Vado

(257 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
418 zł
Dostępność: dostępny
645 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2208 zł
Dostępność: dostępny
278 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2335 zł

O producencie Vado

Kraj pochodzenia: Anglia

Gwarancja producenta:
- Powłoka chromowana 12 lat
- Inne produkty: 3 lata

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Vado – marka o brytyjskim rodowodzie

Vado to angielska firma z branży sanitarnej, która od 1988 roku dostarcza na rynek wysokiej jakości rozwiązania o nieszablonowym designie. Katalog marki Vado zawiera propozycje przeznaczone od każdej strefy mycia w łazience. W ofercie znajdują się m.in. stylowe baterie umywalkowe oraz baterie wannowe, a także baterie prysznicowe, deszczownice oraz akcesoria, w tym półki, wieszaki, uchwyty czy szczotki. Vado proponuje także armaturę kuchenną, która jest ciekawym połączeniem zalet praktycznych z wizualnymi. To oryginalne alternatywy utrzymane w wielu inspirujących stylach – od nowoczesnego, po retro oraz vintage. Marka Vado poza designem zwraca uwagę na jakość wykonania poszczególnych kolekcji, a w modelach armatury wykorzystuje rozwiązania ograniczające zużycie wody. Firma kładzie szczególny nacisk na kwestie ekologicznego gospodarowania zasobami, co stanowi nie tyle przejaw troski o środowisko naturalne, ile prowadzi do generowania oszczędności. Elementami budującymi trwałość oraz solidność armatury Vado są np. perlator czy ceramiczna głowica.

  • Vado to brytyjski producent armatury sanitarnej,
  • Marka Vado działa w branży od 1988 roku,
  • Oferowane przez Vado baterie słyną z wysokiej jakości. Producent wykorzystuje w nich m.in. perlator czy głowice ceramiczne.

Armatura Vado, czyli unikatowe baterie do modnego wnętrza

Baterie Vado to stylistyczny pluralizm, w którym odnajdzie się każdy amator dobrego stylu oraz kunsztu wykonania. Armatura producenta została wykonana ze szczególną dbałością o detal, przez co zasługuje na miano praktycznej dekoracji pomieszczenia. Marka we współpracy z doświadczonymi stylistami tworzy kolekcje zróżnicowane pod kątem stylu. Fani nowoczesnej surowości i wnętrz urządzonych w świetle zasad minimalizmu mogą sięgnąć po oryginalne baterie Vado Notion o zgeometryzowanym kształcie. Ostre linie wylewki i masywny korpus będą przypieczętowaniem chłodnego ascetyzmu. Z kolei miłośnikom klasyki oraz łagodności w modernistycznym wydaniu do gustu przypadną baterie umywalkowe Vado Origins, które dostępne są w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych, w tym np. chrom czy złoto szczotkowane. Marka nie zapomina też o tych, którzy kochają retro! Propozycje z serii Vado Kensington czy Vado Wentworth z pewnością podkreślą niebanalny charakter aranżacji wzorowanej przeszłością.

  • Vado oferuje baterie w różnym stylu – od nowoczesnego, po retro,
  • Marka Vado proponuje armaturę w kolorze – przykładem może być złota bateria umywalkowa Vado Origins czy czarna bateria Vado Kensington z czarnymi uchwytami,
  • Do popularnych serii Vado należą m.in.: Vado Origins, Vado Elements Water czy Vado Phase.
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia