Antado

(3 produkty)

O producencie Antado

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta: 2 lata

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Antado – co to za firma?

Antado to firma z polskimi korzeniami, która produkcję wyjątkowych mebli łazienkowych rozpoczęła w 1989 roku. Od tego czasu przedsiębiorstwo tworzy kolekcje, które dyktują trendy na sanitarnym rynku. Lata doświadczeń i ciągłe doskonalenie rzemiosła sprawiły, że asortyment marki Antado zawiera serie pełne stylowych kształtów, wzbogaconych w ergonomiczne udogodnienia ułatwiające życie. Rezultat ten osiągnięto dzięki innowacyjnym działaniom, precyzji w zakresie dobierania składników wytwórczych oraz kontroli każdego etapu wytwórczego. Bazą światowej pozycji lidera są także stolarska wiedza oraz nowatorski park maszynowy, którego częścią są zaawansowane technologicznie maszyny obróbcze. Wszystko to spowodowało, że na kartach historii Antado zapisały się zaszczytne laury, świadczące o wyjątkowej ofercie producenta. Eksperci z branży wnętrzarskiej docenili także rzemieślniczy kunszt fabrykanta, przyznając Antado certyfikat wiarygodności biznesowej oraz wyróżnienia w licznych konkursach. Zdobyte nagrody i tytuły sprawiają, że atrakcyjne konstrukcje tworzone z pasją zdobią serca wielu łazienkowych przestrzeni, nie tylko w Polsce, lecz także na świecie. Marka jest częścią międzynarodowej Grupy Coram, która oferuje asortyment Tiger, Geesa, Sealskin czy Coram Showers.

 • Firma Antado to polskie przedsiębiorstwo założone w 1989 roku,
 • Marka należy do Grupy Coram, która oferuje również asortyment Tiger, Geesa, Sealskin czy Coram Showers,
 • Antado korzysta z najnowocześniejszych technologii i maszyn obróbczych,
 • Antado zostało wyróżnione certyfikatem wiarygodności biznesowej.

Antado, czyli siła designu i jakości

Antado już na wstępnym etapie produkcji dba o to, by rozwiązania wchodzące w skład portfolio producenta stanowiły oryginalną i niepowtarzalną propozycję. Fabrykant, współpracując z najlepszymi przedstawicielami branży, kreuje niezwykłe realizacje, których siłą jest jakość, uzyskana w wyniku wykorzystania wysokogatunkowych surowców drewnianych i drewnopodobnych pochodzących z certyfikowanych źródeł spełniających standardy FSC®. Funkcjonalność i użyteczność materiałów to wstęp do wizualnych doświadczeń, bo Antado bawi się formą, igra ze sztuką, czyniąc elementy codziennego użytku – takie jak szafki czy półki – nieszablonowymi formami, które dodają wnętrzu nieco oryginalności. Bez wątpienia, w kolekcjach marki Antado rozkochają się miłośnicy klasyki, fani stylu nowoczesnego czy fascynaci retro inspiracji. Meble łazienkowe Antado stanowią propozycje do łazienek, które zachwycają. W katalogu producenta znajdziemy także praktyczne blaty, lustra, półki, szafki, czy ceramiczne umywalki uchodzące za symbol trwałości oraz wytrzymałości.

 • Antado korzysta z najlepszych materiałów drewnianych i drewnopodobnych podchodzących  certyfikowanych źródeł,
 • Wykorzystywane surowce spełniają standardy FSC®,
 • Asortyment fabrykanta obejmuje meble do łazienki Antado, szafki podumywalkowe, półki, blaty i lustra,
 • W ofercie producenta znajdują się również m.in. ceramiczne umywalki Antado i umywalki z szafką,
 • Popularne linie umywalek to np. Antado Susanne, Antado Libra, Antado Mia.

Antado – meble łazienkowe na miarę naszych czasów!

Meble łazienkowe Antado łączą wzorniczą estetykę z fachowym wykonaniem, co daje rezultat spełniający wymagania wielu Użytkowników. Z pasji do tworzenia i miłości do nieszablonowych rozwiązań producent projektuje i tworzy realizacje, którym nie sposób odmówić stylu i harmonijnego sznytu. Marka od wielu lat stawia na niebanalne podejście do kreowania świata łazienki, dzięki czemu kolekcje Antado cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Jedną z najpopularniejszych linii producenta jest Antado Wave, w której dominantą jest motyw fali. Ta subtelność oferowanych rozwiązań wnosi do wnętrza poczucie lekkości i delikatności, powodując, że wystrój nabiera kobiecego wdzięku. Fabrykant stawia także na bardziej modernistyczne bryły, czego przykładem są meble łazienkowe Antado Variete lub Antado Sycylia. Propozycje scalają nowatorską, współczesną wizję urządzania z minimalistyczną prostotą i użytecznością, będąc jednocześnie najlepszym przykładałem jedności formy i funkcji. Wszystkie kolekcje Antado stanowią inspiracyjną podróż i celnie trafiają w najmodniejsze kierunki wnętrzarskie. Ponadczasowe wzornictwo i jakość to kluczowe zalety produktów Antado.

 • Producent oferuje kompleksowy asortyment o różnorakiej formie i wykończeniu,
 • Meble do łazienki stanowią stylowe połączenie i funkcji,
 • Wśród szafek znajdują się rozwiązania takie jak m.in. szafka podumywalkową, szafka podwójna, szafka z umywalką, szafka dolna czy regał, 
 • Popularne meble łazienkowe Antado to: Antado Wave, Antado Variete, Antado Sycylia.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia