Zlewozmywaki Ceramiczne Dwukomorowe

Cofnij do: Zlewozmywaki
Strona:
Filtry
Strona:


Zlewozmywak dwukomorowy ceramiczny – dlaczego warto w niego zainwestować?

Chcesz zapewnić sobie sporą ilość miejsca na mycie naczyń o różnej wielkości i kształcie? Dobrą organizację w kuchni zapewnia zlew ceramiczny dwukomorowy. Każda z części może mieć taką samą wielkość lub różną – w zależności od tego, ile jest wolnej przestrzeni na blacie. Nowoczesne modele mają dodatkowe przegródki, np. na odkładanie sztućców. Praktyczną funkcję pełni też ociekacz. Taki zlewozmywak z ociekaczem ceramiczny zapewni miejsce, które posłuży np. do osuszania owoców. Producenci projektują też zlewozmywaki dwukomorowe ceramiczne z gotowym otworem na kran, co warto wziąć pod uwagę. W Łazienkarium.pl możesz wybierać spośród tradycyjnych prostokątnych kształtów, a także delikatnie zaokrąglonych, do których będzie pasować m.in. bateria kuchenna czarna z wyciąganą wylewką. Dzięki temu zlewozmywaki ceramiczne dwukomorowe sprawdzą się do montażu w narożniku ścian oraz na łuku w aneksie kuchennym.

  • Zlewozmywak dwukomorowy ceramiczny to połączenie estetycznej powierzchni z odpornością na uszkodzenia.
  • Dwie komory gwarantują sporo wolnego miejsca na mycie i osuszanie naczyń.
  • Warto wziąć pod uwagę kształt i otwór na kran, aby dopasować model do sposobu montażu w kuchni.

Zlewozmywaki ceramiczne dwukomorowe – jakie wybrać?

Zlew ceramiczny 2-komorowy można montować na różne sposoby. Popularnością w ostatnich latach cieszą się zlewy farmerskie. Oznacza to, że przednia część jest odsłonięta, widoczna tuż nad szafką. W takich aranżacjach zlewozmywak ceramiczny dwukomorowy pełni rolę dekoracyjną. W Łazienkarium.pl możesz też wybrać warianty mocowane na równi z blatem oraz wpuszczane, w zależności od dostępnego miejsca i pożądanego efektu wizualnego. Oczywiście na estetykę wpływa też wykończenie powierzchni. Gładka ceramika dobrze wygląda w ponadczasowym białym kolorze, ale nie jest to jedyne rozwiązanie. Warto sięgnąć też po dwukomorowy zlewozmywak ceramiczny czarny lub beżowy.

  • Zlewozmywaki ceramiczne dwukomorowe mogą pełnić funkcję dekoracyjną ze względu na gładką powierzchnię i kolor wykończenia.
  • Popularnością cieszą się warianty mocowane w sposób farmerski, czyli z odkrytym przodem konstrukcji.
  • Do wyboru jest wiele odcieni, co pozwala dopasować kolor do stylu aranżacji.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk