Deante Cubic – armatura łazienkowa zbudowana na sześcianie

(2 głosów)
Deante Cubic – armatura łazienkowa zbudowana na sześcianie
Aranżacja łazienki Deante Cubic

Deante Cubic, czyli idealne połączenie jakości i doświadczenia

Polska marka Deante znana jest na rynku wyposażenia łazienek i kuchni od niemal 30 lat. Doświadczenie i dynamiczny rozwój firmy sprawiły, że artykuły Deante eksportowane są do blisko 50 krajów na całym świecie. Fundamentami producenta są jakość, wzornictwo, a także troska o potrzeby Klienta i rzetelność. Współpraca z utytułowanymi projektantami, opierająca się na unikalnym designie i funkcjonalności zaowocowała kolekcją armatury Deante Cubic. Dzięki ciekawej architekturze seria perfekcyjnie dopełni wnętrza zachowane w nowoczesnej i minimalistycznej estetyce. Szczegóły znajdziesz poniżej!

Deante Cubic Bateria wannowa wielootworowa
Deante Cubic bateria wannowa ścienna

Bateria umywalkowe Deante Cubic – nowoczesna architektura

Projekt armatury Deante Cubic oparto na dorobku kubizmu, który cechuje się geometrycznym uproszczeniem kompozycji i wpisaniem formy w kształt sześcianu. Seria Deante Cubic wyróżnia się modelem jednouchwytowej baterii umywalkowej stojącej, zbudowanej z wykorzystaniem ostrych ścian, statecznego korpusu i charakterystycznego wąskiego mieszacza umieszczonego bezpośrednio nad linią wylewki. Artykuł dodatkowo wyposażono w specjalny perlator zapewniający napowietrzanie strumienia wody oraz automatyczny korek, które podnosi komfort użytkowania i wpływa na zwiększenie atrakcyjności oferty Deante Cubic.

Deante Cubic bateria prysznicowa podtynkowa, Deante Cubic baterie prysznicowe podtynkowe, Deante Cubic baterie prysznicowe
Baterie Deante Cubic zestaw prysznicowy podtynkowy

Deante Cubic i kompleksowe wyposażenie przestrzeni kąpielowej

Ciekawa propozycja Deante Cubic w zakresie wyposażenia przestrzeni kąpielowej opiera się na kilku modelach o zróżnicowanych cechach i właściwościach. W skład kolekcji wchodzą między innymi bateria wannowa ścienna jedno- i trzyotworowa, jednouchwytowa bateria natryskowa z kompletem natryskowym, jednouchwytowa bateria natryskowa podtynkowa z przełącznikiem natrysku oraz jednouchwytowa bateria wannowa z kompletem natryskowym. Dodatkowo producent Deante Cubic udostępnił odrębnie słuchawkę natryskową do baterii, tak by móc dobrowolnie komponować artykuł niezależnie od gotowego zestawu. Dla pełnej aranżacji łazienki oferta zawiera także model jednouchwytowej baterii bidetowej, która dopełni także strefę toaletową. Asortyment zachowany w jednolitej formie niewątpliwie sprawia, że Deante Cubic jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla ceniących harmonię i wygodę, a także jednolity wystrój całego wnętrza.

Deante Cubic bateria wannowa trzyotworowa
Bateria nawannowa Deante Cubic występują zarówno w opcji do montażu podtynkowego, jak i stojącego

Deante Cubic i potencjał aranżacyjny całej łazienki

Poza bogatą ofertą armatury producent Deante Cubic dla pełnego wyposażenia łazienki udostępnił zachowane w stylistyce cyklu modele kabin prysznicowych w dwóch wielkościach. Pierwsza z propozycji opiera się na kwadracie o wymiarach 80 × 80 cm, drugą stanowi wariant 90 × 90 cm. Kabiny oprócz minimalistycznej budowy wyróżniają się chromowanymi profilami i ścianami z transparentnego szkła. Dodatkowo asortyment Deante Cubic tworzy linia funkcjonalnych brodzików akrylowych w kilku wersjach rozmiarowych. Są to między innymi brodzik półokrągły liczący 80 × 80 cm i 90 × 90 cm, a także prostokątny mierzący 80 × 120 cm oraz 90 × 120 cm.

Deante Cubic bateria prysznicowa podtynkowa
Deante Cubic to także kwadratowe kabiny prysznicowe z chromowanymi profilami i przezroczystymi ścianami ze szkła

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia