⚫ Cersanit Crea, czyli miski WC bez kołnierza, umywalki i meble w nowoczesnym wydaniu

(81 głosów)

Cersanit po raz kolejny zaskakuje zwolenników rodzimej produkcji swoją najnowszą kolekcją Cersanit Crea. Seria zwraca uwagę nowoczesnym i zharmonizowanym designem. Jej cechą charakterystyczną są proste eleganckie kształty o czystej geometrycznej formie. Motyw cienkiej, delikatnej linii integralnie przewija się w architekturze całej kolekcji umywalek nablatowych i umywalek meblowych. Zapoznając się z propozycją Cersanit, prócz umywalek cienkościennych, wanien z minimalnym rantem – 10 mm – oraz mebli o podwyższonej odporności na wilgoć Aquasafe, znajdujemy najnowsze modele misek WC podwieszanych bez kołnierza.

Cersanit Crea wanny toalety WC podwieszana bez kołnierza umywalka nablatowa bidet meble łazienkowe


Meble łazienkowe Cersanit – szafki podumywalkowe i słupki

Cersanit Crea Umywalka z szafką

Szafki oraz słupki posiadają ergonomiczny bezuchwytowy system otwierania. Możemy wybrać wersję białą o wykończeniu błyszczącym, kolor dębu czy też odcienie szarego matu.
 

Umywalki Cersanit Crea – elegancja i delikatność w jednym

Cersanit Crea, umywalka nablatowa

Niewątpliwie dużym atutem przemawiającym na korzyść kolekcji jest najnowsza technologia użyta podczas produkcji – ROCKLITE. Metoda umożliwiająca otrzymywanie produktów o wyjątkowej estetyce i designie, trwałych i odpornych na uderzenia. Do powyższej technologii opracowano nowe, zmodyfikowane szkliwo. Całość zaowocowała ceramiką idealnie gładką i jednolicie białą. Pośród umywalek wykonanych najnowszą techniką znajdziemy: umywalki nablatowe, umywalki wpuszczane w blat, umywalki meblowe od 40 do 100 cm. Ciekawymi akcentami są prostokątny przelew oraz zwiększona przestrzeń na przybory toaletowe.

Cersanit Crea umywalka z szafką
 

Miska WC, pisuar Cersanit Crea – technologia bezkołnierzowa

W serii Crea znajdziemy dwie linie misek wiszących i bidetów. W zależności od preferencji możemy wybrać kształt prostokątny czy też owalny. Dużym plusem jest już nam znana ułatwiająca czyszczenie technologia bezkołnierzowa CleanOn. Ukryty system montażu znacznie ułatwi instalację modelu, wpłynie również na estetykę produktu. Na uwagę zasługuje zaawansowany technologicznie pisuar w wersji bezkołnierzowej.

Cersanit Crea toaleta WC podwieszana bez kołnierza


Cersanit Crea toaleta WC podwieszana bezrantowa
 

Wanny Cersanit Crea – gwarancja udanej kąpieli

Wanny prostokątne, asymetryczne posiadają wyjątkowo cienki rant, idealny pod zabudowę płytkami. Zwiększona głębokość oraz ergonomiczny kształt rozwiązania poprawią komfort i jakość naszej kąpieli. Mnogość oferty przedstawionej przez producenta pozwala na swobodę aranżacji wnętrza wedle własnych potrzeb. W całości jesteśmy pod wrażeniem mistrzowskiej architektury produktów.

Cersanit Crea wanna asymetryczna

Cersanit Crea wanna prostokątna wanna asymetryczna

Różnorodność, a zarazem spójność  serii Cersanit Crea pozwoli na nonszalanckie podejście do aranżacji. Możemy wybierać pośród 14 produktów ceramicznych, 25 produktów meblowych oraz 6 różnych wanien. Piękno i nowoczesność na co dzień, w dodatku za niewygórowaną cenę. Czegóż chcieć więcej?

 


 

Skomentuj

1 komentarz

  • Igor
    Świetna kolekcja, cieszy mnie fakt, że Nasz rodzimy sanitarny rynek oferuje coraz to lepsze pozycje w dodatku nie odstępujące jakością od zagranicznych marek. Będę miał na uwadze tą kolekcję, jest warta uwagi.

Rekomendacje i wyróżnienia