Hatria Happy Hour – wyjątkowa linia umywalek łazienkowych

(3 głosów)
 
Hatria Happy Hour – wyjątkowa linia umywalek łazienkowych
Hatria Happy Hour Umywalka

Hatria Happy Hour i ceramika dostosowana do rytmu dnia

Marka Hatria od lat inspiruje eleganckimi i nowoczesnymi rozwiązaniami, które dzięki szczególnej funkcjonalności podbijają światowe rynki ceramiki łazienkowej. Kolekcja Hatria Happy Hour nawiązuje do zmienności pór dnia. Głównym założeniem projektu jest stworzenie linii umywalek o smukłej budowie, ergonomicznym kształcie i kompaktowych wymiarach. Producent postawił na wysoką estetykę i emocje, za pomocą których seria pomoże dopełnić niepowtarzalną przestrzeń o eleganckim charakterze.
 
Hatria Happy Hour – wyjątkowa linia umywalek łazienkowych
Hatria Happy Hour Umywalka Nablatowa

Hatria Happy Hour – wyjątkowa linia umywalek łazienkowych
Hatria Happy Hour Umywalka Nablatowa Owalna

Hatria Happy Hour oraz umywalki w wielu formach

Bogactwo kształtów i ciekawe odcienie wykończenia to niektóre z cech serii Hatria Happy Hour. Architekturę kolekcji oparto na bazie figur geometrycznych, między innymi, w kształcie kwadratu, okręgu i prostokąta. Wspólnymi elementami asortymentu są elegancja i delikatna linia. Hatria Happy Hour to połączenie kilku cyklów, które dzięki budowie przypisane są do określonej przez producenta godziny. Przykładowo w ofercie Hatria Happy Hour 10:00 znajdują się blatowe umywalki kwadratowe o wymiarach 40 × 40 cm, czy 48 × 48 cm. Asortyment Hatria Happy Hour tworzą w przeważającej części, zyskujące popularność umywalki stawiane na blat. Wśród nich znajdziemy umywalkę prostokątną o wymiarach 50 × 38 cm, a także okrągłą w dwóch rozmiarach 44 × 44 cm oraz 47,5 × 47,5 cm. Projektant dodatkowo udostępnił modele mierzące 55 × 40,5 cm o opływowym kształcie, owalne w wielkości 70 × 40 cm, a także w wariancie kwadratowym 39,8 × 39,8 cm o łagodnie wydłużonych brzegach. 
 
Hatria Happy Hour – wyjątkowa linia umywalek łazienkowych
Hatria Happy Hour Umywalki 

Klasyczne modele umywalek Hatria Happy Hour

Kolekcję Hatria Happy Hour dostosowano do wszystkich typów aranżacyjnych przestrzeni. Poza modelami nablatowymi producent wystąpił z propozycjami umywalki półblatowej mierzącej 48 × 48 cm o łagodnie zaokrąglonym kształcie, umywalek podblatowych prostokątnych o wymiarach 50 × 38 cm oraz okrągłych o średnicy 44 cm. Fabrykant, poza wyraźnie wskazanymi przykładami, udostępnił inne liczne warianty rozmiarowe. Kolejną zaletą jest niewątpliwie filigranowy i subtelny format urządzeń, które zostały dopracowane w każdym detalu. Warto dodać, że niektóre z nich występują w kilku oryginalnych kolorach wykończenia, na przykład w delikatnie różowym odcieniu Old Rose oraz kolorze zielonym Night Dream. Dzięki bogatemu asortymentowi linii Hatria Happy Hour wybór idealnego produktu będzie prosty i przyjemny. Z kolei uniwersalność rozwiązań sprawi, że każdy z elementów kolekcji będzie perfekcyjnie współgrał z charakterem wnętrza.
 
Hatria Happy Hour – wyjątkowa linia umywalek łazienkowych
Hatria Happy Hour Umywalka Stawiana na Blat Złota Owalna

Hatria Happy Hour 07:00 – szczególny cykl umywalek o pięknym wykończeniu

Producent Hatria Happy Hour zadbał nie tylko o wysoką funkcjonalność i estetykę, ale także o nieprzeciętny design oraz ujmujące walory wizualne kolekcji. Flagową linią Hatria Happy Hour jest cykl Hatria Happy Hour 07:00, określany przez twórcę mianem klejnotu. Serię zaprojektowano w ramach ekskluzywnej edycji Trilogy Gold Edition 24k. Każdą umywalkę wykończono uszlachetnioną powierzchnią ze żółtego, białego lub czerwonego złota. Taki efekt nie tylko przyciąga uwagę, ale także wprowadza do wnętrza jasność i dodaje mu niespotykanego kunsztu. Hatria Happy Hour 07:00 to rozwiązanie, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie, a błysk modeli zachwyci każdego konesera luksusowych elementów wyposażenia.
 
Hatria Happy Hour – wyjątkowa linia umywalek łazienkowych
Hatria Happy Hour Umywalka Kwadratowa Stawiana na Blat 

Hatria Happy Hour – wyjątkowa linia umywalek łazienkowych
Hatria Happy Hour Umywalki Owalne i Baterie Umywalkowe Ścienne

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia