Cersanit Cersania – umywalki i WC kompakt z innowacyjnym systemem SimpleOn

(9 głosów)
cersanit cersania zdjęcia, cersanit cersania aranżacja, cersanit cersania łazienka
Umywalka i WC Cersanit Cersania w aranżacji małej łazienki

Podczas urządzania łazienki najtrudniejsze jest to, by pogodzić modny design z funkcjonalnością. Bardzo często zdarza się, że oryginalne umywalki nablatowe nie należą do praktycznych, a z kolei tradycyjne kompakty WC niezbyt pasują do koncepcji minimalistycznego wnętrza, gdzie wszystko jest skrzętnie poukrywane. Te stylistyczno-funkcjonalne spory łagodzi rozwiązanie, które łączy trendy z użytecznością, czyli Cersanit Cersania. Jedna z konceptowych kolekcji marki Cersanit to odpowiedź zarówno na potrzeby serca, jak i rozumu.

Cersanit Cersania do łazienki w każdym stylu

Ceramika Cersanit Cersania jest misterną plecionką tego, co ponadczasowe i tego, co najmodniejsze. Projektanci i domowi esteci stawiają obecnie na naturę, zaoblenia i subtelne łuki, odchodząc od surowych kątów prostych, a także kwadratowo-prostokątnych konstrukcji. To wszystko znajdziemy w koncepcie Cersanit Cersania! Obłe kształty sedesu, profilowane niecki umywalek meblowych i subtelne linie deski sedesowej w wersji SLIM są wizualnym odniesieniem do najnowszych tendencji w świecie aranżacji. Stanowią świeże spojrzenie na łazienkę, która ma być harmonijna, a zarazem uniwersalna.

Produkty z kolekcji Cersanit Cersania wyróżnia stylistyczny uniwersalizm. To oznacza, że to rozwiązania, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Będą świetnie prezentować się w pomieszczeniach, gdzie dominuje nutka Skandynawii z jasnym drewnem na czele, choć znakomicie wypadną też w klimacie romantycznej Prowansji, której charakter budują lawendowe płytki podłogowe i kwieciste dekoracje. Proste konstrukcje celująco wyglądać będą również w projektach o ascetycznym sznycie, takich jak minimalizm, industrializm czy modernizm.

Cersanit Cersania to zestaw kilku rozwiązań. Na serię składają się WC kompakty Cersanit Cersania, a także umywalki meblowe dostępne w czterech rozmiarach; 40 cm, 50 cm, 55 cm i 60 cm. Poszczególne produkty są kompatybilne z innymi kolekcjami marki Cersanit, co pozwala na zupełną dowolność, jeśli chodzi o urządzanie wnętrza.

cersanit cersania simpleon, cersanit cersania toaleta, toaleta cersanit cersania
Nowoczesna toaleta Cersanit Cersania

Kompakt WC Cersanit z systemem SimpleOn

Nowością w ofercie Cersanit Cersania jest WC kompakt Cersanit Cersania z funkcjonalnym systemem SimpleOn. To innowacja, która sprawi, że klasyczne miski stojące staną się nie lada konkurencją dla popularnych wiszących muszli klozetowych bez rantu. W propozycji SimpleOn producent postawił na zredukowanie kołnierza wewnątrz ustępu i pozostawieniu go jedynie w jego tylnej części. Dzięki temu ograniczono ilość możliwych zakamarków, a tym samym stworzono rozwiązanie, które gwarantuje doskonałą higieniczność.

System SimpleOn Cersanit to nie tylko innowacyjne profilowanie wnętrza sedesu. To także ekologiczny sposób dwudzielnego spłukiwania (3/6 l) oraz ukierunkowany strumień, który dokładnie obmywa wewnętrzną stronę muszli klozetowej. Woda wypływa w przeciwnych kierunkach, usuwając po drodze bakterie, zarazki, osady i wszelkie zanieczyszczenia.

wc kompakt cersanit cersania, cersanit cersania wc kompaktowe, cersanit cersania kompakt wc
Cersanit Cersania WC kompakt z systemem SimpleOn

Deska wolnopadajaca Cersanit w komplecie z WC Cersanit Cersania

Kompakt WC Cersanit Cersania to kompleksowy zestaw, na który składają się miska stojąca z odpływem poziomym zintegrowana ze zbiornikiem WC, zaworami oraz akcesoriami niezbędnymi do instalacji klozetu. Komplet zawiera także praktyczną i odporną deskę sedesową wolnoopadającą wykonaną z trwałego materiału, czyli duroplastu. Deska sedesowa Cersanit wyposażona jest w system łatwego wypinania, który gwarantuje wygodę mycia – wystarczy wcisnąć przycisk, aby ją szybko zdemontować i wyczyścić, a potem ponownie zainstalować.

cersanit cersania miska wc, miska wc cersanit cersania, cersanit cersania miska wc simpleon
Kompaktowa miska WC podwieszana Cersanit Cersania

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia