Wanny Narożne Symetryczne

Cofnij do: Wanny
Strona:
Filtry
Strona:


Wanny narożne symetryczne, czyli królowe geometrii

Każda wanna narożna symetryczna wyróżnia się idealnymi proporcjami! To rozwiązania, które mogą mieć różne kształty, jednak ich wspólnym mianownikiem jest to, że posiadają przynajmniej dwa boki o tej samej długości. Do kategorii tego typu zaliczane są więc m.in. wanny sześciokątne, wanny ośmiokątne czy wanny pięciokątne. Takie produkty świetnie wkomponują się w przestrzeń – będą elementem optymalnego wykorzystania metrażu w niewielkich łazienkach, albo dekoracją samą w sobie w przestronnych pokojach kąpielowych, w których strefa mycia odgrywa pierwsze skrzypce. Zasługą tego jest różnorodność wymiarowa asortymentu, a także stylistyczna uniwersalność modeli. Wanny można bowiem dopasować do wielu aranżacyjnych kierunków. Będą korespondować z nowoczesnym minimalizmem, gdzie królują proste linie i geometryczne rozwiązania, a także zdadzą egzamin w pomieszczeniach o naturalnym sznycie, gdzie wrażenie przytulności kreują zaoblone formy.
 
  • Wanna narożna symetryczna ma co najmniej dwa boki równej długości,
  • Do kategorii wanien tego typu należą m.in. wanny sześciokątne czy wanny ośmiokątne,
  • Wanny narożne symetryczne świetnie uzupełnią design wnętrza podporządkowanego zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym wpływom.

Design w parze z praktycznością

Wanna narożna jest synonimem praktyczności. Głoszą tak specjaliści z dziedziny aranżacji wnętrz i projektanci. Pod względem funkcjonalności po piętach depczą im jednak także wanny narożne symetryczne, czyli ich bardziej zgeometryzowane „siostry”. Wszystko dlatego, że rozwiązania dostępne są nie tylko w atrakcyjnej formie, lecz także producenci wzbogacają je o mnóstwo użytecznych udogodnień. Jeśli jesteś zwolennikiem długich kąpieli pod pierzynką piany oraz komfortu, we wnętrzu łazienki celująco zda egzamin wanna narożna symetryczna z hydromasażem. Gdy z kolei z przestrzeni mycia korzystają osoby starsze i ograniczone ruchowo, wannę można wzbogacić o podłokietniki, siedziska czy parawan nawannowy, który ograniczy rozchlapywanie się wody. Ściana tafla szkła będzie też sanitarnym kompromisem, dla tych, którzy nie mogą się zdecydować na to, czy wolą wylegiwanie się w obszernej misie, czy preferują raczej orzeźwiające natryski. Krótko mówiąc, każda wanna narożna symetryczna to idealna baza do tego, by zbudować wygodną przestrzeń mycia.
 
  • Wanny narożne symetryczne to gwarancja wygody w strefie mycia,
  • Produkt można wyposażyć w dodatkowe udogodnienia, takie jak zagłówki, parawan nawannowy czy siedzisko,
  • Wanny symetryczne to połączenie ciekawych walorów wizualnych i ogromu praktyczności.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk