Wanny Wolnostojące Owalne

Cofnij do: Wanny
Strona:
Filtry
Strona:


Wanna wolnostojąca owalna – zbuduj strefę relaksu w swojej łazience

Wanna owalna wolnostojąca umożliwia nie tylko zadbanie o higienę, ale pozwala się odprężyć. Warto zwrócić uwagę na wysokość brzegów w poszczególnych modelach. Im wyżej są one ustawione, tym pojemność wanny może być większa. Należy jednak pamiętać też o tym, że zbyt wysokie ranty mogą utrudniać wchodzenie. Istotnym aspektem jest materiał wykonania produktu. Aktualnie na Łazienkarium.pl można wyszukać wanny owalne wolnostojące z akrylu, konglomeratu, stali czy żeliwa. Jeśli chodzi o ten pierwszy materiał, jest to tworzywo, które charakteryzuje się przyjemną w dotyku i antypoślizgową powierzchnią. Jeśli chodzi o konglomerat to jest to tworzywo, które charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na żółknięcie. Wanny wolnostojące owalne wykonane ze stali lub żeliwa również są znane ze swojej trwałości.

  • Wanna wolnostojąca owalna to dobry wybór do stworzenia domowego SPA.
  • Wykonanie z konglomeratu lub metalu charakteryzuje się dużą wytrzymałością.
  • Dobierz wielkość wanny wolnostojącej owalnej do Twoich preferencji.

Wanny okrągłe wolnostojące – jaki produkt wybrać?

Okrągła wanna wolnostojąca często staje się centralnym elementem wyposażenia wnętrza. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na design produktu. Dopasuj jego wygląd do charakteru wnętrza. Wanna wolnostojąca okrągła może być utrzymana w nowoczesnej stylistyce, dostępne są też modele retro. Istotne jest to, w jaki sposób jest zamontowana bateria. Jeśli ma się ona znajdować bezpośrednio na wannie wolnostojącej to powinieneś postawić na model z odpowiednim otworem. Ważnym aspektem jest też możliwość higienicznego korzystania z produktu. Dlatego też owalna wanna wolnostojąca powinna być pokryta powłoką antybakteryjną. Warto wybrać model, który będzie również łatwy w utrzymaniu. Dzięki temu wanna wolnostojąca owalna zachowa swój wygląd na lata.

  • Postaw na model stylistycznie dopasowany do Twojej łazienki.
  • Owalne wanny wolnostojące mają różne sposoby montażu baterii.
  • Warto wybrać model pokryty powłoką antybakteryjną.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk