Grzejnik Instal Projekt Nameless: piękny i praktyczny

(2 głosów)
instal projekt nameless, grzejniki łazienkowe nowoczesne, grzejniki łazienkowe białe,deszczownice białe
Grzejnik Instal Projekt Nameless

Wybór grzejnika to ważne zadanie. Chodzi bowiem nie tylko o parametry urządzenia, moc grzewczą czy wielkość. Istotne są również kwestie estetyki, bo przecież dziś kaloryfery są ozdobą wnętrza. Często zajmują kluczowe miejsce w pokoju czy łazience. To dlatego warto zwrócić uwagę na Instal Projekt Nameless. To produkt z ogromnym potencjałem, który stanowi połączenie praktyczności z ciekawym designem.

Era kaloryferów żeberkowych już dawno się skończyła. Nie ma na nie miejsca ani w salonie, ani w łazience. Teraz grzejnik jest nie tylko generatorem ciepła, lecz także ozdobą pomieszczenia! Propozycja od Instal Projekt, czyli grzejnik Nameless, ma jeszcze kilka innych atutów. Jakich? O tym poniżej!

Grzejnik do nowoczesnego wnętrza

Wymagania co do wnętrz są coraz większe. Łazienki, salony i kuchnie muszą być aranżacyjnymi majstersztykami, gdzie wszystko zachwyca estetyką, a także ułatwia życie funkcjonalnością. Tymi cechami muszą wyróżniać się też grzejniki łazienkowe nowoczesne. Instal Projekt Nameless jest właśnie jednym z tych rozwiązań, które gwarantuje kilka zalet w jednym. Twórcami koncepcji są członkowie Instal Projekt Team, do którego należą specjaliści branży.

Grzejnik Instal Projekt Nameless to minimalistyczne wzornictwo połączone z maksymalną efektywnością grzania oraz dużą dawką użyteczności. To zasługa drabinkowej konstrukcji i płaskich profili poprzecznych, które będą dodatkowymi wieszakami na ręczniki i ubrania. Dzięki temu szybko dosuszysz przemoczoną odzież i wysuszysz ręczniki używane po kąpieli. Taka multifunkcjonalność będzie szczególnie ważna w mniejszych łazienkach.

instal projekt nameless, grzejniki łazienkowe nowoczesne, grzejniki łazienkowe białe,deszczownice białe

Techniczny język designu

Asymetryczna konstrukcja modelu Instal Projekt Nameless daje możliwość montażu z kolektorem po lewej lub prawej stronie, dzięki czemu kaloryfer można dopasować do każdych warunków. Model zda celująco egzamin zarówno w niewielkiej łazience w bloku, jak i przestronnym pokoju kąpielowym. Ta dowolność jest też rezultatem dostępności kilku rozmiarów do wyboru. Produkty występują w trzech szerokościach: 400 mm, 500 mm i 600 mm, a także czterech wysokościach: 930 mm, 1186 mm, 1610 mm oraz 1824 mm.

Co musisz wiedzieć o grzejniku Nameless? To wariant z podłączaniem dolnym typu D50, z możliwością współpracy z grzałką elektryczną. Na rozwiązanie przysługuje długa gwarancja producenta! To aż 15 lat ochrony obejmującej korpus grzejnika oraz zewnętrzną powłokę malarską.

Grzejnik Instal Projekt Nameless, podobnie jak inne rozwiązania producenta, stanowi znak solidności i jakości. Formalnym potwierdzeniem tego są pozytywne oceny w testach wytrzymałościowych. Produkt jest odporny na korozje oraz uderzenia, wyróżnia się doskonałą szczelnością, a także spełnia normy EN 442-1:2014. Otrzymał także Atest Higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

instal projekt nameless, grzejniki łazienkowe nowoczesne, grzejniki łazienkowe białe,deszczownice białe
Grzejnik Instal Projekt Nameless

Grzejnik stylowy i modny

Grzejnik drabinkowy jest ozdobą samą w sobie, dzięki czemu łatwo dopasować go do charakteru przestrzeni. Mimo nowoczesnej konstrukcji Instal Projekt Nameless będzie pasował też do stylizacji klasycznych czy nawet retro. Kluczem tego dopasowania będzie dobór odpowiedniego koloru – a tych w ofercie Instal Projekt jest mnóstwo! Producent proponuje 22 warianty kolorystyczne z palety Instal Projekt, a także daje możliwość pomalowania modelu dowolnym kolorem z palety RAL.

W Twojej łazience króle biel? Wystrój tworzą biała deszczownica, białe baterie, biała ceramika i jasne płytki? Taką sterylność podkreślisz, wybierając biały grzejnik łazienkowy Instal Projekt Nameless. To najpopularniejszy odcień, który nie tylko wyróżnia się neutralnym charakterem, ale i maksymalną użytecznością. Na jego powierzchni znacznie mniej widoczne są kurz i zabrudzenia, a sama forma nie przytłacza przestrzeni, dlatego świetnie prezentuje się na każdym metrażu.

W dobie naturalnych inspiracji prym wiodą beżowe grzejniki oraz modele utrzymane w stonowanych kolorach ziemi. Warto je zestawiać z beżowymi i kremowymi ścianami, a także łączyć na zasadzie kontrastu z powierzchniami o ciemniejszym wykończeniu. Ciepłe kolory oliwki czy écru oraz łagodne szarości na kaloryferze Nameless sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych, w towarzystwie drewna oraz wikliny.

Myśląc o kolorach grzejników, nie sposób pominąć najmodniejszych odcieni, czyli grafitów i czerni. To tonacje z kategorii wyrazistych, obok których ciężko przejść obojętnie. To dlatego kaloryfery o takim wybarwieniu powinny być główną dekoracją. Pasują do stylizacji loftowych, industrialnych, modern classic i minimalistycznych. Mogą uzupełniać wystroje skandynawskie oraz nowoczesne. Będą harmonizować z metalowymi detalami, a także surowymi powierzchniami betonu czy cegły.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia