Baterie i zlewozmywaki FRANKE Centro – perfekcyjne połączenie do kuchni

(1 głos)
Franke centro, bateria kuchenna franke, zlewozmywak franke
Bateria kuchenna Franke Centro.

W świecie aranżacji wnętrz istnieją duety, bez których stworzenie idealnej przestrzeni zakończyłoby się fiaskiem. W kuchni taką parę tworzą zlewozmywak i pasująca do niego bateria. Ich wybór nie może być dziełem przypadku. Istotne będą głębokość komory, długość wylewki, funkcjonalność rozwiązań czy ich design. Co więc ze sobą łączyć? FRANKE proponuje ciekawe zestawienie estetyki i praktyczności, czyli rozwiązania serii FRANKE Centro.

Zlewozmywak i bateria – para na lata

Parę zlew-baterie determinuje wiele czynników, począwszy od tych technicznych, a skończywszy na estetycznych. Ostateczny wybór nie jest sprawą łatwą do rozstrzygnięcia, jednak coraz częściej producenci wychodzą naprzeciw Klientom, proponując idealnie dopasowane duety. W portfolio FRANKE taką parę tworzą zlewozmywak FRANKE Centro oraz bateria kuchenna FRANKE Centro. To połączenie zapewniające funkcjonalność, stylistyczną harmonię i satysfakcję użytkowania na lata. Czego więc chcieć więcej?

Co łączy baterie FRANKE Centro i zlewy tej samej linii? Zredukowane wzornictwo, które można dopasować do wystroju każdej kuchni – a zwłaszcza tej nowoczesnej lub minimalistycznej. Majestatyczne korpusy i wylewki armatury w konfrontacji ze smukłymi rantami zlewu dają nieoczywiste połączenie o współczesnym sznycie. Taka para będzie niewątpliwą dekoracją aranżacji!

Choć baterie i zlewozmywaki granitowe z rodziny FRANKE perfekcyjnie się uzupełniają, to nie oznacza to, że każdego z rozwiązań nie można stosować w połączeniu z produktami innych kolekcji. Elementy są tak zaprojektowane, by dopełniały strefę mycia, a także gwarantowały łatwość czyszczenia i komfort użytkowania. Pod kątem wizualnym to produkty, które świetnie wpiszą się w nowoczesny trend urządzania. Ich prostota stylistyczna będzie spójnie korespondować z wystrojem podporządkowanym wpływom minimalistycznym, scandi czy modern. Możesz je także wykorzystać w kompozycjach klasycznych oraz glamour.

Franke centro, bateria kuchenna franke, zlewozmywak franke
Zlewozmywak granitowy oraz bateria kuchenna Franke Centro.

Franke centro, bateria kuchenna franke, zlewozmywak franke
Kran kuchenny Franke Centro.

Bateria kuchenna FRANKE Centro

Wybierając styl rozwiązań FRANKE Centro, nie jesteś zdany/zdana na wyłącznie jeden rodzaj produktu. Marka zadbała o to, by użytkownik miał wybór! W ramach linii dostępne są baterie ze stałą lub wyciąganą wylewką oraz funkcją prysznica. Ci, którzy mają specjalne wymagania albo urządzają trudne w adaptacji wnętrza, mogą też sięgnąć po baterie podokienne, które można szybko złożyć, by swobodnie otworzyć okno. Która okaże się najlepsza?

Bateria FRANKE Centro ze stałą wylewką ułatwi mycie dużych naczyń i sprawdzi się doskonale w przypadku głębokich komór. Taki duet usprawni część kulinarnych zmagań. Wyciągana wylewka to z kolei patent na zwiększenie funkcjonalności w strefie mycia. Ruchomy element zapewnia optymalny zasięg strumienia i pozwala dotrzeć do najdalszych zakamarków zlewu. To przydatne zwłaszcza podczas mycia sporych przedmiotów, opłukiwania owoców czy warzyw. Z kranem możesz też napełnić garnki czy wazony znajdujące się poza komorą zlewu.

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką często są stosowane przy zlewozmywakach z jedną dużą komorą lub w wariantach z dwoma komorami. W takich większych rozwiązaniach armatura tego typu eliminuje problem rozpryskiwania się wody, a także pozwala na elastyczne manewrowanie strumieniem oraz usprawnia czyszczenie. Po wyciągnięciu wylewki woda dociera wszędzie tam, gdzie chcesz!

Franke centro, bateria kuchenna franke, zlewozmywak franke
Bateria do zlewu Franke Centro.

Potencjał zlewu z Fragranitu+

Zlewozmywaki FRANKE Centro to idealne dopełnienie strefy mycia wyposażonej w baterie linii Centro. Dlaczego? Wszystko za sprawą solidnego materiału, z jakiego zostały one wykonane. Mowa o Fragranicie+, którego głównym składnikiem jest kwarc, a więc jeden z najtrwalszych surowców znanych człowiekowi. Jego cechy wpływają na żywotność komór, zapewniają łatwość utrzymania w czystości i stoją na straży wytrzymałości. Powierzchnia zlewu nie traci koloru na skutek działania promieni UV, jest odporna na powstawanie plam oraz przebarwień.

Fragranit+ FRANKE produkowany jest w 80% z naturalnego granitu. Pozostałe 20% tworzy spoiwo akrylowe, które zapewnia wyjątkową trwałość oraz odporność powierzchni. To surowiec niepalny, niepodatny na zniszczenia – nawet te spowodowane wysokimi temperaturami. Powierzchnia bez szwanku wytrzymuje 15-sekundowy kontakt z temperaturą sięgającą nawet 280 stopni Celsjusza! Krótko mówiąc, mieszanka sprawia, że nawet długoletnie użytkowanie zlewu nie wpłynie na jego stan – ten po wielu latach wygląda jak nowy!

Fragranit+ jest materiałem higienicznym. Tę zaletę zapewnia specjalne zabezpieczenie technologią Sanitized®, która zawiera jony srebra. Ich obecność ogranicza rozwój bakterii, drobnoustrojów oraz wirusów aż o 99%.

Franke centro, bateria kuchenna franke, zlewozmywak franke
Zlew wraz z baterią Franke Centro .

Franke centro, bateria kuchenna franke, zlewozmywak franke
Bateria kuchenna z wyciaganą wylewką Franke Centro.

Kolory do strefy mycia

Gamę kolorów zlewów i baterii serii FRANKE Centro tworzą kojące barwy ziemi oraz barwy podstawowe. W linii znajdują się rozwiązania w bieli oraz czarnym macie, a także w wariantach: beżowym, kamiennym szarym i onyxie. Armatura dostępna jest dodatkowo w klasycznym, chromowanym wykończeniu, które będzie neutralnym zwieńczeniem każdej aranżacji.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia