Keramag iCon umywalki, miska WC Rimfree, powłoka Keratect, czyli doskonały komplet łazienkowy!

(1 głos)
 
Keramag iCon łazienka aranżacje – wyposażenie łazienki, opinie o Keramag iCon Lazienkarium blog

Keramag iCon – sanitarna kombinacja warta uwagi, miks ponadczasowych kształtów i praktycznych rozwiązań, dających gwarancję stworzenia doskonałej przestrzeni, gdzie poza higieną, liczą się funkcjonalność i poczucie maksymalnej swobody, jaką daje krystaliczny strumień. Śmiało można napisać, że ceramika Keramag iCon to ikona stylu – ponadczasowego, klasycznego, uniwersalnego – i jednocześnie przepis na udaną aranżację, gdzie z łatwością można się odprężyć i poczuć przypływ pozytywnych emocji.

Keramag iCon łazienka aranżacje – wyposażenie łazienki, opinie o Keramag iCon Lazienkarium blog
 

Umywalki Keramag iCon – klasyka zawsze na topie!

Keramag iCon to kompletny zestaw łazienkowy, więc nie mogło w nim zabraknąć umywalek. W serii znajdują się umywalka stawiana na blat, umywalka wisząca z otworem, umywalka z dekoracyjną mydelniczką, umywalka podwójna, a także mała umywalka Keramag iCon XS (dostępna także jako umywalka narożna XS). Wszystkie rozwiązania mają wspólny mianownik – kształt. Geometryczne, proste konstrukcje wpisują się w kanon klasycznych trendów i – ze względu na swój uniwersalny charakter – doskonale pasują do zaokrąglonych misek WC Keramag iCon.

Keramag iCon umywalka – łazienka aranżacje – wyposażenie łazienki, opinie o Keramag iCon Lazienkarium blog
 

Miska WC Keramag iCon = rimfree

Miski WC bez kołnierza szturmem wbiły się do branży sanitarnej i nie zamierzają jej opuszczać! To symbol ekologii, ekonomicznego podejścia do gospodarowania domowym budżetem, inwestycja w czystą łazienkę i koniec problemów z bakteriami, które panoszą się w niewidocznych miejscach toalety. Keramag iCon Rimfree daje gwarancję higieny i za sprawą efektywnego systemu spłukiwania ogranicza ilość zużywanej wody do 4,5 l. Miski WC Keramag iCon to także toalety wiszące, które dostępne są w wariancie XS (WC Keramag iCon XS o długości miski 49 cm).

Keramag iCon miska WC RIMFREE  łazienka aranżacje – wyposażenie łazienki, opinie o Keramag iCon Lazienkarium blog
 

Keramag iCon łazienka aranżacje – wyposażenie łazienki, opinie o Keramag iCon Lazienkarium blog
 

Zalety Keramag iCon – opinie

Keramag iCon to inwestycja – w czystość, ekologię, komfort i więcej czasu dla siebie, bo nie musimy już spędzać całego sobotniego przedpołudnia na sprzątaniu łazienki, zwłaszcza jeśli wybierzemy warianty wyposażone w specjalne szkliwo Keratect®. To powłoka ograniczająca przywieranie osadów wapiennych, zabrudzeń i kurzu, a także potęgująca blask ceramiki i ograniczająca konieczność stosowania inwazyjnych oraz kosztownych detergentów.

Keramag iCon łazienka aranżacje – wyposażenie łazienki, opinie o Keramag iCon Lazienkarium blog

Ważnym atutem Keramag iCon jest jej uniwersalny design, otwierający mnóstwo aranżacyjnych możliwości, oraz duży wybór asortymentu – od różnorodnych rozmiarów umywalek, misek czy brodzików, po opcje wzbogacenia ceramiki o wspominaną powłokę Keratect®. WC Keramag iCon posiadają jeszcze jeden atrybut – ukryte mocowania, dzięki czemu możemy stworzyć estetyczną przestrzeń, bez widocznych podłączeń.

Miska WC Keramag iCon łazienka aranżacje – wyposażenie łazienki, opinie o Keramag iCon Lazienkarium blog
  

Keramag iCon, czyli kompletny zestaw łazienkowy

Seria Keramag iCon to jedna z najbardziej popularnych kolekcji producenta. Zawiera dużą ilość umywalek w różnych rozmiarach, miski WC wiszące, deski sedesowe, a także brodziki oraz meble łazienkowe dostępne w ciekawych barwach – biały połysk, platynowy połysk, biały mat, lava mat czy dąb naturalny. Uzupełnieniem linii Keramag iCon są lustra z oświetleniem LED, lustro z półkami oraz praktyczne półki.

Keramag iCon łazienka aranżacje – wyposażenie łazienki, opinie o Keramag iCon Lazienkarium blog
  

 

Skomentuj

1 komentarz

  • Zosia
    Hmm patrząc na propozycje Keramag modele urzekają mnie dopracowaniem w każdym detalu. Stanowić będą bezwątpienia piękne i funkcjonalne elementy wnętrza łazienkowego.

Rekomendacje i wyróżnienia