Novellini Divina – wanna akrylowa w czterech odsłonach

(7 głosów)
 
Novellini Divina
Na zdjęciu: wanna akrylowa Novellini Divina

Novellini Divina C – wanna narożna symetryczna

Novellini Divina C występuje w wymiarze 140 × 140 cm. Wnętrze fasonu to piękny owalny kształt, który harmonijnie biegnie wzdłuż krawędzi. Omawiając wizualne walory kolekcji, należy wspomnieć o fantastycznej opcji, jaką odznacza się odsłona serii Divina – wszystkie wzory są w wersji matowej lub w połysku.
 
Novellini Divina C
Na zdjęciu: wanna symetryczna Novellini Divina C
  
Novellini Divina C
Na zdjęciu: wanna półokrągła Novellini Divina C
 

Novellini Divina O – wanna narożna asymetryczna

Jest to wanna do zabudowy, z możliwością wybrania panelu zewnętrznego oferowanego przez fabrykanta: od białego poprzez naturalne odcienie drewna. Dzięki swoim rozmiarom – 165 × 98 cm – wanna narożna asymetryczna pozwala na ciekawą adaptację w pomieszczeniu. Interesującym zamysłem okazało się zastosowanie rantów pod skosem. Novellini uzyskał dzięki temu efekt lekkości proponowanych modeli.
 

Novellini Divina O
Na zdjęciu: wanna asymetryczna do zabudowy Novellini Divina O

 


Novellini Divina – wanna prostokątna

To kolejne wspaniałe dzieło Massimo Farinatti. Wanna prostokątna posiada system odpływowo–przelewowy klik–klak w zarysie czworokąta. Dyskretny, ładnie dopasowany, perfekcyjnie wtapia się w budowę Novellini Divina. Warto zwrócić uwagę również na przelew. Jest on podłużny, mało widoczny i stanowi fenomenalne dopełnienie wyglądu Novellini Divina.
 

Novellini Divina
Na zdjęciu: wanna prostokątna Novellini Divina
   

Novellini Divina F – wanna wolnostojąca


W serii Novellini Divina bardzo duże wrażenie wywiera wanna wolnostojąca, dostępna w wymiarze 180 × 80 cm. Precyzja projektu pobudza wyobraźnię z niewiarygodnym impetem. Ergonomiczność, jak też estetyka Novellini Divina F to główne atrybuty przemawiające na korzyść asortymentu. Novellini Divina F wyposażona została w specjalną obudowę z półką na kosmetyki, wykonaną ze stali nierdzewnej. Aby podnieść jakość kąpieli, sugerujemy wykorzystanie zagłówka – wówczas czas spędzony podczas relaksu dostarczy nowych wrażeń.
 
Novellini Divina F
Na zdjęciu: wanna wolnostojąca Novellini Divina F
 
Novellini Divina F
Na zdjęciu: wanna wolnostojąca Novellini Divina F
 

Novellini Divina – wanna z hydromasażem


Linia Novellini Divina widnieje zarówno w wersji klasycznej, jak i z hydromasażem. Możemy pokusić się o wybór wanny z masażem powietrznym, wskutek czego polepszy się przepływ krwi w organizmie. Z kolei masaż wodno–powietrzny poprawi naszą kondycję zdrowotną, a także korzystnie wpłynie na skórę. Aby komfort odprężenia był maksymalny, producent postuluje dodatkowo osiem kolorów światłoterapii. Chyba nie ma nic przyjemniejszego niż regeneracja organizmu w tak sprzyjających warunkach, w czterech kątach własnego domu.
 

Jeśli interesuje Was inny model od Novellini, zapraszamy do: Wanny Novellini Calos - Opinie, wymiary, cena i inspiracje.
 

Novellini Divina
Na zdjęciu: wanna z hydromasażem Novellini Divina

Novellini Divina
Na zdjęciu: wanna z hydromasażem Novellini Divina

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia