Miska WC Cersanit i technologia StreamOn – innowacje do Twojej łazienki!

(12 głosów)
cersanit inverto, cersanit stream on, cersanit wc stream on
Cersanit Inverto Stream On Miska WC

Bezkołnierzowe miski WC to już powoli standard w przestrzeni toalety. Pozbawienie muszli klozetowej rantu okazało się niezawodnym sposobem na większą czystość w łazience. Ta innowacja pociąga za sobą również redukcję zużycia chemicznych środków czystości, a tym samym pozwala zaoszczędzić pieniądze oraz czas, który kiedyś trzeba było przeznaczyć na skrupulatne szorowanie trudnodostępnych zakamarków. Te wszystkie zalety nie są jednak wyłącznie rezultatem usunięcia kołnierza, bo konieczna jest także odpowiednie technologia, taka jak StreamOn Cersanit!

Co to jest technologia StreamOn Cersanit?

Miska WC Cersanit korzysta z dorobku natury! Działanie zastosowanej w niej technologii StreamOn wiąże się z wykorzystaniem wirującego strumienia spłukującego, który precyzyjnie oddaje charakter zjawisk występujących w przyrodzie, takich jak wirowy ruch wody czy powierza. Wypływający strumień kilkukrotnie okrąża wnętrze sedesu i dokładnie go obmywa, a przy tym usuwa wszelkie zanieczyszczenia oraz bakterie. Cały ten proces trwa zaledwie kilka chwil, czego efektem jest zużycie ograniczone nawet do 2/4 litra.

Efektywność wirowego spłukiwania technologii StreamOn wiąże się z kształtem samej miski WC. W muszli klozetowej Cersanit INVERTO (wyposażonej w technologię StreamOn) masz do czynienia ze specjalnym, profilowanym wnętrzem, które także inspirowane jest naturą. Ma przypominać uformowany przez wodę lejek, przez co uruchomiony strumień dociera w każde miejsce, a jednocześnie nie wychlapuje się poza obręb sedesu. To właśnie w tym tkwi sekret fenomenu Cersanit StreamOn. W tradycyjnych toaletach to kołnierz zabezpieczał przed rozpryskiwaniem się strumienia – w miskach Cersanit robi to technologia StreamOn!

cersanit wc streamon, miska wc cersanit inverto, cersanit inverto wc
Miski WC Cersanit StreamOn

Cersanit miska WC bezkołnierzowa to toaleta bez brudu!

Wszystkie oferowane przez Cersanit WC podwieszane (wzbogacone o technologię StreamOn oraz CleanOn) powstały po to, by ułatwić domownikom sprzątanie łazienki i wspomóc walkę z groźnymi oraz niewidocznymi bakteriami. Jeszcze do niedawna drobnoustroje gnieżdżące się pod obrzeżem wymagały użycia agresywnych środków, coraz bardziej wymyślnych szczotek i długiego szorowania. Teraz wystarczą łagodny detergent i siła strumienia, bo brak kołnierza to brak niedostępnych przestrzeni i brak miejsca dla zarazków.

Co zapewni Ci miska WC Cersanit StreamOn?

  • Ciche i efektywne działanie.
  • Znacznie czystszą toaletę i redukcję niemal wszystkich bakterii!
  • Ograniczenie zużycia chemicznych detergentów.
  • Oszczędność wody do 2/4 litra na jedno spłukanie.
  • Gwarancję niewychlapywania się wody poza obręb sedesu.

Najlepsze miski bez kołnierza znajdziesz w naszym rankingu: WC bezkołnierzowe TOP 10

cersanit inverto miska wc, cersanit inverto toaleta, miski wc cersanit
Aranżacja łazienki z miską WC Cersanit Inverto StreamOn

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia