Deante Arnika i styl hygge w łazience

(9 głosów)
 

deante arnika

Styl hygge, wbrew temu, że nie jest tak znany jak styl skandynawski, jest bliski każdemu, kto choć raz podjął się aranżacji prywatnej przestrzeni zgodnie z tym, co dyktuje serce. To duńska koncepcja, w której najważniejsze są poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Filozofia hygge mówi o celebrowaniu chwil, docenianiu tego co nas spotyka i szczęściu, jakie gwarantują codzienne drobnostki. To satysfakcja, radość, emocje i uśmiech, zagubione gdzieś w codziennej bieganinie. Hygge jest prosty i całkowicie dopasowany do domowników. To zachwyt na pięknem przyrody, ukłon w stronę naturalności i urządzanie po swojemu.


Deante Arnika i styl hygge w łazience

W łazience hygge wystarczy unoszący się aromat świec, delikatna pianka pieszcząca ciało i odprężenie, jakie towarzyszą podczas rytuału kąpieli. Seria Deante Arnika, zaprojektowana przez Małgorzatę Płoskońską, jest mistrzowskim połączeniem harmonijnych kształtów i funkcjonalności. Jest idealna jak natura! Obła konstrukcja, wygodne pokrętła i doskonały design stymulują poczucie estetyki i zaspakajają potrzebę obcowania z pięknem. Deante Arnika stwarza możliwości, by cieszyć się tańczącymi kroplami wody pod prysznicem lub gorącą taflą wody wypełniającą wannę. Hygge to indywidualizm, inspiracja, kreatywność. W jaki sposób Ty wyobrażasz sobie TWOJĄ łazienkę? Taka właśnie jest łazienka hygge. 

deante arnika
 

Baterie Deante Arnika 

Seria Deante Arnika składa się z pięciu elementów łazienkowych. To bateria umywalkowa, bateria bidetowa, bateria natryskowa, bateria wannowa oraz deszczownica z baterią mieszaczową, które kreują sielski klimat w każdym łazienkowym lokum. Oprócz inspirującego designu, kolekcja jest pełna praktycznych rozwiązań. Rozpoczynając od ergonomicznych kształtów, po wykorzystanie silikonowych aeratorów wpływających na kwestie ekologiczne oraz ekonomiczne.To także łatwość usuwania osadów wapiennych i znakomite materiały gwarantujące długoletnią eksploatację. Kolekcja Deante Arnika powstała, by dawać radość ze zwyczajnych momentów i całkowicie ułatwiać codzienną egzystencję!

baterie deante arnika
  

Bateria umywalkowa Deante Arnika

bateria umywalkowa deante arnika
                      

Bateria bidetowa Deante Arnika

bateria bidetowa deante arnika

Bateria wannowa Deante Arnika

bateria wannowa deante arnika 

Deszczownica z baterią mieszaczową Deante Arnika

deszczownica deante arnika 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia