Grzejnik Vasco Bathline BA, czyli ogrzewanie łazienkowe w nowoczesnym wydaniu!

(5 głosów) 

Vasco od lat uatrakcyjnia wnętrza pokojów kąpielowych, salonów czy kuchni. Kultowe systemy grzewcze w postaci radiatorów Vasco Niva, Vasco Flatline czy Vasco Bryce zdobią aranżacje wielu domów. Nic dziwnego, że zaskarbiły sobie sympatię tak wielu z nas. Vasco jest synonimem piękna, a przede wszystkim jakości wykonania. Niezawodna technologia i ponad 40-letnie doświadczenie w branży zadecydowały o sukcesie firmy. Laserowe systemy wypalania gwarantują wysoką wytrzymałość mechaniczną, a bogata oferta asortymentowa sprawia, że wybór tego jedynego grzejnika, pasującego do naszego lokum będzie wyzwaniem – jednak zapewniamy, że przyjemnym! Mnogość barw i stylów stały się najlepszym wyborem. Grzejniki Vasco są po prostu doskonałe!
 


Vasco Bathline BA, czyli nowoczesne grzejniki do domu

Grzejnik Vasco Bathline BA to dysputa komunikowana niewerbalnie na temat prostokątów. Mawia się, że idealną figurą jest kwadrat, ale tutaj wejdziemy w subtelną polemikę. Seria Bathline BA zamknięta w prostokątnej konstrukcji jest urzeczywistnieniem minimalistycznych wizji każdego projektanta łazienkowych aranżacji. Surowy styl w połączeniu z nowoczesnymi akcentami lokum będzie kompilacją znakomitą. Nie sposób nie wspomnieć także o funkcjonalnych atutach modelu Vasco Bathline BA – szczebelki grzewczej "drabiny" posłużą jako dodatkowe półki w pokoju łazienkowym, by szybko wysuszyć mokry ręcznik czy koszulkę. Rurki o przekroju prostokąta są oryginalną architektoniczną formą dla poszukujących ciekawych rozwiązań do łazienki.
 

Grzejniki łazienkowe z podłączenie środkowym – technologia Vasco

Jak podaje producent "Wszystkie grzejniki Comfort Collection zostały stworzone, by zagwarantować najwyższą sprawność w systemach niskich temperatur".  Połączenie pionowych kolektorów i poziomych rurek zapewnia odpowiedni poziom ciepła w każdym pokoju. Seria Vasco Bathline BA wykonana jest w dwóch atrakcyjnych odcieniach. Pierwszy – standardowy RAL 9016 kusi białą barwą, drugi to antracytowy kolor M301. Radiator malowany jest proszkowo i spawany laserowo, co gwarantuje doskonały efekt. Nie zobaczycie tam śladów spawów i obróbki. Środkowe przyłącze oraz elementy do mocowania do ściany zapewnią o łatwym montażu urządzenia i braku problemów z przygotowaniem przewodów centralnego ogrzewania, zatem grzejnik Vasco Bathline BA to doskonałość pod każdym kątem.
 
  

 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia