Kup zestaw FRANKE ALL-IN za 1 zł! Sprawdź szczegóły promocji

(0 głosów)
franke, franke all-in
Akcesoria kuchenne FRANKE ALL-IN

Strefa zlewozmywaka w kuchni to przestrzeń, w której o bałagan nietrudno. Gąbki do mycia naczyń, dozownik do płynu, organizery, ociekacze i inne przydatne elementy w połączeniu ze stertą naczyń oraz szklanek mogą wprowadzać wizualny chaos. Czy da się mu w ogóle zapobiec? Jak zaplanować funkcjonalną przestrzeń i o jakie rozwiązania uzupełnić ten obszar? Odpowiedź jest jedna: FRANKE ALL-IN!

franke, franke all-in
Akcesoria kuchenne FRANKE ALL-IN

Funkcjonalność na wagę złota

W obszarze mycia w kuchni nie tylko zlewozmywak i bateria kuchenna są najważniejsze. W tej strefie m.in. myjesz owoce, płuczesz liście sałaty, czyścisz noże i odcedzasz ziemniaki. Do tych czynności niezbędne są liczne akcesoria – jedne nieodzowne, inne mniej potrzebne, ale niezwykle praktyczne. Dzięki nim domowe obowiązki przebiegną znacznie sprawniej i przyjemniej. Oznaczają także często oszczędność czasu oraz pieniędzy. O czym mowa? O gadżetach; sortownikach, ociekaczach, matach, teleskopowych szynach i wielu innych rozwiązaniach, które polepszą kuchenną ergonomię. Znajdziesz je wszystkie w zestawie FRANKE ALL-IN.

franke, franke all-in
Akcesoria kuchenne FRANKE ALL-IN

FRANKE ALL-IN, czyli akcesoria, które potrzebujesz

FRANKE ALL-IN to kompleksowy zestaw akcesoriów, który mocno usprawni proces przyrządzania posiłków czy sprzątania w strefie zlewozmywaka. System składa się z ośmiu elementów, w tym szyny teleskopowej wykonanej ze stali nierdzewnej, bambusowej deski do krojenia, dużej i małej wkładki ociekowej, małego pojemnika i pasującej do niego pokrywki oraz wkładki ociekowej, maty, a także pojemnika do przechowywania. Dzięki nim zamienisz swoją strefę mycia w kompleksowe stanowisko pracy.

Funkcjonalność systemu FRANKE ALL-IN została doceniona w wielu prestiżowych konkursach. Produkty zestawu wyróżniono m.in. nagrodą Kitchen Innovation Award 2022 w kategorii najlepszych rozwiązań kuchennych. Ten elastyczny system wyróżnia się jednak nie tylko praktycznością! Zaletą FRANKE ALL-IN jest również nowoczesny, purystyczny design, który idealnie wpisze się w wystrój każdego wnętrza – od klasycznego, po minimalistyczne. Neutralne wzornictwo zestawu bazuje na stonowanych kolorach oraz prostych formach, które nie zaburzą stylistyki panującej w kuchennym królestwie.

franke, franke all-in
Akcesoria kuchenne FRANKE ALL-IN

Co może składać się na system FRANKE ALL-IN?

  • Szyna teleskopowa z wytrzymałymi uchwytami, które dopasują się do zlewozmywaków w rozmiarze do 54 cm.
  • Bambusowa deska do krojenia wyposażona we wbudowane nóżki. Dzięki nim możesz bezpiecznie oprzeć deskę na szynie.
  • Wkładki ociekowe wykonane z materiału w technologii Sanitized. Są wyposażone w otwory, przez co można używać je jako ociekacz.
  • Duży i mały pojemnik na żywość z pokrywką oraz wkładką ociekową, które mogą służyć do przechowywania żywności.
  • Mata silikonowa; odporna na wysokie temperatury. Dzięki temu można na nią odkładać patelnie czy garnki wypełnione gorącymi potrawami. Produkt jest składany, więc nie zajmuje miejsca, gdy nie jest używany.

System FRANKE ALL-IN dostępny jest w trzech zestawach. W wariancie podstawowym FRANKE ALL-IN znajdziesz uniwersalną wkładkę ociekową, deskę kuchenną oraz dużą wkładkę ociekową. W wersji FRANKE ALL-IN Plus dodatkowym elementem jest silikonowa mata, natomiast w wariancie FRANKE ALL-IN Premium dostępnych jest osiem akcesoriów; szyna teleskopowa, deska do krojenia, wkładka ociekowa mała i duża, mały pojemnik oraz pokrywka do niego, silikonowa mata i pojemnik do przechowywania.

franke, franke all-in
Akcesoria kuchenne FRANKE ALL-IN

To, co ułatwia życie

FRANKE ALL-IN to modułowy, innowacyjny organizer, który pomoże przebrnąć przez kulinarne wyzwania. Poszczególne elementy systemu pozwolą na szybsze przygotowywanie posiłków, usprawnią gotowanie, a także znacząco przyspieszą sprzątanie. Z ich pomocą możesz szybko osuszyć szklanki, posiekać warzywa, zioła i owoce, odcedzić ugotowany makaron lub ryż, przechowywać środki czystości i gąbki czy opłukiwać żywność niezbędną do przyrządzania pysznej sałatki.

franke, franke all-in
Akcesoria kuchenne FRANKE ALL-IN

Promocja FRANKE

W dniach od 01.08.2022 do 31.12.2022 FRANKE oferuje promocję, która umożliwi zakup zestawu FRANKE ALL-IN na atrakcyjnych warunkach. Na czym ona polega? Przy zakupie zestawu złożonego z dowolnego zlewozmywaka z Fragranitu+, baterii i sortownika lub młynka do odpadów, bazowy system ALL-IN otrzymasz za 1 zł! Promocją są objęte zlewozmywaki FRANKE (z wyjątkiem modeli z okrągłą komorą), wszystkie baterie kuchenne FRANKE, sortowniki do odpadów i młynki kuchenne FRANKE.

Przy zakupie dowolnego zlewozmywaka z Fragranitu+ oraz baterii kuchennej, na bazowy zestaw FRANKE ALL-IN otrzymasz 75% rabatu, a kupując wyłącznie zlewozmywak z Fragranitu+ zyskasz 50% rabatu na podstawowy zestaw składający się z trzech elementów; wkładki ociekowej, deski kuchennej oraz dużej wkładki ociekowej.

W ramach promocji masz też możliwość zakupu pozostałych zestawów FRANKE; FRANKE ALL-IN Premium oraz Plus z odpowiednimi rabatami:

  • 25% taniej przy zakupie zlewozmywaka granitowego,
  • 36% taniej przy zakupie zlewozmywaka granitowego i dowolnej baterii FRANKE,
  • 45% taniej przy zakupie zlewozmywaka z Fragranitu+, baterii oraz sortownika lub młynka do odpadów.

Promocja trwa do 31.12.2022 lub do wyczerpania zapasów.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia