Wanny Prostokątne 170x70 cm

Cofnij do: Wanny
Strona:
Filtry
Strona:


Wanna prostokątna 170x70 o wszechstronnym zastosowaniu

Wanny prostokątne 170x70 są ponadczasowe i łatwe w dopasowaniu do konkretnej aranżacji wnętrza. Ze względu na prosty kształt pasują nawet do niewielkich łazienek. Konstrukcję można ustawić na styku dwóch ścian, we wnęce czy też pod oknem na poddaszu. Wiele zależy od tego, gdzie znajduje się odpływ i jakie są możliwości techniczne danego pomieszczenia. Kanciasta budowa jest nie tylko estetyczna wizualnie, ale też prosta w czyszczeniu. Wiele modeli ma praktyczną półkę, na której można przechować kosmetyki. Podczas zakupu trzeba wziąć pod uwagę materiał wykonania. Do najpopularniejszych dostęponych na Łazienkarium.pl należą akryl, stal i żeliwo.

  • Wanna prostokątna 170x70 ma wszechstronne zastosowanie i prostą budowę.
  • W zależności od możliwości technicznych można zaprojektować strefę kąpieli np. we wnęce lub w narożniku ścian.
  • Podczas zakupu warto wziąć pod uwagę miejsce odpływu, materiał wykonania i dodatkową półkę do przechowywania kosmetyków.

Wanny prostokątne 170x70 – komfort i przyjemna kąpiel

Wanna prostokątna 170x70 cm przekłada się na wygodną kąpiel dla wszystkich domowników, niezależnie od wzrostu. Nawet osoby wysokie (185-190 cm) mogą wygodnie zanurzyć się w ciepłej wodzie i postawić na pełen relaks. Dużym atutem jest też optymalny prosty kształt, który maksymalnie wykorzystuje wolną przestrzeń w łazience. Wanny prostokątne 170x70 powinny być też dopasowane pod względem głębokości. Im wyższe ścianki, tym więcej wody będzie potrzebnej do całkowitego wypełnienia niecki. Pod uwagę trzeba zatem wziąć całkowitą pojemność wanny, ewentualne nóżki oraz specjalne wymagania domowników, aby łatwiej im było wchodzić i wychodzić.

  • Wanna prostokątna 170x70 pozwala na przyjemną kąpiel nawet osobom o wysokim wzroście.
  • Prosty kształt przekłada się na łatwiejsze ustawienie wanny w łazience.
  • Podczas wyboru odpowiedniego modelu, warto wziąć pod uwagę pojemność oraz nóżki, które mają wpływ na całkowitą wysokość bryły.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk