Okap Falmec Brera stworzony z myślą o perfekcyjnych kuchniach

(2 głosów)
falmec brera, okap falmec brera
Okap Falmec Brera

Zapachy unoszące się podczas gotowania tylko przez chwilę są miłe dla nosa. Gdy aromat kurczaka towarzyszy przez kilka godzin, a woń smażonych warzyw wypełnia dodatkowo salon, wietrzenie jest przymusowe. To czynność konieczna też wtedy, gdy popisy kulinarne skończyły się fiaskiem. Do usuwania akordów przypalonych dań oraz pary unoszącej się nad garnkami przydatne będzie nie tylko otwarte okno, lecz także okap. Warto wybrać model funkcjonalny i designerski – taki jak Falmec Brera.

Rozwiązanie do zadań specjalnych

Okap ma pochłaniać opary spożywcze, działać wydajnie i szybko, a przy tym nie emitować nadmiernego hałasu, który byłby przeszkodą podczas gotowania. Jego moc, rodzaj i wielkość należy dopasować do warunków panujących w kuchni, a styl uzależnić od charakteru dominującego w przestrzeni kulinarnego królestwa. Zadanie wydaje się proste, ale nie każde rozwiązanie zda w tych testach celująco egzamin. Inaczej jest jednak z modelem Falmec Brera, czyli mistrzowskim połączeniem formy i funkcji.

Okap kuchenny Falmec Brera jest czymś więcej niż zwyczajnym okapem. To nowoczesny, zintegrowany system łączący strefę gotowania z funkcją pochłaniania zapachów. Rozwiązanie jest jednocześnie dużą płytą indukcyjną z czterema polami do gotowania oraz wysuwanym okapem, który podczas pracy urządzenia otwiera się automatycznie, by w mig pozbyć się aromatów powstałych podczas przyrządzania smacznych posiłków. Po skończonej pracy tylna klapa zamyka się, pozostawiając gładką i monochromatyczną powierzchnię szkła.

falmec brera, okap falmec brera
Okap Falmec Brera

falmec brera, okap falmec brera
Okap Falmec Brera

Funkcje dla Twojej wygody

Zintegrowany system Falmec Brera jest naszprycowany innowacyjną technologią oraz funkcjami, które znacząco zwiększają komfort pracy. W systemie zastosowano czujnik wykrywania naczyń, co wpływa na intuicyjną obsługę. Każda ze stref ma automatyczny włącznik czasowy, by móc dopasować parametry do konkretnych dań, a nad prawidłowym przebiegiem ich gotowania może czuwać minutnik, który sprawi, że już nigdy nie przypalisz mięs czy warzyw. Producent wprowadził także funkcje wyłączania/blokowania przycisków, funkcję pauzy, funkcję mostkowania oraz funkcję szefa kuchni czy funkcję Recall, która polega na szybkim przywróceniu wszystkich ustawień w razie przypadkowego wyłączenia płyty.

Sercem okapu Falmec Brera jest bezszczotkowy silnik o mocy 800 m3/h. Wyróżnia go bardzo cicha praca, co z pewnością docenią ci, którzy nie lubią szumu wydawanego przez produkty tego typu. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w nowoczesną funkcję gotowania o nazwie Keep Warm, która pozwala na utrzymanie stałej temperatury posiłków. Dzięki temu domownicy już nigdy nie będą jedli zimnej zupy!

Domeną okapów linii Brera jest także czystość. To zasługa filtra Carbon.Zeo, którego częścią jest aktywny węgiel oraz zeolit. Ich zadaniem jest pochłanianie oparów i usuwanie wilgotności. Urządzenie sygnalizuje, kiedy filtr trzeba wymienić, więc Ty nie musisz o nic się martwić!

falmec brera, okap falmec brera
Okap Falmec Brera

falmec brera, okap falmec brera
Okap Falmec Brera

Okap Falmec Brera nagrodzony Archiproducts Design Award

Okap schowany w szafce to przeszłość. Falmec Brera został stworzony po to, by być dekoracją kuchni! Nie chowa się w szafce, a eksponuje na blacie, gdzie wyróżnia się połyskującym wykończeniem z czarnej ceramiki Schott. Wariant z uwagi na swoją minimalistyczną formę idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie nowoczesnych kuchni, w których króluje oszczędne wzornictwo połączone z funkcjonalnością urzeczywistniające się chociażby w postaci rozwiązań jakim są kran kuchenny z wyciąganą wylewką czy zlewozmywak z ociekaczem. Może być też częścią projektów loftowych, industrialnych czy tych w stylu modern classic. Zda egzamin wszędzie tam, gdzie stawia się na prostotę oraz elegancję.

Ergonomia i estetyka to coś, co mocno wyróżnia okapy kuchenne Falmec Brera. Ten duet to też czynnik, który wpłynął na otrzymanie zwycięskiego tytułu w konkursie Archiproducts Design Award. Jury tej prestiżowej nagrody doceniło rozwiązania Falmec Brera za umiejętne połączenie technologicznego zaawansowania (uzyskanego poprzez zastosowanie wydajnego silnika) z wizualnym potencjałem skrytym w oszczędnym designie, który mimo zupełnej prostoty przykuwa wzrok.

falmec brera, okap falmec brera
Okap Falmec Brera

falmec brera, okap falmec brera
Okap Falmec Brera

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia