Ravak Evolution – pomysł na wyposażenie nowoczesnej łazienki

(3 głosów)
ravak evolution aranżacja, ravak evolution aranżacja łazienki, aranżacja ravak evolution
Ravak Evolution umywalki z szafką

Ravak Evolution i funkcjonalna przestrzeń o współczesnej budowie

Marka Ravak od lat z sukcesem prezentuje na rynku międzynarodowym oryginalne rozwiązania aranżacyjne do łazienek. W najnowszej odsłonie Ravak Evolution producent zaproponował funkcjonalny asortyment, który czerpie z nowoczesnego wzornictwa. Dzięki doświadczeniu i wysokiej jakości surowcom powstała seria umywalek, wanien oraz gotowych zestawów meblowych, tworzących spójną całość. Opływowe kształty i łagodna forma Ravak Evolution dopełnią ciepłą i innowacyjną przestrzeń z zachowaniem maksimum komfortu, a wielość możliwości zastosowania wpłynie na zwiększenie indywidualności pomieszczenia

ravak evolution wanna, ravak evolution wanna z obudową, ravak evolution wanny

Ravak Evolution – umywalka łazienkowa o idealnie zaokrąglonym kształcie

Nowoczesny styl i nieskazitelnie gładka powierzchnia umywalki Ravak Evolution to wyraz profesjonalizmu oraz wysokiej estetyki. Model został zaprojektowany w wymiarach 70 × 55 × 16,5 cm specjalnie do zabudowy meblowej, tworząc wraz z szafką podumywalkową idealne zestawienie. Produkt dostępny jest w wersji z otworem oraz z ukrytym przelewem. Niespotykanie łagodne krawędzie i trwały materiał, będący mieszaniną żywicy i dolomitu, wpływają na długą żywotność artykułu i zapewniają jego piękny wygląd na długie lata. Opływowa linia precyzyjnie odwzorowuje kształt wanny Ravak Evolution, co wpływa na jednolitość pomieszczenia, które zadziwia estetyką i doskonałą harmonią.

ravak evolution umywalka wpuszczana, ravak evolution umywalka wpuszczana, ravak evolution umywalka, ravak evolution umywalki
Umywalka wisząca Ravak Evolution z szafką podumywalkową

Wanny Ravak Evolution jako odpowiedź na komfortową kąpiel

W celu uzyskania komplementarnego i stylowego wnętrza producent Ravak Evolution zaprojektował koncept, w którym znajdziemy precyzyjnie dopasowane do siebie elementy o subtelnie zaokrąglonych krawędziach. Wyróżnione na arenie międzynarodowej wanny cyklu występują w wersji prostokątnej w dwóch rozmiarach: 170 × 96 × 44,5 cm oraz 180 × 102 × 44,5 cm. Artykuły zostały wykonane z plastycznego akrylu sanitarnego, który jest materiałem odpornym na działanie ostrych środków chemicznych oraz urazów mechanicznych. Dzięki specjalnym właściwościom budulca wanny akrylowe dłużej utrzymują ciepło, a także są dźwiękochłonne oraz niepodatne na odbarwienia. Specjalnie do zabudowy modeli fabrykant udostępnił panele przednie oraz boczne, których zadaniem jest ukrycie elementów odpływu i instalacji oraz zachowanie jednolitej linii w obrębie wanny.

ravak evolution
Wanny prostokątne akrylowe Ravak Evolution to ciekawa forma idealna do nowoczesnej łazienki

Ravak Evolution i gotowe zestawy meblowe

Kolekcja Ravak Evolution została wzbogacona także o gotowe rozwiązania meblowe, które porządkują przestrzeń i zwiększają obszar przechowywania. Modelami idealnie dostosowanymi pod umywalkę serii są szafki łazienkowe. Artykuły występują w wersji z relingiem na ręcznik lub z szufladą w wymiarach 70 × 55 × 47 cm. Dodatkowo producent zaoferował praktyczny słupek boczny w wariancie otwartym lub zamkniętym liczący 45 × 30,5 × 142 cm. Pierwsza propozycja obejmuje cztery drewniane półki, z kolei druga zawiera jedną szklaną półkę w każdej z trzech części. Szafki przystosowane są do instalacji na ścianie i zostały wykonane w białym kolorze o wysokim połysku, który podkreśla styl aranżacyjny łazienki. Projekt dostosował także dopełniające wnętrze białe lustro w pełni oddające charakter konceptu.

ravak evolution meble łazienkowe, ravak evolution meble do łazienki, ravak evolution meble
Meble łazienkowe Ravak Evolution pozwalają stworzyć kompletną łazienkę

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia