Wanny Narożne 120x120 cm

Cofnij do: Wanny
Filtry


Wanna narożna 120 cm – jakie są jej zalety?

Wanna narożna 120 cm to urządzenie sanitarne, które wykorzystywane jest zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych łazienkach. Jak sama nazwa wskazuje, wyrób ten montowany jest w jednym z rogów łazienki. Wanna narożna 120 wykonana jest z dobrej jakości materiału, dzięki czemu przez długie lata zachowuje swój pierwotny wygląd. Nie ulega zarysowaniom i nie odkształca się w wyniku nieodpowiedniego użytkowania. Wanna narożna 120x120 cm może posiadać specjalnie wyprofilowane siedzisko, które ułatwia korzystanie z niej. Każda oferowana w naszym sklepie wanna 120 narożna posiada otwór odpływowy, jednak poszczególne modele mogę mieć go umiejscowionego pośrodku lub z jednej ze stron.

  • Wanna narożna 120x120 symetryczna to wyrób, który spotykany jest w wielu łazienkach.
  • Dzięki zastosowaniu w produkcji dobrej jakości materiału, wanna narożna 120x120 cm zachowuje ładny wygląd przez wiele lat.
  • Odpływ w wannie narożnej 120x120 symetrycznej można znajdować się pośrodku lub z prawej bądź lewej strony.

 To musi mieć wanna 120 narożna

Wanna narożna 120 cm to jeden z najpopularniejszych modeli, który wybierany jest przez klientów sklepu internetowego Łazienkarium.pl. To atrakcyjne urządzenie sanitarne świetnie sprawdzi się w niewielkiej łazience, gdzie każdy centymetr pomieszczenia jest bardzo cenny. Nowoczesna wanna narożna 120 może być wyposażona w otwór przelewowy, który chroni urządzenie sanitarne przed przepełnieniem się, co może doprowadzić do zalania łazienki. Wanna narożna 120x120 cm oferowana w naszym asortymencie, wyposażona może być w funkcje dodatkowe, jak chociażby hydromasaż. Pozwala on na relaksującą kąpiel po długim i ciężkim dniu.

  • Wanna 120 narożna to symetryczny model, który cieszy się dużym uznaniem wśród wielu klientów, gdyż pasuje nawet do niewielkich łazienek.
  • Nowoczesna wanna narożna 120x120 symetryczna może być wyposażona w otwór przelewowy, który chroni łazienkę przed zalaniem.
  • Wiele oferowanych przez nasz sklep wanien narożnych 120 posiada dodatkowe funkcje, jak np. hydromasaż.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk