Dożywotnia gwarancja Duravit, czyli 100% pewności co do jakości

(1 głos)
 duravit d-neo, duravit, duravit gwarancja
Duravit D-Neo Umywalka nablatowa i toaleta wisząca

W świecie zakupów przywykliśmy do terminu 24 miesięcy. Taki właśnie okres gwarancji oferuje większość producentów, ponieważ obliguje ich do tego prawo. Dłuższe terminy to wyraźny znak, że mamy do czynienia z lepszą jakością, co w przypadku łazienki okazuje się korzystną inwestycją. Duravit jednak postawił poprzeczkę jeszcze wyżej, zapewniając dożywotnią gwarancję na ceramikę. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak!


Duravit symbolem jakości

Myśląc o łazience urządzonej zgodnie z trendami, wyposażonej w wysokogatunkowe materiały, każdemu znawcy świata sanitarnego przez myśl zawsze przewinie się logo Duravit. To symbol jakości w każdym znaczeniu tego słowa – firma, która od ponad dwustu lat dostarcza na rynek rozwiązania, które nie tyle zdobią przestrzenie, ile ułatwiają codzienność, przy jednoczesnym założeniu o zrównoważonej produkcji i wzmożonej trosce o środowisko naturalne. To trudny do osiągnięcia łańcuch powiązań, ale jak widać na przykładzie Duravit możliwy w realizacji.

Naukowcy i projektanci Duravit tworzą produkty, które mają za zadanie oszczędzać wodę oraz energię, a przy tym wyznaczają trendy i – co najważniejsze – zachowują swoje właściwości przez wiele lat użytkowania, bez względu na oddziaływanie czynników zewnętrznych czy intensywność eksploatacji. Jakość jest w tym przypadku najważniejsza, ale obejmuje nie tylko cechy materiału. To też szerokie spektrum parametrów i terminów, a jednym z nich jest okres gwarancji.


3, 5 czy... bez limitu?

Wybierając produkty do łazienki, pamiętaj o tym, by zwracać uwagę na cechy produktu, właściwości materiału, a także całą sieć powiązań posprzedażowych, takich jak dostępność serwisu i części zamiennych czy okresy gwarancyjne oferowane przez producenta. Z reguły te terminy kończą się na obligatoryjnych 2 latach. Czasem producenci rozszerzają warunki do 3 czy 5 lat, ale rzadko zdarza się, by gwarancja na produkty sanitarne obowiązywała... dożywotnie. Duravit jest więc w tym zakresie jedną z niewielu marek, która może dopisać tę cechę do listy atutów swoich produktów. Potraktuj go jako kartę przetargową przemawiającą za zakupem. To oznacza solidność i trwałość.


Dożywotnia gwarancja Duravit

Dożywania gwarancja Duravit obejmuje ponad 20 serii ceramiki producenta. Żeby obowiązywała, Klienci końcowi muszą do trzech miesięcy od zakupu zarejestrować go online na stronie www.duravit.com/lifetimewarranty. Po prostej procedurze przesyłany jest imienny certyfikat. Co to oznacza z praktycznego punktu widzenia? Nawet po wielu latach użytkowania, w przypadku stwierdzenia wady produkcyjnej, wady materiału czy nawet wady konstrukcyjnej Duravit uzna zgłoszoną reklamację, a co więcej – pokryje koszty ponownej instalacji i demontażu produktu.

 duravit, duravit gwarancja
Umywalka podwieszana z dożywtonią gwarancją od Duravit

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia