Wanny Wolnostojące 170x80 cm

Cofnij do: Wanny
Strona:
Filtry
Strona:


Wanna wolnostojąca 170x80 i jej zalety

Wanna wolnostojąca 170x80 jest propozycją zajmującą sporo miejsca. Najlepszą opcją wydaje się więc umieszczenie jej w dość dużej łazience, w której jej obecność nie będzie przytłaczać. To rozwiązanie, które wymaga przestrzeni, w zamian jednak wanna wolnostojąca 170x80 zapewnia komfort, o którym nie ma mowy, gdy korzysta się z modeli o mniejszych rozmiarach.. Pozwala na romantyczną kąpiel we dwoje, ułatwia też kąpanie dwójki lub trójki dzieci w tym samym czasie. Dla pełnego bezpieczeństwa maluchów warto jednak wyposażyć strefę mycia w armaturę, jaką jest bateria prysznicowa wannowa podtynkowa termostatyczna. Wanna wolnostojąca 170x80 jest też znana z tego, że jej montaż nie okazuje się wcale trudnym zadaniem. Często jest mniej skomplikowany niż umieszczenie w łazience modelu narożnego. Także łatwy dostęp do wszystkich zakamarków uważa się za zaletę. To właśnie dzięki niemu wanna 170x80 pozostaje elementem wyposażenia łazienki, który można łatwo sprzątać, używając jedynie łagodnych detergentów.

  • Wanna wolnostojąca 170x80 zajmuje dość dużo miejsca, jest jednak gwarancją komfortu użytkowania.
  • Należy do wanien łatwych w konserwacji i czyszczeniu.
  • Można ją zamontować niemal w każdej łazience bez obaw o wysokie koszty przedsięwzięcia.

Jaka wanna wolnostojąca 170x80 cm?

Wanna wolnostojąca 170x80 to propozycja dla wymagających użytkowników. Rzuca się w oczy nawet w dużym pokoju kąpielowym, nic więc dziwnego, że osoby zainteresowane jej zakupem mogą decydować nie tylko o jej kolorze i kształcie, ale i o materiale, z jakiego jest wykonana. Największą popularnością cieszą się wanny wolnostojące 170x80 cm w jasnej tonacji, w tym zwłaszcza modele białe i kremowe. Również czarne są jednak dostępne na Łazienkarium.pl w coraz większym wyborze. Będzie do nich pasować czarna umywalka wolnostojąca o eleganckiej formie. Wanna wolnostojąca 170x80 cm może być wykonana z akrylu. W sprzedaży dostępne są jednak również modele żeliwne, stalowe, a nawet szklane – przyciągające wzrok ze względu na staranność wykonania. Efekt nietypowości można też uzyskać, stawiając na niebanalny kształt. Wanna 170x80 wolnostojąca jeszcze nie tak dawno miała kształt prostokąta. Dziś klasyczne modele są jednak oferowane razem z propozycjami owalnymi i okrągłymi.

  • Wanna wolnostojąca 170x80 zwykle jest jasna, dostępna paleta barw staje się jednak coraz szersza.
  • Modele akrylowe są coraz częściej zastępowane przez te, które zostały wykonane ze stali, żeliwa i szkła.
  • Różnice można dostrzec w kształtach, bez trudu dostosowując wannę wolnostojącą 170x80 do indywidualnych potrzeb.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk