Ravak Avocado – komfortowe wyposażenie łazienki w oryginalnej formie

(2 głosów)
ravak avocado wanny, ravak avocado wanna, ravak avocado aranżacja łazienki
Ravak Avocado wanna narożna

Ravak Avocado i niezwykła budowa funkcjonalnego asortymentu

Urządzenie niewielkiej przestrzeni z zachowaniem maksymalnej funkcjonalności to szczególne wyzwanie dla każdego. Czeski producent wyposażenia łazienek Ravak zaprojektował koncept Ravak Avocado, który porządkuje obszar kąpieli oraz strefę umywalkową w praktyczny sposób. Dzięki kreatywności uzyskano modele o łagodnie wyprofilowanej i asymetrycznej budowie przypominające charakterystyczny owoc. Całość kompozycji pozwoliła na wyróżnienie łazienki oraz osiągnięcie pełnej harmonii i spokoju we wnętrzu. Dzięki dwóm wariantom rozmiarowym asortyment sprawdzi się w każdej łazience, z kolei niecodzienny kształt i wykonanie zachwycą oryginalnością i trwałością.

ravak avocado umywalka, ravak avocado wanna, ravak avocado wanna narożna
Ravak Avocado wanna narożna i umywalka wisząca

Ravak Avocado i przestrzeń kąpielowa jako odpowiedź na indywidualne potrzeby Klientów

Rozwiązanie Ravak Avocado to charakterystyczny dla producenta koncept, w którym wszystkie elementy wyposażenia są do siebie idealnie dopasowane i razem tworzą jednolitą i harmonijną kompozycję. Wśród asortymentu Ravak Avocado znajdziemy kompatybilne wanny i umywalki, które efektywnie zaaranżują łazienkę. Owocem projektu jest komfortowa wanna asymetryczna o łagodnie zaokrąglonym kształcie. Model występuje w dwóch rozmiarach 150 × 75 cm oraz 160 × 75 cm w wersji prawej lub lewej, w zależności od układu pomieszczenia. Takie rozwiązanie pozwoli cieszyć się kąpielą nawet w najmniejszej łazience, zwiększając walory wizualne wnętrza w nowoczesny sposób.

ravak avocado wanna asymetryczna, wanny ravak avocado, wanna ravak avocado
Ravak Avocado wanna asymetryczna i umywalka narożna

Ravak Avocado, czyli doskonały projekt wanien

Wanny Ravak Avocado zostały wykonane z plastycznego i antybakteryjnego akrylu, który wzmocniono wytrzymałym laminatem (LA). Do ochrony artykułu i pełnego zamaskowania elementów odpływu i instalacji udostępniono panele boczne idealnie dostosowane do budowy i specyfiki każdego modelu. Dzięki tej propozycji obszar wanny zostanie w szybki i prosty sposób przygotowany do użytkowania. Dodatkowym atutem serii, jest 10-letnia gwarancja producenta na wanny przy prawidłowym montażu z wykorzystaniem elementów uzupełniających Ravak. Takie rozwiązanie pozwoli cieszyć się komfortową i wygodną łazienką przez długie lata.

ravak wanny, ravak avocado wanna akrylowa, ravak avocado wanna z akrylu
Ravak Avocado wanna akrylowa oraz bateria wannowa ścienna

Przestrzeń umywalkowa z linią umywalek Ravak Avocado

Producent Ravak w koncepcie Ravak Avocado skupił się także na harmonijnym uzupełnieniu obszaru wanny doskonale pasującą umywalką w nowoczesnym kształcie. Umywalki zostały wykonane z trwałej mieszanki dolomitu i żywicy. Dzięki temu uzyskano trwałe i odporne modele o nieskazitelnie gładkiej powierzchni, które bardzo łatwo utrzymać w czystości, przy użyciu niewielkiej ilości środków myjących. Umywalki występują w wersji wiszącej w dwóch wielkościach i, podobnie do wanien, w dwóch wariantach prawym lub lewym, w zależności od układu pomieszczenia. Artykuły dostępne są w wymiarach 85 × 45 × 12,4 cm oraz 95 × 53 × 19 cm to idealnego dopasowania w łazience.

ravak avocado umywalka, ravak avocado umywalki, ravak avocado umywalka wisząca
Nowoczesna umywalka wisząca Ravak Avocado oraz syfon do umywalki i bateria

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia