Kup baterie Franke Vital i odbierz 300 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły promocji

(1 głos)
Baterie Franke, Franke vital
Bateria Franke Vital

Koniec roku to dobry czas na to, by upolować doskonałe okazje – zwłaszcza jeśli chodzi o wyposażenie mieszkania. Jeśli jesteś na etapie aranżacji kuchni, remontujesz kulinarne serce domu lub marzysz o zwiększeniu funkcjonalności w strefie zlewozmywaka, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Skorzystaj z promocji Franke na baterie Franke Vital i zyskaj aż 300 zł zwrotu!

Dlaczego bateria Franke Vital to dobra inwestycja?

Zacznijmy od tego, czym jest bateria kuchenna Franke Vital. Nie jest to zwykły kuchenny kran. To innowacyjna bateria z filtrem na kapsułki, która zmieni Twoje spojrzenie na wodę. Dzięki niej zyskasz łatwy i szybki dostęp do wody pitnej, ograniczysz zużycie plastiku i zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Instalując Franke Vital, możesz pić wodę prosto z kranu czy używać jej do gotowania. Jedna kapsułka filtra zastępuje aż 500 litrowych butelek wody.

W baterii Franke Vital zastosowano filtr, za którego jakość odpowiadają szwajcarscy inżynierowie słynący z aptekarskiej dokładności. To jeden z najmniejszych filtrów, które dostępne są na rynku, a jednocześnie jeden z tych, które najłatwiej zamontować. Montaż Franke Vital praktycznie nie różni się niczym od instalacji standardowej baterii kuchennej.

Baterie Franke, Franke vital
Kran kuchenny Franke Vital

Co zrobić, by zyskać zwrot?

Teraz inwestycja w baterie Franke Vital jest jeszcze bardziej opłacalna! Wszystko dlatego, że marka zorganizowała akcję promocyjną, w której za zakup baterii Franke Vital przysługuje zwrot! Jakie są warunki promocji?

Akcja obowiązuje w przypadku zakupu w dniach od 6.12.2021 do 31.12.2022 roku. Nie ma znaczenia, czy zakupu dokonasz w naszym sklepie online, czy w salonie stacjonarnym – każda forma będzie dobra! Potem wystarczy, że zarejestrujesz zakup poprzez specjalny formularz rejestracyjny, zachowasz paragon lub wytniesz z pudełka po baterii kod kreskowy i odbierzesz 300 zł zwrotu.

Formularz rejestracyjny znajdziesz tutaj.

Baterie Franke, Franke vital
Bateria zlewozmywakowa Franke Vital

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia