Opinia o Keuco Edition 11 – poznaj zalety i wady wszystkich elementów serii

(1 głos)
keuco edition 11 zdjęcia, keuco edition 11 aranżacja, keuco edition 11 na zdjęciach
Keuco Edition 11 Aranżacja łazienki

Prosty, ale niesztampowy wzór. Praktyczność, która stoi na równi z purystycznym designem. Bogaty wybór rozwiązań i mnóstwo zalet użytkowych. Tak w skrócie opisać można serie Keuco Edition 11. To kolekcja ponadczasowa, minimalistyczna, komplementarna, a przede wszystkim niezwykle elegancka! Do jakich wnętrz pasuje? Czy ma jakieś wady? Czy warto po nią sięgnąć? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się poniżej.

keuco edition 11, keuco edition 11, keuco edition 11

 Jakość

Keuco to rodzinna firma z tradycjami (+)

Opinie o Keuco Edition 11 zacznijmy od historii o producencie, bo marka w świecie sanitarnym to sprawa nadrzędna! Już nie jeden raz wspominaliśmy Wam, że wybierając jakiekolwiek rozwiązania do łazienki, warto postawić na renomowane firmy, bo wraz z ich dobrą sławą idą jakość, innowacyjność, technologiczne zaawansowanie i wydłużona żywotność. W tym przypadku jest tak samo. Keuco to doświadczony gracz świata łazienkowego. Ceniony oraz znany od 1953 roku i do dziś zarządzany przez rodzinę. To przekłada się na bogatą tradycję i ogromne know-how przekazywane z pokolenia na pokolenie. Efektem są linie takie jak Keuco Edition 11. Doskonałe milimetr po milimetrze.

keuco edition 11 opinie, opinie o keuco edition 11, oceny keuco edition 11
Keuco Edition 11 aranżacja kompletnej łazienki

Ciągłe ulepszanie jako credo przedsiębiorstwa (+)

Keuco nie spoczywa na laurach, a ciągłe udoskonalanie oferty stanowi credo przedsiębiorstwa, które wyznacza nowe trendy w dziedzinie aranżacji. Innowacyjność jest więc kartą przetargową firmy, a potwierdzeniem tego, że rozwiązania Keuco są mistrzowskim połączeniem formy i funkcji mogą być produkty takie jak uchwyt na papier toaletowy z funkcją ochrony przed kradzieżą z kolekcji Keuco Plan. W Keuco Edition 11 także znajdziesz mnóstwo praktycznych udogodnień – przeczytasz o nich poniżej.

keuco edition 11 armatura w stylu nowoczesnym, keuco edition 11 baterie łazienkowe, keuco edition 11 baterie w stylu nowoczesnym
Keuco Edition 11 wyposażenie do łazienki w stylu nowoczesnym

Gwarancja Keuco (+)

Potwierdzeniem tego, że produkty Keuco to ponadprzeciętna jakość jest także wydłużona gwarancja. Producent oferuje na swoje rozwiązania dobrowolny trzyletni okres gwarancyjny, co daje użytkownikom dodatkową ochronę przed ewentualnymi wadami niepowstałymi z ich winy. W wyniku pojawienia się wad produkcyjnych czy materiałowych Keuco zobowiązuje się do nieodpłatnego usunięcia usterki, wymiany lub zastępczej dostawy towaru.

seria keuco edition 11, co w serii keuco edition 11, keuco edition 11 seria
Keuco Edition 11 Aranżacja strefy umywalki

keuco edition 11, keuco edition 11, keuco edition 11

 Design

Minimalizm w czystej postaci! (+)

Keuco Edition 11 zachwyca wizualną lekkością połączoną z minimalistyczną prostotą. Taka kombinacja jest możliwa do osiągnięcia jedynie przez wybitnych i utalentowanych designerów. W tym przypadku była to renomowana pracownia wzornicza Tesseraux+ Partner. Projektanci postawili na płynność form i proste linie, które spotęgują w pomieszczeniu wrażenie elegancji. To z jednej strony design niezwykle uniwersalny, a z drugiej wyszukany i wyrazisty. Nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

keuco edition 11 meble, keuco edition 11 meble do łazienki, keuco edition 11 meble łazienkowe
Meble Keuco Edition 11

Przepis na elegancką łazienkę (+)

Wspominana wyżej uniwersalność stylistyczna, osiągnięta poprzez zestawianie prostych kształtów, pociąga za sobą kolejną zaletę – swobodę w zakresie urządzania. Elementy serii Keuco Edition 11 to produkty, które harmonijnie wtopią się w tło każdej łazienki. Mogą być eleganckim przełamaniem we wnętrzach otulonych przytulnością scandi i klasyki. Perfekcyjnie wpiszą się w definicję aranżacji modern classic, a także spotęgują wrażenie schludności i czystości w przestrzeniach minimalistycznych oraz nowoczesnych. Ten neutralny design jest jak kameleon; będzie pasował, gdziekolwiek go zastosujesz.

keuco edition 11 bateria wannowa, keuco edition 11 bateria wolnostojąca, baterie wannowe keuco edition 11
Keuco Edition 11 Bateria wolnostojąca do wanny

Nagrodzony design (+)

Stylistyczna wszechstronność i możliwość swobodnego wkomponowania w niemal każde łazienkowe tło to atuty kolekcji Keuco Edition 11. Te i wiele więcej wzorniczych zalet doceniono na licznych prestiżowych konkursach! Na koncie Keuco Edition 11 znajdują się tytuły RedDot Design Award 2012, iF Product Design Award czy Iconic Awards 2013. Sporo jak na jedną serię, prawda? To dowodzi temu, że wzornictwo Keuco Edition 11 to klasa sama w sobie.

półka keuco edition 11, keuco edition 11 półka łazienkowa, keuco edition 11 półka do łazienki
Keuco Edition 11 Półka

keuco edition 11, keuco edition 11, keuco edition 11

 Funkcjonalność

Kompleksowość to znak rozpoznawczy Keuco Edition 11 (+)

Keuco Edition 11 oznacza także kompleksowość. Przekłada się ona na szeroki wybór asortymentu sygnowanego prostotą i minimalistycznym wzornictwem, a co za tym idzie stwarza ogrom aranżacyjnych możliwości w urządzaniu zarówno mniejszego, jak i większego pomieszczenia. W kolekcji znajdują się meble łazienkowe, szafki lustrzane, baterie umywalkowe czy praktyczne dodatki – począwszy od dozowników na mydło, a skończywszy na tak użytecznych rzeczach, jak półka prysznicowa, uchwyt na papier toaletowy, haczyki, wieszaki na ręczniki czy nawet pudełko na chusteczki higieniczne. Na tym swoboda ta się nie kończy. W kolejnym akapicie dowiesz się, co jeszcze gwarantuje seria Keuco Edition 11.

keuco edition 11 ceramika, ceramika keuco edition 11, ceramika łazienkowa keuco edition 11
Łazienka z umywalką Keuco Edition 11

Materiały: niezawodne, solidne i trwałe (+)

Swoboda urządzania w języku Keuco to też bogactwo wykończeń – zwłaszcza jeśli chodzi o aranżację strefy umywalki. Jakby zawieszone w powietrzu, ultralekkie fronty łazienkowe z linii Keuco Edition 11 dostępne są w różnych rozmiarach oraz kolorystycznych opcjach do wyboru. Ich modułowość otwiera ogromne pole do popisu dla wyobraźni i pozwala na wykorzystanie każdego skrawka przestrzeni.

Keuco stawia także na innowacyjne materiały! Przykładem tego jest umywalka w wariancie materiałowym Varicor®. Składa się on z mineralnych komponentów i wyróżnia jedwabistym połyskiem. Jego powierzchnia jest odporna na czynniki zewnętrzne i łatwa do utrzymania w czystości, co czyni go jednym z największych konkurentów standardowej ceramiki. Jakością wyróżniają się także baterie Keuco Edition 11, które wykończone są w technologii PVD i dostępne w wielu barwnych wykończeniach do wyboru: klasycznym chromie, ciepłym brązie, niklu w odcieniu szampana czy czarnym chromie. Wszystkie warianty występują w wersjach szczotkowanych lub polerowanych.

umywalka keuco edition 11, umywalka szafkowa keuco edition 11, umywalka w szafce keuco edition 11
Keuco Edition 11 Umywalka wpuszczana

Praktyczne detale (+)

Znakiem rozpoznawczym Keuco Edition 11, obok fenomenalnego designu, jest funkcjonalność. Ma to uzasadnienie we wspominanej wcześniej misji producenta, a więc łączeniu formy i funkcji oferowanych produktów. W ten sposób powstają udogodnienia, takie jak: szuflady szafek Keuco Edition 11 z wewnętrznym podświetleniem, które ułatwiają poszukiwanie rozmaitych utensyliów i usprawniają organizację przestrzeni, a także podświetlane lustra Keuco Edition 11 z odchylanym bocznym skrzydłem i możliwością regulacji parametrów oświetlenia. Takie sanitarne elementy spowodują, że łazienka, niezależnie czy mała, czy przestronna, stanie się miejscem idealnym!

szafka keuco edition 11, keuco edition 11 szafka pod umywalkę, szafka łazienkowa keuco edition 11
Podświetlana szafka podumywalkowa Keuco Edition 11

Wirtualne planowanie z Keuco Edition 11 (+)

Od podziwu nad czystością form i prostotą linii można przejść do planowania w specjalnie stworzonym przez Keuco konfiguratorze. System dostępny na stronie Keuco pozwala na dowolne zaaranżowanie wnętrza z produktami z serii Keuco Edition 11 oraz Keuco Edition 400. Intuicyjny panel pomoże w optymalnym zagospodarowaniu posiadanej powierzchni, a przy tym sprawi, że maksymalnie wykorzystasz potencjał kolekcji Keuco. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy szukają darmowego programu do projektowania łazienki, a jednocześnie są zdecydowani na elementy serii Keuco Edition 11.

keuco edition 11 kran do umywalki, keuco edition 11 kran, kran keuco edition 11
Baterie umywalkowe Keuco Edition 11

keuco edition 11, keuco edition 11, keuco edition 11

 Keuco Edition 11 cena – cennik (+/-)

Ile kosztuje Keuco Edition 11?

Po wielu zaletach serii Keuco Edition 11 pora przejść do małego mankamentu. To cena. Niestety, produkty Keuco nie należą do najtańszych. To raczej asortyment z wyższej półki. Pocieszające jest jednak to, że inwestując w Keuco Edition 11, masz pewność co do jakości. Elementom tym, w przeciwieństwie do wielu innych rozwiązań oferowanych na rynku, nie są straszne warunki panujące w łazience, a więc wilgoć, para wodna czy częste zmiany temperatur. To produkty na lata, które się nie zestarzeją i nie będą niszczeć.

keuco edition 11 baterie prysznicowe, armatura prysznicowa keuco edition 11, prysznic keuco edition 11
Keuco Edition 11 Bateria prysznicowa ze słuchawką

keuco edition 11, keuco edition 11, keuco edition 11

 Pielęgnacja i czyszczenie

Jak czyścić produkty Keuco Edition 11? (+)

Żeby jeszcze bardziej wydłużyć żywotność produktów z linii Keuco Edition 11, warto zapoznać się z zasadami czyszczenia ich powierzchni. Nie są to skomplikowane procedury! Wystarczy wyrzucić gąbeczki z twardą warstwą wierzchnią i agresywne środki chemiczne, zamieniając je na miękkie szmatki, wodę i detergenty przyjazne dla skóry. Producent radzi unikać preparatów zawierających w składzie alkohole i kwasy.

keuco edition 11 bateria umywalkowa, baterie umywalkowe keuco edition 11, bateria keuco edition 11
Keuco Edition 11 Bateria umywalkowa stojąca

Keuco Edition 11 – zalety i wady

  wielokrotnie nagradzany design, stworzony przez pracownię wzorniczą Tesseraux+ Partner,
  ponadczasowa estetyka pasująca do wielu nurtów aranżacyjnych,
  ponadprzeciętna jakość związana z zastosowaniem solidnych materiałów,
  łatwość jeśli chodzi o utrzymanie produktów w czystości,
  linia zawierająca wszystko, co potrzebne w łazience; od mebli, po akcesoria,
  praktyczne udogodnienia w postaci podświetlenia w szufladach, oświetlenia w lustrach,
  dość wysoka cena. Związana jednak z wysoką jakością oferowanych rozwiązań.

Jeśli interesuje Cię inny produkt z ofert Keuco, przejdź do strony producenta Keuco.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia