Digital Innovation Summit, czyli Kaldewei na ISH 2021

(1 głos)
kaldewei ish, kaldewei łazienka ish, kaldewei ish 2021
 

Potężną dawką łazienkowych nowości będą spotkania z marką Kaldewei, która w ramach hasła #KaldeweiDigital proponuje wydarzenia online z ekspertami z dziedziny architektury oraz budownictwa. Przez 5 dni, podczas których odbywają się targi ISH 2021, marka zorganizuje spotkania z ponad 100 prelegentami, którzy opowiedzą o trendach w urządzaniu, o tym jak zaprojektować nie tylko dom, lecz także hotel, i doradzą, jak połączyć idee zrównoważonego rozwoju z projektowaniem.

Kaldewei Digital Innovation Summit to cykl spotkań z ważnymi personami świata Kaldewei. W wystąpieniach wezmą udział m.in. właściciel Kaldewei, Franz Kaldewei, który w rozmowie z Bernhardem Osburgiem, CEO thyssenkrupp Steel Europe AG, opowie o właściwościach stali, z jakiej tworzone są powierzchnie prysznicowe, wanny i umywalki Kaldewei. Oprócz tego na Kaldewei Digital Innovation Summit dowiesz się sporo nowinek technicznych, poznasz ciekawe osoby świata designu, takie jak Federico Toresi czy Tarek Hegazy i odbędziesz wirtualny spacer po wystawie Kaldewei.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 22 marca 2021 na godzinę 8:30, a więcej szczegółów i harmonogram wystąpień znajdziesz na stronie Kaldewei.

Skomentuj

2 komentarzy

Rekomendacje i wyróżnienia