Catalano

(362 produkty)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(221 opinii)
1400 zł
Dostępność: dostępny
(32 opinie)
95 zł
Dostępność: dostępny
(121 opinii)
1112 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
800 zł
Dostępność: dostępny
(88 opinii)
1702 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
620 zł
Dostępność: dostępny
(45 opinii)
580 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
29 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
1130 zł
Dostępność: dostępny
(13 opinii)
628 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1140 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
508 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1057 zł
Dostępność: dostępny
(14 opinii)
1065 zł
Dostępność: dostępny
(15 opinii)
1243 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
900 zł
Dostępność: dostępny
(27 opinii)
819 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
789 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
1474 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
870 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
694 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1440 zł

O producencie Catalano

Kraj pochodzenia: Włochy

Gwarancja producenta:
- Ceramika: 2 lata
- Deski sedesowe: 2 lata
-
Brodziki: 2 lata

Catalano zamknęło funkcjonalność jakiej każdy z nas oczekuje od elementów wyposażenia łazienki w atrakcyjnej formie, który przykuwa wzrok szeregiem, kreatywnych rozwiązań projektowych. Tak właśnie powstały wyjątkowe produkty, które są z powodzeniem używane w wielu domach.

Ich wyjątkowość tkwi w wszechstronności i wyjątkowej symbiozie pomiędzy światem designu i funkcjonalności. Skuteczne połączenie tych dwóch aspektów wydaje się niemożliwe, jednak projektanci firmy Catalono udowodnili, że jest ono jak najbardziej wykonalne.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Strona producenta:
https://www.catalano.it

Catalano ceramika prosto z Włoch!

Ceramika Catalano to włoski kunszt tworzenia nierozwalanie związany z zamiłowaniem do niebanalności. Rozwiązania „made in Italy” zawsze wyróżniają się niebywałą formą i uchodzą za przykład niedoścignionego wzornictwa, co w przypadku marki Catalano jest tego znakomitym potwierdzeniem. To firma, które swoje pierwsze kroki w branży sanitarnej stawiała w 1967 roku. Obecnie przedsiębiorstwo posiada rozbudowaną infrastrukturę produkcyjną oraz dystrybucyjną, a umywalki Catalano, wanny, miski WC oraz pozostałe elementy wchodzące w skład portfolio fabrykanta docierają w odległe rejony świata.

Za sukcesem tej ekspansji stoją jakość połączona z użytecznością – czyli cechy, które precyzyjnie opisują asortyment Catalano. Polska także znajduje się na mapie krajów, którym design Catalano przypadł do gustu. Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma przedstawicielami branży, a produkty fabrykanta wypełniają przestrzenie nie tylko prywatnych domów i mieszkań, lecz także wielu renomowanych obiektów zlokalizowanych na terenie naszego państwa. Catalano ceramika to historia o pięknie kreacji, która za sprawą wysokich parametrów użytkowych staje się funkcjonalnym atutem wnętrza.

 • Catalano ceramika to marka pochodząca z Włoch,
 • Przedsiębiorstwo zostało założone w 1967 roku,
 • Firma oferuje bogaty asortyment produktów do łazienki. 

Zróżnicowany asortyment – Catalano umywalki aż po miski WC

W katalogu Catalano znajdują się pozycje dedykowane do każdej ze stref łazienki, co pozwala na kompleksowe urządzenie przestrzeni. Umywalki Catalano występują w wielu opcjach montażu i rozmiarach do wyboru, przez co można dostosować je do każdego wnętrza. To m.in. umywalka nablatowa Catalano, która podkreśli charakter nowoczesnej aranżacji i zapewni optymalną ilość przestrzeni dookoła, umywalka narożna dająca możliwość zagospodarowania niewielkiej powierzchni, umywalka wisząca wzbogacona o praktyczny reling oraz umywalka wpuszczana w blat czy umywalka podblatowa.

Catalano umywalki występują również w zróżnicowanej wersji kolorystycznej, gdzie największą popularnością cieszą się czarne modele, które dopełnią klimat modernistycznej aranżacji. Kolory ceramiki obejmują również warianty w odcieniu matowej zieleni, błękitu czy kremowej tonacji, która wprowadzi do pomieszczenia nutkę niebanalności. W ofercie Catalano znajdują się również m.in.: Catalano WC, Catalano deska wolnoopadająca, pisuar, bidet i akcesoria.

 • W katalogu Catalano znajdują się m.in. umywalka nablatowa Catalano, umywalka wisząca, umywalka narożna i umywalka podwójna,
 • Producent oferuje również miski WC, Catalano deski wolnoopadające, pisuary, bidety i akcesoria,
 • Toaleta Catalano, jak i wszystkie rozwiązania ceramiczne, są wyposażone w powłokę CataGlaze, która ułatwia czyszczenie. 

Catalano – składnik w przepisie na idealną łazienkę

Catalano to mistrz wzornictwa użytkowego, o czym świadczy rozbudowany asortyment zawierający pozycje utrzymane w różnym stylu. W katalogu producenta znajdują się rozwiązania Catalano Premium, Catalano Verso oraz Catalano Zero wyróżniające się nowoczesnym, zredukowanym designem, który podkreśli wystrój modernistycznej łazienki. Producent tworzy także unikatowe rozwiązania o klasycznym charakterze. Zaoblone formy Catalano Velis, Catalano Canova Royal czy Catalano Sfera stanowią idealną alternatywę do pomieszczenia, w której króluje naturalna harmonia.

W ofercie fabrykanta nie zabrakło modeli będących hybrydą surowej geometrii z subtelną linią, czego przykładem są Catalano Proiezioni, Catalano Green, Catalano Green Lux czy Catalano New Light. Katalog zawiera rozwiązania obejmujące nie tylko modne kształty, lecz także zróżnicowane wymiary – począwszy od ceramiki przeznaczonej do przestronnego wnętrza np. (umywalka Catalano Premium 80), a skończywszy na kompaktowym modelu miski WC Catalano Zero 45 czy umywalce wiszącej Catalano Verso 50x25 cm, która będzie idealnym uzupełnieniem małej łazienki w bloku.

 • Catalano oferuje ceramikę o różnym kształcie, pasującą do każdego stylu łazienki,
 • Kolekcje producenta zawierają modele przeznaczone zarówno do dużej, jak i niewielkiej przestrzeni,
 • Najpopularniejsze serie Catalano to: Catalano Zero, Catalano Green, Catalano Verso, Catalano Sfera czy Catalano Proiezioni.

Produkty polecane przez klientów lazienkarium.pl
 • Miska WC Catalano Zero NewFlush (Rimless) i Umywalka stawiana na blat
 • Catalano Sfera umywalki wiszące i sedes wc
 • Catalano Premium umywalka nablatowa 60 cm, 70 cm oraz 80 cm
 • Catalano Canova Royal sedes wc retro
 • Catalano Green luxumywalka 60 cm nablatowa
 • Catalano Star umywalka podblatowa i wpuszczana w blat oraz reling
 • Catalano Velis umywalka łazienkowa stojąca na blacie
 • Catalano Verso muszla klozetowa wc podwieszana prostokątna
 • Catalano Proiezioni umywalki nablatowe oraz muszla klozetowa 

Catalano: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia