Axor. Luksus nie wymaga przestrzeni” – poznaj zasady konkursu Axor

(1 głos)
axor, konkurs axor, baterie axor
Axor One Bateria prysznicowa podtynkowa termostatyczna

Luksus to pojęcie względne. Nie musi oznaczać awangardowych aranżacji apartamentu w centrum miasta i ociekających złotem projektów. To doświadczenie jakości, innowacyjności i piękna, które nie ma wymagań metrażowych – by to udowodnić, Axor organizuje konkurs „Axor. Luksus nie wymaga przestrzeni”. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości ponad 30 000 zł.

Zadanie konkursowe „Axor. Luksus nie wymaga przestrzeni”

Konkurs „Axor. Luksus nie wymaga przestrzeni” to wyzwanie, które polega na zaprojektowaniu łazienki z wykorzystaniem co najmniej jednego produktu z kolekcji Axor One. To rozbudowana seria o minimalistycznym sznycie, która daje spore pole do popisu, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. W jej skład wchodzą m.in. baterie Axor, panele prysznicowe i moduły termostatyczne.

Projekt łazienki powinien uwzględniać wszystkie strefy pomieszczenia – od umywalkowej, po prysznicową lub wannową, a także WC oraz przestrzenie do przechowywania przedmiotów. Nie może w nim też zabraknąć oświetlenia. Chodzi o to, by stworzyć wnętrze estetyczne, a zarazem funkcjonalne, niezależnie od tego, czy bazą jest pomieszczenie bez okien, to ze skosami, czy ciasne. Organizatorzy dopuszczają też udział projektów już zrealizowanych, ale pod warunkiem, że nie brały one udziału w innych konkursach.

axor, konkurs axor, baterie axor
Zestaw prysznicowy podtynkowy podtynkowy Axor One
 

Kto może wziąć udział w konkursie Axor?

W konkursie marki Axor wziąć udział mogą architekci wnętrz, projektanci, absolwenci uczelni, szkół i kursów związanych z designem i aranżacją. Mogą to być pojedyncze osoby lub grupy (maksymalnie trzyosobowe).

Co się liczy?

Konkurs ma na celu udowodnienie, że luksus nie jest zaadresowany dla nielicznych. To dlatego jury poszukiwać będzie śmiałych koncepcji, kreatywności i misternych połączeń funkcjonalności z estetyką, które doskonale odkrywają potencjał armatury Axor. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym główna o wartości 10 000 zł wraz z sesją fotograficzną, konsultacjami wizerunkowymi i promocją projektu w mediach.

Konkurs rozpoczyna się 5 lipca 2021, a prace można nadsyłać do 12 listopada 2021. Wyniki będą ogłoszone 22 listopada 2021 r.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie konkursu: „Axor. Luksus nie wymaga przestrzeni” .

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia