Kabina Kermi ACCA, czyli piękna tafla szkła do Twojej łazienki

(26 głosów)
                                                                                            

Funkcjonalność w kabinie o pięknych, prostych kształtach zamkniętych w profilu o srebrnym, wysokim połysku. Kabiny prysznicowe ACCA wyposażone zostały w lekkie, przesuwne drzwi z magnetycznym zamknięciem,  który ułatwia ich użytkowanie i sprawia, że każdy prysznic staje się przyjemnością. Dodatkową zaletą kabin z serii ACCA od Kermi jest powłoka ACCA Clean, która zapobiega powstawaniu brudu i osadów na lśniącej, szklanej tafli o grubości 5mm. Koszmar czyszczenia drzwi kabiny prysznicowej został zażegnany! 

Kabiny firmy Kermi posiadają standardową wysokość 1,9 m. Mogą być także dodatkowo poszerzone profilem 25 mm, dzięki czemu zyskujemy przestrzeń dla codziennych kąpieli. Różnorodność serii ACCA sprawia, że wybór jest naprawdę trudny! Możecie wybierać spośród:

Kabin Kermi ACCA 80x80 lub 90x90 - ćwierćkolistej.
Wejścia narożnego KERMI ACCA  80x80, 90x90 lub 100x100.
Drzwi prysznicowe KERMI ACCA 100, 120, 140mm
Ścianki boczne KERMI ACCA 70, 75, 80, 90, 100mm
    
Oraz wielu innych elementów i funkcjonalności oferowanych przez producenta.

                                                                    

Cenowo kabiny Kermi ACCA to ciekawy i warty uwagi segment, który za nie wygórowane kwoty gwarantuje solidny i dobrej jakości produkt. Do zalet, prócz ceny zaliczamy także wspomniany design - stylowy, prosty, podkreślający czystość i świeżość przestrzeni. ACCA Kermi to produkt, który został stworzony z miłości do łazienki!

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia