Keuco Elegance, czyli eleganckie zwieńczenie łazienki

(1 głos)
keuco elegance, keuco

Myśląc o elegancji we wnętrzach, bardzo często w głowie kreślą się wizje aranżacji glamour obfitujących w kryształowe niuanse i połączenia bieli z czernią. Jednak elegancja, zwłaszcza ta współczesna, nie opiera się tylko na sztampowych zestawieniach. Jest w niej miejsce na nutę nowoczesności, minimalizmu i połyskującego chromu Keuco Elegance – linii rozwiązań, która od 1967 roku niezmiennie odpowiada za ponadczasowe i gustowne kreacje.
keuco, keuco elegance

Keuco Elegance jako ponadczasowa elegancja

Synonimem serii Keuco Elegance jest słowo „sukces”. Tak z pewnością można określić kolekcję, która od 1967 roku jest nie tyle nadal dostępna, ile wciąż stanowi jedną z najczęściej kupowanych. Za powodzenie tego projektu odpowiadają dwa czynniki. Pierwszy z nich to jakość, która powoduje, że niezależnie czy mowa tylko o akcesoriach, czy o bateriach Keuco, produkty są w stanie przetrwać przez wiele lat w przestrzeni łazienki – przestrzeni intensywnie użytkowanej i pełnej niekorzystnych warunków zewnętrznych, takich jak wilgoć i zmienne temperatury.

Jakość w języku Keuco oznacza trzon produkcji ulokowany w Niemczech. Aż 93% wszystkich produktów tworzonych przez Keuco stanowi wyrób made in Germany, a jedynie 5% pochodzi z pozostałych krajów UE oraz 2% spoza UE. To też wysoka kultura pracy, przywiązanie do tradycyjnego rzemiosła, jednak z uwzględnieniem bieżących trendów. To standardy, normy, i surowe kontrole każdego detalu.

Drugi czynnik przemawiający za sukcesem serii Keuco Elegance to wzór; nieprzeciętny, ponadczasowy, elegancki, minimalistyczny. To unikatowe połączenie nowoczesnej estetyki bazującej na kątach prostych z dynamicznymi zaokrągleniami dające niebanalną całość. Dla elementów kolekcji Keuco Elegance czas nie wyznacza granic. To produkty modne wczoraj, dziś i jutro.

W 1967 roku seria Keuco Elegance była wyłącznie zestawieniem akcesoriów, których zadaniem było spotęgowanie praktyczności wnętrza. Z czasem kolekcję rozbudowano, by osiągnąć teraźniejsze rozmiary – kompleksową alternatywę dla zwolenników elegancji. W jej skład wchodzą baterie, akcesoria (np. dozowniki na mydło, uchwyty, haczyki), półeczki prysznicowe, podświetlane lusterka czy stołki łazienkowe.

keuco elegance, keuco
Akcesoria łazienkowe Keuco Elegance

Przepis na elegancki wystrój

Keuco Elegance, jak sama nazwa wskazuje, została stworzona po to, by dopełnić elegancki klimat wnętrza. Jest to możliwe w duchu filozofii „less is more”, która hołduje potrzebie redukcji i sprzyja urządzaniu minimalistycznych aranżacji. Urządzając wnętrze tego typu, wybiera się to, co przejrzyste, niezmącone rozgardiaszem niepotrzebnych dodatków. Zwyczajnie wybiera się Keuco Elegance.

Keuco Elegance nie wymaga niebanalnego tła – to wszystkie elementy serii będą stanowić biżuterię przestrzeni. By nie przyćmić ich urody, a tym samym zaburzyć harmonii eleganckiej łazienki, postaw na neutralną bazę. Może nią być surowy beton (jeśli marzysz o wnętrzach z poprzemysłowym rodowodem), szlachetny kamień albo monochromatyczne powierzchnie w modnych odcieniach. Połyskujący chrom zdecydowanie wyróżni się, gdy ściany pokryjesz magnetyzującą czernią, bielą, głębokim grafitem, granatowym czy niebieskim w wydaniu Navy.

keuco elegance, keuco
Łazienka z Keuco Elegance

Jakość i praktyczność

Poza jakością i minimalistycznym stylem Keuco Elegance to także ogromne możliwości kreacji idealnego wnętrza (z uwagi na bogatą ofertę produktów), a także funkcjonalność. Wynika ona m.in. z zastosowania czujnika podczerwieni w bateriach umywalkowych bezdotykowych, możliwości szybkiego mycia dozowników wzbogaconych o specjalne matowe wkłady, wprowadzeniu uchwytów na papier toaletowy z dodatkowym miejscem na zapasowe ryzy czy wdrożeniem praktycznych relingów, które pomogą w czasie kąpieli tym, którzy borykają się z problemami zdrowotnymi.

Ciekawym elementem serii Keuco Elegance jest także podświetlane lusterko, które nie tylko optymalnie doświetli twarz, ale także – dzięki pięciokrotnemu powiększeniu – pozwoli na wykonanie starannego makijażu czy usunięcie zarostu. To też solidność związana z wykorzystaniem chromowanego mosiądzu, z którego wykonane jest elastyczne ramię. Dzięki temu powierzchnia nie koroduje i nie niszczeje.

keuco elegance, keuco
Dozownik na mydło Keuco Elegance

Kupuj Keuco tylko u najlepszych

Jeśli marzysz o łazience eleganckiej; takiej, w której charakter tworzą detale, linia Keuco Elegance to rozwiązanie idealne. Będzie pasować zarówno do nowoczesnych stylizacji, jak i pomieszczeń, w których dominują wpływy klasyczne czy glamour. Z tą komplementarną kolekcją stworzysz funkcjonalne strefy łazienki i osiągniesz pełnię satysfakcji z użytkowania. Jeśli chcesz też cieszyć się z zakupu, skorzystaj z naszej oferty! Nasza firma to sprawdzony sklep oferujący asortyment Keuco. Teraz zacieśniamy współpracę, więc znajdziesz u nas jeszcze więcej inspiracji i atrakcyjnych propozycji z Keuco w rolach głównych!

keuco, keuco elegance
Półka łazienkowa Keuco Elegance

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia