Armatura Duravit – baterie Duravit B.2 o nowoczesnej formie!

(3 głosów)
duravit b.2 baterie do łazienki, duravit b2 baterie łazienkowe, duravit b.2 armatura łazienkowa
Nowoczesna bateria Duravit B.2

Armatura jest ciekawą biżuterią łazienki, zwłaszcza jeśli mowa o wnętrzach utrzymanych w nowoczesnym stylu, gdzie wszystko jest w pełni spójne, przemyślane i zaprojektowane w duchu zredukowanego designu. To funkcjonalne detale, które potrafią nadać całości ostatecznego charakteru, a poza wyglądem przyciągającym wzrok podnoszą komfort codziennej eksploatacji, dbają o bezpieczeństwo użytkowników i gwarantują oszczędne zużycie wody. Dziś baterie są ważnym elementem całości, a ze znalezieniem idealnej kolekcji raczej nie będziemy mieć żadnego problemu. Przykładem tego jest seria Duravit B.2, czyli wielowariantowa linia rozwiązań do każdego obszaru mycia, stworzona z naciskiem na modny efekt kompozycyjny oraz funkcjonalność. Poznajcie ją z bliska!

Bateria Duravit B.2 jako przykład nowoczesnego designu

Marka Duravit od wielu lat zaskakuje fanów nowoczesnego wzornictwa. W katalogu producenta szczególną uwagę zwracają rozwiązania inspirowane współczesnymi trendami, takie jak Duravit Viu i Duravit Xviu czy Duravit Starck T. W segmencie armatury sanitarnej producent również stawia na modernistyczne wzornictwo, czego urzeczywistnieniem jest seria Duravit B.2. Zredukowany design propozycji opierający się na prostych liniach, masywnym korpusie oraz oryginalnym uchwycie z dyskretnymi oznaczeniami ciepłej i zimnej wody to idealny pomysł, by nadać wnętrzu wyrazistości oraz elegancji. Te geometryczne nawiązania sprawiają, że sylwetka armatury Duravit B.2 jest uniwersalna i będzie pasować zarówno do ceramiki o owalnym, jak i prostokątnym kształcie. Wszystko to jest zasługą umiejętnego łączenia ostrych linii z obłościami.

duravit b.2 baterie termostatyczne, bateria termostatyczna duravit b2, duravit b.2 armatura termostatyczna
Armatura łazienkowa Duravit B.2

Duravit baterie i ich kompleksowość

W ideę nowoczesnego designu wpisuje się również konieczność scalania zalet wizualnych z funkcjonalnymi. Każdy produkt stworzony w ramach modernistycznego wzornictwa musi być zarówno praktyczny, jak i ciekawy estetycznie. Oferowane przez Duravit baterie łazienkowe Duravit B.2 takie właśnie są! Znakomicie scalają dwa kluczowe wyznaczniki projektowania w duchu standardów XXI wieku. Kolekcja zawiera warianty armatury do każdego obszaru mycia; wanny, prysznica oraz umywalki.

Bateria umywalkowa Duravit B.2 dostępna jest w dwóch wersjach wysokości, po to by jak najlepiej dopasować ją do wybranej umywalki i zagwarantować wygodę podczas porannej toalety, mycia zębów czy usuwania kilkudniowego zarostu. Armatura wyposażona jest także w regulowany aerator, który pozwala na precyzyjne określenie kierunku strumienia, a także minimalizuje zużycie. Specjalne sitko umieszczone na końcu wylewki baterii Duravit B.2 miesza wodę z powietrzem, ograniczając pobór i generując jednocześnie oszczędności.

bateria do umywalki duravit b.2, kran do umywalki duravit b2, duravit b.2 kran
Bateria umywalkowa Duravit B.2

Duravit B.2 do wanny i prysznica

W nowoczesnej łazience panuje minimalizm, który w strefie kąpieli ma postać stylowych baterii do montażu podtynkowego. Ukryte pod ścianą przyłącza hydrauliczne nie zaburzają wizualnej przejrzystości i znakomicie odzwierciedlają koncepcję zredukowanego designu, są też łatwiejsze do utrzymania w czystości i mniej narażone na uszkodzenia mechaniczne. W serii Duravit B.2 nie mogło więc zabraknąć baterii podtynkowych wannowych oraz prysznicowych. Stanowią one oryginalną propozycję, która nada aranżacji współczesnego sznytu.

Zwolennikom kompilacji klasyki z nowoczesnością Duravit oferuje baterie natynkowe prysznicowe oraz wannowe Duravit B.2. To łatwiejsze w montażu oraz tańsze alternatywy, które także staną się ozdobą łazienki. Wśród nich znajdziemy m.in. termostatyczne baterie prysznicowe, które stoją na straży bezpieczeństwa pod prysznicem, dzięki zastosowaniu zabezpieczenia przy 38°C. Armatura zapobiega oparzeniom związanym z niespodziewanymi zmianami temperatury i ciśnienia wody, a także zwiększa komfort kąpieli.

duravit b.2 armatura pod prysznic, duravit b2 baterie wannowe, duravit b.2 zestaw prysznicowy
Zestaw prysznicowy Duravit B.2 i bateria wannowa

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia