Kohlman Foxal – wyposażenie łazienki nowoczesnej. Poznaj opinie i zobacz zdjęcia!

(41 głosów)
kohlman foxal baterie Lazienkarium


Świat łazienek pokochał chrom, który występuje niemal wszędzie – nad ceramiczną misą umywalkową, dumnie stoi obok głębokiej wanny, a także ozdabia wnętrze kabin prysznicowych. Baterie Kohlman Foxal są jedną z tych propozycji, które kreują w pomieszczeniu nutę eleganckiego charakteru i nonszalancji, jakie towarzyszą nowoczesnym projektom. Proste formy i innowacyjne rozwiązania zespolone w jedno czynią przestrzeń bardziej funkcjonalną, dopasowaną i stylową.
 


Kohlman – opinie o producencie

Marka Kohlman – jak sam producent określa – powstała stosunkowo niedawno. Jednak krótki okres istnienia nie stanowił przeszkody, by zdobyć ogromną popularność oraz zaufanie swoich Klientów. Armaturę Kohlman cechuje ciekawe wzornictwo, obejmujące zarówno niesztampowe projekty (jak Kohlman Saxo czy Kohlman Cexams) oraz nowoczesne kolekcje (Kohlman Foxal, Kohlman Axis czy Kohlman Excelent). Poza stylem, to zbiór atrybutów zwiazanych z zastosowaną technologią oraz selekcją surowców użytych w procesach produkcyjnych. Baterie łazienkowe Kohlman oferują swoim Użytkownikom szerokie spektrum udogodnień i ogrom niebanalnych koncepcji, by wnętrze łazienki zamienić w przestrzeń, która imponuje już po otwarciu drzwi i przekroczeniu progu. 

kohlman foxal baterie Lazienkarium
 

Baterie łazienkowe Kohlman Foxal: umywalkowa, wannowa, bidetowa, zestawy

Baterie Kohlman Foxal to miks wnętrzarskich nurtów. Ich kształt nawiązuje do tradycyjnych propozycji sanitarnych, gdzie proste i wyraźne linie łączone są z miękkimi przejściami i zaokrąglonymi wylewkami. Całość wykonana w połyskującym chromie tworzy zestawienie wyrafinowania. Nieco zredukowany design plasuje te rozwiązania także w kategorii nowoczesnych produktów, które na tle współczesnych aranżacji będą stanowić element wyróżniający się. W kolekcji znajdziemy różne typy montażu i wysokości baterii umywalkowej (bateria umywalkowa wysoka, bateria umywalkowa 3-otoworowa, bateria podtynkowa), baterie nawannowe i baterie wannowo-prysznicowe, baterie bidetowe oraz zestawy prysznicowe. Baterie Kohlman Foxal to zbiór nietuzinkowych wariantów dostosowanych do wymogów małych łazienek, jak i przestronnych pokojów kąpielowych.

kohlman foxal baterie Lazienkarium
Bateria nawannowa

Głowica ceramiczna, perlator, gwarancja, czyli oferta Kohlman Foxal

Wspomniana innowacyjność i podążanie z duchem czasu to znaki rozpoznawcze marki Kohlman. Baterie Foxal wyposażone są w perlator, dzięki czemu strumień wypływający z wylewki wydaje się być bardziej obfity. Staje się tak poprzez napowietrzanie go, które ogranicza nadmierne zużycie wody i wpływa na obniżenie rachunków za wodę. Poza ekonomią, baterie Kohlman Foxal to także trwałość i niezawodność – kolejny atut producenta. Ceramiczna głowica odpowiada za wysoką żywotność produktu, a jej obecność sprawia, że zyskujemy pewność, że sięgamy po rozwiązanie, które będzie służyło długie lata. Przypieczętowaniem tych zalet jest 5 lat gwarancji. 

kohlman foxal baterie Lazienkarium
 

Skomentuj

1 komentarz

  • Iwona
    Baterie z oferty Kohlman cieszą moje oko już od dłuższego czasu :) jestem posiadaczką. Najbardziej oprócz nowoczesnego designu zadowolona jestem z głowicy. Niezawodna zwłaszcza gdy w domu są mali użytkownicy ;)

Rekomendacje i wyróżnienia