Wanny Wolnostojące Prostokątne

Cofnij do: Wanny
Strona:
Filtry
Strona:


Wanna wolnostojąca prostokątna, z którą zaprojektujesz wyjątkową strefę kąpieli

Wanny wolnostojące prostokątne mają tę zaletę, że nie trzeba ich montować przy ścianie czy też w narożniku. Można je ustawić w centralnym punkcie pomieszczenia, aby jednocześnie stanowiły element dekoracyjny. Najlepiej prezentują się w przestronnych łazienkach i tzw. pokojach kąpielowych. Wanny prostokątne wolnostojące zachwycają swoim wyglądem, nie trzeba też ich dodatkowo obudowywać płytkami ceramicznymi. Mogą mieć ozdobne nóżki albo bezpośrednio stać na podłodze. Alternatywą dla prostokątnych modeli jest wanna wolnostojąca kwadratowa. Choć nie jest to popularne rozwiązanie, stanowi ciekawy efekt aranżacyjny. Takie rozwiązania znajdziesz w ofercie naszego sklepu Łazienkarium.pl.

  • Wanna kwadratowa wolnostojąca oraz prostokątna pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną.
  • Wanna wolnostojąca prostokątna ustawiona w centralnej części pomieszczenia zdecydowanie wyróżnia wnętrze.
  • Warto zdecydować o tym, czy wanna ma stać bezpośrednio na podłodze, czy może być umieszczona na nóżkach.

Wanna prostokątna wolnostojąca, czyli jaką wybrać?

Choć na pozór wanna prostokątna wolnostojąca wydaje się bryłą o prostych i mocno zarysowanych liniach, nie jest to jedyne rozwiązanie. Na rynku jest wiele finezyjnych form, które pasują do przytulnych wnętrz. Istotnymi aspektami podczas zakupu są pojemność oraz wysokość ścian, aby zapewnić sobie pełen komfort podczas kąpieli. Nie bez znaczenia jest też materiał wykonania. Stal emaliowana nie ulega przebarwieniom, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i szorowanie różnorodnymi środkami czyszczącymi, a konglomerat wyróżnia się niezwykłą gładką powierzchnią i naturalnym pochodzeniem surowców. Popularny jest też akryl; przyjemny w dotyku i antypoślizgowy, ale za to mniej odporny na zarysowania.

  • Wanny wolnostojące kwadratowe i prostokątne mają różne rodzaje wykończenia, dlatego warto dopasować je do potrzeb swojego wnętrza.
  • Istotna jest pojemność wanny i jej wysokość.
  • Do wyboru jest wiele materiałów wykonania, w tym akryl, stal i konglomerat.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk