyróżniają się niezwykle gładką powierzchnią. Zewnętrzną białą warstwę umywalek tworzy żywica GelCoat, która chroni materiał przed ścieraniem, zarysowaniem i innymi urazami mechanicznymi.

ravak rosa meble, ravak rosa szafka podumywalkowa, ravak rosa szafka pod umywalkę, ravak rosa meble łazienkowe
Szafki Ravak Rosa umożliwiają wygodne przechowywanie przyborów higienicznych

Ravak Rosa – funkcjonalna i piękna armatura łazienkowa

Projekt Ravak Rosa wyróżnia linia nowoczesnej armatury o harmonijnej i proporcjonalnej budowie. Asortyment serii pozwoli dopełnić przestrzeń kąpielową, oferując jednouchwytowe i dwuuchwytowe baterie prysznicowe, baterie podtynkowe z przełącznikiem oraz baterię wannową natynkową. Do obszaru dziennego projektant cyklu Ravak Rosa dostosował jednouchwytową baterię umywalkową w wersji z korkiem lub bez korka, która dzięki odpowiedniemu nachyleniu i minimalistycznej formie zyskała na lekkości i oryginalności. Odporność i długa żywotność baterii są owocem wielu lat doświadczenia i pracy. Producent każdą głowicę testuje na więcej niż 700 000 otwarć, co pozwala zagwarantować komfort użytkowania na ponad 30 lat. Warto dodać, że wszystkie artykuły występują w chromowanej powłoce, którą łatwo utrzymać w czystości, z kolei instalacja lub wymiana elementów jest bardzo prosta, gdyż baterie mają już zamontowane wężyki, co pozwala oszczędzić nasz czas i w kilka minut rozpocząć korzystanie z urządzenia.

ravak rosa baterie umywalkowe, ravak rosa bateria umywalkowa, ravak rosa umywalka wisząca, ravak rosa baterie łazienkowe, ravak rosa umywalki
Ravak Rosa kran do umywalki z umywalką wiszącą

Ravak Rosa i praktyczne zestawy meblowe

W wyposażeniu łazienki niezwykle trudnym wyzwaniem jest dopasowanie idealnych mebli do wybranych już gotowych artykułów ceramicznych. W koncepcie Ravak Rosa producent wystąpił z propozycją gotowych zestawów meblowych, które pozwolą idealnie zagospodarować przestrzeń i dodatkowo ozdobią wnętrze. W ofercie znalazły się szafki łazienkowe przeznaczone pod umywalki Ravak Rosa. Ponadto projektant udostępnił szafki wiszące w postaci słupków bocznych, występujące z dwoma szklanymi i jedną otwartą półką o wymiarach 35 × 30,5 × 153,5 cm oraz 41 × 35 × 180 cm. Całość kompozycji dopełniają lustro z oświetleniem liczące 56,5 × 80 cm oraz lustro z półką ze zintegrowanymi światłami punktowymi i gniazdkiem mierzące 78 × 68 cm.

ravak rosa szafka podumywalkowa, ravak rosa umywalka wpuszczana, ravak rosa bateria umywalkowa, rawak rosa meble łazienkowe, ravak szafka pod umywalkę
Ravak Rosa umywalka z szafką oraz baterią umywalkową Ravak

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia