Grzejnik drabinkowy Instal Projekt Retto, który pasuje do każdego wnętrza

(2 głosów)
instal projekt retto, retto instal projekt, grzejnik drabinkowy instal projekt retto, grzejnik łazienkowy biały, grzejniki pokojowe czarne
Grzejnik Instal Projekt Retto

Kiedyś chowano je za firanką albo ukrywano pod mniej lub bardziej atrakcyjną maskownicą. Teraz ich dekoracyjna rola dorównuje funkcjonalnej, a grzejniki – bo o nich mowa – stają się główną ozdobą wnętrza! Czasem zastępują nawet obraz i niczym niebanalna płaskorzeźba zdobią przestrzeń salonu czy łazienki. Drabinkowe formy kryją w sobie jeszcze większy potencjał – wystarczy spojrzeć na kaloryfer Instal Projekt Retto, który nie tylko grzeje i zdobi, lecz także służy jako wieszak!

Projekt Małgorzaty Olszewskiej

Jak w jednym produkcie scalić kilka istotnych z użytkowego punktu widzenia funkcji? Grzejnik drabinkowy Instal Projekt Retto jest tego najlepszym przykładem. Forma, będąca projektem Małgorzaty Olszewskiej, współpracującej z marką Instal Projekt, odegra we wnętrzu rolę źródła ciepła, ozdoby oraz wieszaka, na którym odwiedzisz mokre ręczniki czy wilgotne swetry.

W Instal Projekt Retto zachowano klasyczną drabinkową formę z poprzecznymi elementami, które mogą służyć do przewieszania odzieży czy ręczników. To smukła, pionowa konstrukcja, która zmieści się niemal wszędzie. Z uwagi na swój minimalistyczny design świetnie uzupełni wystroje nowoczesne oraz klasyczne. Może być też elementem stylizacji loftowej lub retro. Do modelu dedykowane są także dodatkowe akcesoria, takie jak wieszaki, które jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność modelu.

instal projekt retto, retto instal projekt, grzejnik drabinkowy instal projekt retto, grzejnik łazienkowy biały, grzejniki pokojowe czarne

Grzejnik drabinkowy podwójnie praktyczny

Ażurowa konstrukcja, jaka wyróżnia model Retto Instal Projekt, kryje w sobie ogrom zalet użytkowych. Te stosunkowo niewielkie urządzenia mogą ogrzać przestrzeń łazienki, sypialni czy salonu. Poprzeczne elementy zamienią się w wieszak, na którym w okamgnieniu wyschną kurtki przemoczone po zimowym spacerze czy ręczniki używane podczas kąpieli. Taka funkcjonalność przełoży się na kolejną zaletę – zapewni optymalną wilgotność w pomieszczeniu!

Grzejnik drabinkowy Instal Projekt Retto dostępny jest w kilku rodzajach do wyboru. W ofercie znajdują się grzejniki c.o. oraz warianty hybrydowe. Ostatnie łączą dwa systemy grzewcze, zwiększając tym samym funkcjonalność urządzenia. Model występuje z podłączeniem dolnym w trzech opcjach i w wielu mocach do wyboru – od 274 W, po 813 W.

Praktyczność grzejnika Retto zwiększa lista dostępnych rozmiarów. Wariant występuje w dwóch szerokościach: 412 mm i 540 mm, a także aż czterech wysokościach: 708 mm, 1072 mm, 1436 mm i 1800 mm. Dzięki temu Instal Projekt Retto z łatwością zamieni się w stylowy grzejnik łazienkowy wypełniający ścianę małej łazienki lub będzie efektownym kaloryferem pokojowym zdobiącym przestrzeń obok okna.

instal projekt retto, retto instal projekt, grzejnik drabinkowy instal projekt retto, grzejnik łazienkowy biały, grzejniki pokojowe czarne
Biały grzejnik Instal Projekt Retto

Kolory grzejników Instal Projekt Retto

Potencjał drzemiący w Instal Projekt Retto dotyczy nie tylko praktyczności. Rozwiązanie występuje w bogatej palecie kolorów, co tym samym zwiększa jego możliwości użycia! Kaloryfer może stać się dyskretnym uzupełnieniem nowoczesnej stylizacji, albo wyrazistym punktem na mapie loftowej czy klasycznej przestrzeni.

Model Retto dostępny jest w aż 23 kolorach z palety Instal Projekt. Znajdują się w nim uniwersalne odcienie, takie jak biel czy czerń, a także barwy bardziej nieoczywiste w tym złoty czy szary. Do czego je dopasować? Grzejnik łazienkowy biały świetnie uzupełni skandynawską lub nowoczesną aranżację. Rozwiązanie można zainstalować na jasnym tle, przez co urządzenie wtopi się w wystrój. Biel można też potraktować jako kontrast dla ciemniejszych płytek. Dzięki temu kaloryfer zwróci na siebie uwagę.

Grzejnik pokojowy czarny Instal Projekt Retto to z kolei możliwość dodania wnętrzu wyrazistości! Ciemny odcień drabinkowej konstrukcji wprowadzi do wnętrza dynamizm i ożywi je. Taki wariant to dobry pomysł na aranżacje industrialne i minimalistyczne, gdzie króluje gama podstawowych kolorów. Czerń doceni towarzystwo szarości, kamienia i drewna.

Oprócz uniwersalnych odcieni palety Instal Projekt producent daje możliwość pomalowania kaloryfera na dowolny odcień z palety RAL. Takie zabieg pozwoli na pełną personalizację wnętrza i zaaranżowanie przestrzeni dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy!

instal projekt retto, retto instal projekt, grzejnik drabinkowy instal projekt retto, grzejnik łazienkowy biały, grzejniki pokojowe czarne
Grzejnik łazienkowy Instal Projekt Retto

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia