Blue Water Denver – bateria umywalkowa, wannowa, zestaw prysznicowy oraz bateria kuchenna

(0 głosów)
   
Blue Water Denver
Na zdjęciu: bateria ścienna umywalkowa Blue Water Denver
 

Blue Water Denver – bateria umywalkowa stojąca oraz bateria umywalkowa podtynkowa

Szereg koncepcji, jakie zaoferował Blue Water, całkowicie nas zaskakuje w pochlebny sposób. Spośród Blue Water Denver wyłania się armatura umywalkowa z wyciąganą wylewką! Taki mały szczegół będzie miał wpływ na użytkowanie. Nie powinniśmy obawiać się tego typu rozwiązań w łazience. Z kolei bateria umywalkowa wysoka stworzy duet do kompletu z umywalką nablatową. Dla podtrzymania efektu dostojności w obrębie przestrzeni producent proponuje baterie umywalkowe podtynkowe. Unikatowy kształt rozet eksponuje delikatna i zaokrąglona wylewka, która nierozerwalnie towarzyszy baterii uruchamiającej wodę.

 
 Na zdjęciu: bateria umywalkowa stojąca Blue Water Denver

Blue Water Denver – bateria wannowa naścienna, wolnostojąca a także bateria nawannowa

Piękna, smukła z prysznicem – bateria do wanny wolnostojącej Blue Water Denver. Starannie wykonana armatura zachwyca formą. Nie da się nie dobrać do Blue Water Denver odpowiedniej wanny wolnostojącej. Wykwintny całokształt oczaruje bez wyjątku. Nie każde pomieszczenie może pozwolić sobie jednak na takie szaleństwo. Mała łazienka ma strefę na wannę prostokątną przyścienną oraz na baterię wannową trzyotworową, a gdy szukamy bardziej oszczędnej pozycji, wówczas możemy zaproponować baterię wannową ścienną.

Na zdjęciu: bateria nawannowa Blue Water Denver

 

Blue Water Denver
Na zdjęciu: bateria stojąca wannowa Blue Water Denver


Blue Water Denver – bateria prysznicowa naścienna i podtynkowa

Blue Water Denver to zestaw prysznicowy z deszczownicą, gdzie owalny zarys znakomicie akcentuje cztery kąty pełne optymizmu i pozytywnej energii. Bateria świetnie zaznacza wystrój nowoczesny, ale i klasyczny, podkreślając wyjątkowy charakter. Zestaw prysznicowy zaprojektowano według najnowszych trendów z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Nadmienię jedynie, że wszystkie produkty Blue Water wykonane są z materiałów najwyższej jakości, przez co posłużą długie lata. Bateria prysznicowa podtynkowa wizualnie doskonale nadaje się do użycia w pokoju o cechach minimalistycznych. Wersja z ukrytą instalacją w ścianie zdecydowanie zwraca uwagę nowoczesnością oraz elegancją w obrębie prysznica.


Blue Water Denver – bateria kuchenna

Seria Blue Water Denver to nie tylko armatura łazienkowa, lecz także bateria kuchenna. Kran do zlewozmywaka z obrotową wylewką jest utrzymany w charakterystycznej lekkiej prezencji. Armatura Blue Water Denver poza funkcjonalnością posiada dodatkowo atrakcyjne wzornictwo, przez co znajdzie zastosowanie w dowolnej kuchni niezależnie od stylu i wielkości. Blue Water Denver wspaniale będzie współgrała ze zlewozmywakiem stalowym, granitowym lub ceramicznym.
 

Na zdjęciu: bateria wannowa Blue Water Denver


Zerknijcie i zainspirujcie się: V&B Subway – najlepszy zlewozmywak do Twojej kuchni!

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia