Axor Edge – prestiż i elegancja w świecie armatury Axor

(5 głosów)
axor edge aranżacja, axor edge aranżacja łazienki, axor edge aranżacje
Aranżacja łazienki Axor Edge z baterią wolnostojącą

Axor Edge to nowa odsłona luksusu w świecie łazienki – prestiż zamknięty w sześcianie, jakość skryta w modnej formie. Niemiecka marka po raz kolejny tworzy definicję ekstrawagancji, której podstawą są modne, geometryczne kształty. Axor Edge to coś więcej niż baterie! To wzornicza precyzja, kunszt wykonania każdego detalu, perfekcyjne zespolenie formy oraz funkcji, a przede wszystkim lekcja dotycząca piękna, która przeobraża się w zmysłowe doświadczenie. Ten sanitarny diament emanuje blaskiem, inspirując do wnętrzarskich zmian, bo wszystko, co dotąd uchodziło za wyrafinowane straciło swój tytuł. Axor Edge jest nowym symbolem ekskluzywności.

axor edge bateria umywalkowa, axor edge baterie umywalkowe, axor edge bateria umywalkowa złota
Axor Edge bateria łazienkowa w kolorze złotym

Axor Edge – projekt wielkiego twórcy

Targi ISH we Frankfurcie w 2019 roku zapiszą na kartach historii Axor przełomową kolekcję, która otarła z kurzu definicję luksusu, dodając jej nowych cech. Axor Edge będąca połączeniem geometrycznej prostoty z szykownością diamentów przeistacza się we współczesny kanon wzorniczy, którego autorem jest Jean-Marie Massaud. Utalentowany francuski architekt, twórca niebanalnej serii Axor Massaud, wykreował koncepcję, obok której nie da się przejść obojętnie. Dzieło to jest fascynującą materią, symbiozą człowieka, przestrzeni i przyrody.

axor edge bateria wannowa, axor edge bateria wannowa wolnostojąca, bateria wolnostojąca axor edge

Armatura Axor biżuterią łazienki

Baterie Axor Edge same w sobie są wyjątkowe, dlatego stanowią doskonały przykład przedmiotów użytkowych o znamionach sztuki. To niebanalne spojrzenie na rzeczy, które jeszcze do niedawna były tylko praktycznym elementem wyposażenia łazienki, sprawiło, że armatura Axor przeistacza się w zmysłową biżuterię strefy mycia. Ekskluzywna propozycja umiejętnie podkreśli charakter łazienki glamour, a także podbije prostotę minimalizmu i modernizmu, nadając jednocześnie przestrzeni nieco wysublimowania. Axor Edge jest arcydziełem – grą kontrastów, która nie daje się jednoczenie określić i osadzić w ryzach wybranego nurtu. To mieszanka puryzmu i dekoracyjnej ascezy z artyzmem, blichtrem i wytwornością, co stworzyło koncepcję, która dopasuje się do wielu kierunków aranżacyjnych.

axor edge baterie do łazienki, wykończenie baterii axor edge, axor edge wykończenie baterii
Axor Edge to baterie łazienkowe wykończone w najdrobniejszych szczegółach

Inspirująca lekcja o geometrii

Od wielu lat to geometria króluje we wnętrzach. Kwadraty, prostokąty, heksagony i trójkąty wypełniają przestrzenie, podkreślając tym samym ich nowoczesny charakter. Axor także oparł się na modnym trendzie, wykorzystując bryłę sześcianu, który już od początku XX wieku stanowi obiekt zainteresowania wielu awangardowych artystów i przeistacza się w rozmaite, oryginalne koncepcje. Znana wszystkim kostka stała się inspiracją do wykreowania projektu o tak nietuzinkowym zarysie i dzięki zaawansowanym metodom wytwórczym oraz nowoczesnym urządzeniom marki Axor dała podstawę do opracowania baterii Axor Edge, która wyróżnia się nieskazitelną powierzchnią oraz precyzyjnymi krawędziami.

axor edge baterie łazienkowe, baterie axor edge, axor edge luksusowe baterie
Axor Edge Luksusowa bateria do łazienki

Ekskluzywne baterie do umywalki i wanny

Seria Axor Edge zawiera wiele unikatowych pozycji dedykowanych do różnych stref łazienki. Armatura dostępna jest w sześciu wersjach do umywalki – występuje m.in. jako bateria jednouchwytowa w czterech wysokościach, ścienna oraz trzyotworowa. Poza tym w kolekcji znajdują się baterie wannowe (m.in. bateria trzyotworowa oraz bateria wolnostojąca), a także baterie prysznicowe i moduły termostatyczne. Rozwiązania dostępne są w siedmiu wariantach wykończenia, w tym: polerowane złoto, chrom polerowany, mosiądz polerowany, nikiel polerowany, czerwone złoto polerowane, brąz polerowany oraz chromowana polerowana czerń.

axor edge bateria stojąca, bateria jednouchwytowa axor edge, złota bateria do łazienki axor edge
Złota bateria jednouchwytowa Axor Edge

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia