Przycisk spłukujący TECElux Mini zmienia oblicze łazienki!

(6 głosów) 

Świat pędzi naprzód, a nowoczesne technologie wyprzedzają się między sobą i stawiają coraz wyżej poprzeczkę w niemal każdej dziedzinie. Ta wszechobecna innowacyjność dotarła także do łazienki i – pukając delikatnie do drzwi – udowadnia, jak bardzo jest w życiu przydatna. Czym jest przycisk Tece lux Mini? To nic innego jak przycisk spłukujący do wc wyposażony w funkcje, które niegdyś nawet się nam nie śniły. To doskonałe uzupełnienie miski WC. Co wyróżnia przycisk TECElux Mini?


Tece lux Mini to nowoczesny design 

Design – nowoczesny, prosty i minimalistyczny. Przycisk do wc TECElux Mini to zgrabny prostokątny element, wykonany ze szkła. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej.  Przycisk dodatkowo wyposażony jest w technologię LED – podświetlającą jego kontury – co gwarantuje ciekawy efekt wizualny. 


 

Przycisk TECElux Mini to ergonomia i funkcjonalność

Funkcjonalność to jeden z największych atutów produktu. Można go dopasować do swoich indywidualnych preferencji. Zaopatrzony jest w funkcje: higienicznego spłukiwania, optymalizacji poziomu oświetlenia (w 4 poziomach), automatycznego podświetlenia, funkcji czyszczenia oraz spłukiwania. Doskonałe, nieprawdaż? :-) Stelaż do wc tece to jedyny produkt do którego można zamontować ten przycisk
 
  

TECE lux Mini cena i wymiary 

TECE lux Mini dostępny jest w wymiarze 200x150x8mm, co czyni go ultrapłaskim elementem. Cena kompletu waha się w okolicach 1500zł. Jeśli zdecydujecie się na Tece lux Mini, musicie liczyć się ze sporym wydatkiem. Ale… zyskujecie w zamian wiele plusów!
 
  

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia