Meble łazienkowe Antado Sycylia, czyli połączenie stylu i funkcjonalności

(3 głosów)
Antado Sycylia Meble Łazienkowe
Na Zdjęciu: Szafka z Umywalką, Lustro Antado Sycylia

Kolekcja Antado Sycylia, na którą składa się zestaw mebli łazienkowych tworzących funkcjonalną łazienkę w niepowtarzalnym stylu, to niezwykłe połączenie doskonałej jakości i solidności wykonania. Dopracowany warsztat i dbałość o detale to przede wszystkim gwarancja zadowolenia każdego posiadacza rozwiązań oferowanych przez producenta.
 

Antado Sycylia Meble Łazienkowe
Na Zdjęciu: Meble Łazienkowe Antado Sycylia

Antado Sycylia Meble Łazienkowe
Na Zdjęciu: Szafki Antado Sycylia

Unikatowy styl serii stawia na praktyczność i geometryczną formę. Perfekcję linii dopełnia zestawienie artykułów tak, aby przy tworzeniu indywidualnej kompozycji, całość kolekcji pozostawała spójna, a zarazem nieszablonowa. Antado Sycylia w nienaganny sposób wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów, oferując dwa całkowicie precyzyjne warianty kolorystyczne. Pierwszy z nich oparty jest na imitacji starego drewna z efektem wyczuwalnej struktury, co stanowi idealne rozwiązanie dla wnętrz w stylu rustykalnym. Drugi tworzą fronty w kolorze eleganckiej bieli wykończonej na wysoki połysk, która króluje na salonach już od kilku sezonów, zrzeszając coraz więcej fanów stylu nowoczesnego. Całość dopełniają klasyczne uchwyty o matowym, bądź czarnym wykończeniu. Antado Sycylia stanowi fuzję funkcjonalności, dzięki wykorzystaniu najistotniejszych artykułów meblowych oraz kunsztownej sylwetki o precyzyjnym wykonaniu.
 

Antado Sycylia Meble Łazienkowe
Na Zdjęciu: Umywalka z Szafką Antado Sycylia

Umywalka z szafką Antado Sycylia

Antado Sycylia oferuje nienaganny styl, a także profesjonalizm i kompleksowość. Na pierwszy plan kolekcji wysuwa się fantazyjna umywalka o opływającym kształcie z praktyczną płytą. Mebel dostępny jest w postaci jedno- lub dwustanowiskowej, co z pewnością usprawni etap porannej toalety w domu zamieszkiwanym przez rodzinę z dziećmi, a jednocześnie da możliwość aranżacji w łazienkach o większej, nieograniczającej powierzchni. Całość kompozycji umywalkowej dopełniają zastosowanie głębokiej szuflady jednocześnie wysuwanej w całości wraz z płytą, która zmieści wszelkie najistotniejsze przybory kosmetyczne, a także praktyczne szafki przymocowane na solidnych zawiasach o trwałej konstrukcji.
 

Antado Sycylia Meble Łazienkowe
Na Zdjęciu: Wisząca Szafka z Umywalką Antado Sycylia
 
Antado Sycylia Meble Łazienkowe
Na Zdjęciu: Podwójna Umywalka z Szafką Antado Sycylia

Szafki wiszące Antado Sycylia: piękno, styl i jakość!

W nowoczesnej łazience liczą się estetyka oraz czystość. Taką dbałość o detale zapewnia kolekcja, oferując dwie zróżnicowane gabarytowo szafki wiszące o idealnie wykończonej linii. Na pierwszy plan dla ceniących harmonię i magię łazienki wysuwa się szansa na pomieszczenie wszelkich przyborów łazienkowych, w tym ręczników, akcesoriów elektrycznych czy środków czystości w tej niepozornej, aczkolwiek imponującej powierzchni do przechowywania. Na kolejny niebagatelny aspekt kolekcji składają się indywidualizm oraz praktyczność. Szafki z serii Sycylia wyposażone są w możliwość regulacji wysokości umocowania półek. Dowolna możliwość lokalizacji to krok w stronę osób ceniących wygodę i funkcjonalność, a także indywidualizm.     
 
Antado Sycylia Meble Łazienkowe
Na Zdjęciu: Szafka z Umywalką Wisząca Antado Sycylia
 
Antado Sycylia Meble Łazienkowe
Na Zdjęciu: Szafka Wisząca Antado Sycylia

Lustro z możliwością zawieszenia szklanych półek

Całość kompozycji Antado Sycylia mebli wyposażenia łazienki wieńczy kilka rodzajów luster. Pierwsze z nich to piękne poziome lustro o szerokim kącie i subtelnej tafli. Jest ono otoczone dopasowaną kolorystycznie ramą, która swoją prezencją urzeknie każdego konesera wysublimowanego designu. Kolejne lustro – tak jak cała kolekcja – także nosi znamiona starannej praktyczności, poprzez umożliwienie zamocowania przy nim regularnych szklanych półeczek o proporcjonalnej co do całości wnętrza konwencji. W linii występuje także model lustra, na który składają się dwie tafle, dzięki czemu możliwy jest montaż półeczek w symetrycznym centrum mebla. Seria dzięki wielu możliwościom zastosowania i różnorodności produktów wkomponuje się plastycznie w każdą powierzchnię łazienkową, tworząc gustowną i harmonijną całość oraz zachwycając niepowtarzalnością.
 
Antado Sycylia Meble Łazienkowe
Na Zdjęciu: Lustrzana Szafka Antado Sycylia
 
Antado Sycylia Meble Łazienkowe
Na Zdjęciu: Półka Szklana Antado Sycylia
 
Antado Sycylia Meble Łazienkowe
Na Zdjęciu: Lustro Antado Sycylia
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia