Wanny Wolnostojące Przyścienne 160 cm

Cofnij do: Wanny
Strona:
Filtry
Strona:


Wanna wolnostojąca przyścienna 160 – dla kogo?

Wanna wolnostojąca przyścienna 160 kojarzy się przede wszystkim z dużym pokojem kąpielowym. Specyficzny sposób jej montażu sprawia jednak, że sprawdzi się także w łazience średniej wielkości. Tym, co sprawia, że wanna wolnostojąca przyścienna 160 cm ma tak wielu zwolenników, jest przede wszystkim jej oryginalny wygląd pasujący do nowoczesnej ceramiki, jaką jest chociażby umywalka nablatowa złota. Można ją także skompletować z elementami vintage, takimi jak bateria wannowa wolnostojąca retro. Wśród osób chętnie myślących o jej kupnie są jednak i te, które doceniają wygodę tego rozwiązania. Wanna wolnostojąca przyścienna 160 cm sprawdza się znakomicie podczas kąpieli dwójki dzieci w tym samym czasie. Docenią ją też osoby, które są wyższe i o nieco większej sylwetce, a tym samym nie czują się najbardziej komfortowo w wannach o klasycznych rozmiarach. Wanna wolnostojąca 160 przyścienna jest też łatwa w czyszczeniu. Zwykle nie wymaga stosowania silnych detergentów, a w utrzymaniu jej przez lata w idealnym stanie pomaga systematyczność.

  • Wanna wolnostojąca przyścienna 160 jest rozwiązaniem idealnie pasującym do większych łazienek.
  • Jej montaż okazuje się nieskomplikowany, użytkownicy doceniają jednak również wygodę odczuwaną podczas korzystania z niej.
  • Utrzymywanie jej w czystości przeważnie nie jest trudnym zadaniem.

Jaka wanna wolnostojąca 160 przyścienna?

Wanna wolnostojąca przyścienna 160 budzi duże zainteresowanie tak wśród producentów, jak i wśród osób remontujących i urządzających swoje łazienki. Nic więc dziwnego, że oferta Łazienkarium.pl obejmuje wiele jej modeli. Wanny wolnostojące przyścienne 160 są zwykle sprzedawane w kolorze białym. Jeśli jednak nasza łazienka sprawia wrażenie dość sterylnej, można ożywić ją, stawiając na lub model srebrny, beżowy, zielony czy czerwony. Wanna przyścienna wolnostojąca 160 cm nie musi być też wcale wykonana z akrylu, choć to ten materiał cieszy się obecnie największą popularnością. Problemem nie jest zakup modelu stalowego, a nawet rozwiązania żeliwnego, utrzymanego w stylu retro. Osoby ceniące sobie oryginalność mogą też stawiać na wanny wolnostojące przyścienne 160 wyposażone w system hydromasażu, zmieniające łazienkę w domowe SPA. Dla większej praktyczności taki model można wyposażyć w parawan nawannowy 70 cm.

  • Wanna wolnostojąca przyścienna 160 jest dostępna w wielu kolorach, choć dominuje uniwersalna biel.
  • Modele wykonane z akrylu nie są już jedynymi. Można kupić także wannę stalową, a nawet żeliwną.
  • Na liście ciekawych elementów dodatkowych prym wiedzie hydromasaż.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk