HÜPPE Refresh pure – kabina natryskowa o maksymalnej przezroczystości

(4 głosów)
HÜPPE Refresh pure Kabina prysznicowa półokrągła
HÜPPE Refresh pure Kabina prysznicowa półokrągła

Przejrzystość i orzeźwienie w HÜPPE Refresh pure

Kabiny prysznicowe HÜPPE zaskakują praktycznością i atrakcyjnym wyglądem. Kolekcja HÜPPE Refresh pure łączy ultranowoczesne technologie z ponadprzeciętną formą. Efekt przezroczystości i niezwykła prostota wpisują się w kanon minimalizmu, gdzie na pierwszy plan wysuwają się estetyka oraz purystyczny charakter modelu. Czym jeszcze zachwyca seria HÜPPE Refresh pure? Przekonaj się!

HÜPPE Refresh pure Kabina prysznicowa narożna wysoki połysk
HÜPPE Refresh pure Kabina prysznicowa w wersji srebrnej o wysokim połysku

Olśniewający wygląd HÜPPE Refresh pure

HÜPPE Refresh pure to gwarancja regeneracji i świeżości. Kąpiel prysznicowa z HÜPPE Refresh pure zapewni uczucie harmonii i spokoju, a także pozwoli ukoić nasz organizm po ciężkim dniu. Kolekcja inspiruje niezwykłymi walorami technicznymi i ponadprzeciętną przejrzystością. Niespotykana czystość i prosta forma sprawiają, że modele za pomocą nadzwyczajnej przezroczystości zachęcają do częstszego korzystania. W serii HÜPPE Refresh pure producent zrezygnował z pionowych profili ramy. Dzięki temu uzyskano upragniony nowatorski efekt, doceniony nawet na forum międzynarodowym nagrodą w konkursie IF product design awards.

HÜPPE Refresh pure Drzwi do kabiny wnękowej
HÜPPE Refresh pure drzwi prysznicowe do kabiny we wnęce

HÜPPE Refresh pure – model o wyjątkowych właściwościach

Linia HÜPPE Refresh pure kładzie nacisk nie tylko na piękny i surowy design. Model wyposażony został w liczne udogodnienia konstrukcyjne i techniczne. W HÜPPE Refresh pure zastosowano system drzwi do prysznica, które otwierają się do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Takie rozwiązanie nie tylko usprawnia wchodzenie i wychodzenie spod prysznica, ale jednocześnie ułatwia wietrzenie obszaru kąpieli. Dodatkowo w kabinie użyto niewidocznych i maskujących profili uszczelniających, które zabezpieczają przed wydostawaniem się wody, a także chronią przed jej rozchlapywaniem. Materiały najwyższej jakości oraz solidność wykonania wpływają na bezpieczeństwo, z kolei montowane na płasko zawiasy pozwalają na zachowanie urządzenia w całkowitej czystości.

HÜPPE Refresh Kabina prysznicowa pure mocne zawiasy
Drzwi w kabinach HÜPPE Refresh pure wykorzystują unikalną technologię zawiasów i uchwytów ściennych do otwierania do wewnątrz i na zewnątrz

HÜPPE Refresh pure idealne do każdej łazienki

HÜPPE Refresh pure zapewnia wysoką indywidualizację i dostępność dla każdego. Dzięki temu artykuły można bez problemu dopasować do brodzików czworokątnych, pięciokątnych, 1/4 koła lub w kształcie półkola. Takie rozwiązanie ułatwia proces aranżacji wnętrza i poprzez precyzyjne dostosowanie kabiny do przestrzeni umożliwia szczegółowe zagospodarowanie pozostałego obszaru.

HÜPPE Refresh pure Kabina prysznicowa półokrągła
HÜPPE Refresh pure Kabina prysznicowa półokrągła z przedłużoną ścianką boczną

HÜPPE Refresh pure i bogaty wybór rozwiązań kolorystycznych

Kolekcja HÜPPE Refresh pure bazuje na walorze wysokiej przestronności, ale także pozwala dostosować elementy urządzenia, dając Klientom możliwość indywidualnej kompozycji. Serię wyróżniają cztery kolory listw ściennych: srebrny tytanowy, srebrny matowy, biały lub chrom eloxal. Warto zwrócić uwagę, że zawiasy i uchwyty zawsze występują wyłącznie w ostatnim odcieniu. Z kolei szkło dostępne jest w wariancie przezroczystym, Karo, imitującym szachownicę lub w motywie Sand Plus o powłoce całkowicie piaskowanej. Producent zaznacza, iż tafle wykonane są w systemie Anti-Plaque. To rodzaj materiału z uszlachetnioną powierzchnią zapewniającej szybkie spływanie wody po szybie. Powoduje to o wiele mniejsze osady brudu i kamienia, które w razie pojawienia się można łatwo i bez stosowania ostrych środków czyszczących usunąć.

HÜPPE Refresh pure Kabina prysznicowa półokrągła
HÜPPE Refresh pure Kabiny prysznicowe kwadratowe i półokrągłe oraz brodzik prysznicowy kwadratowy i półkolisty

Skomentuj

1 komentarz

  • Dina
    Kabina 1/2 koła to interesujące rozwiązanie, prezentuje się całkiem nieźle.

Rekomendacje i wyróżnienia