Umywalki z Szafką 50 cm

Cofnij do: Umywalki
Filtry


Umywalka z szafką 50 – funkcjonalne rozwiązanie do Twojego domu

Umywalka z szafką 50 to doskonały wybór do niewielkich łazienek, który pozwala zaoszczędzić i wygospodarować więcej miejsca. Sprawdzi się również w małej toalecie. Dlaczego? Umywalka 50 z szafką to wielofunkcyjne rozwiązanie. W ten sposób można zyskać pojemne szafki lub szuflady, w których zmieszczą się podstawowe przybory higieniczne. Wykończone są spójną ceramiką niezbędną do wykonywania codziennych czynności higienicznych. Umywalka z szafką 50 cm rewelacyjnie wpasuje się nawet w narożniku ścian lub we wnęce, nie zajmując zbyt wiele przestrzeni. Może mieć nóżki umożliwiające sprzątanie pod nią lub bezpośrednio stać na podłodze.

  • Umywalki łazienkowe z szafką 50 są odpowiednie do małych i ciasnych łazienek.
  • Pojemne szafki lub szuflady zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania np. przyborów higienicznych, ręczników, środków czystości.
  • Do wyboru są umywalki do łazienki z szafką 50 wyposażone w nóżki lub modele wolnostojące.

Umywalki łazienkowe z szafką 50 – jakie wybrać do wnętrza?

Umywalki 50 z szafką dostępne na Łazienkarium.pl występują w różnych barwach, dlatego warto zdecydować się na taką, która najbardziej odpowiada aranżacji. W zależności od potrzeb można wybrać front w jasnych lub ciemnych odcieniach. Zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach, popularnością cieszą się płyty drewnopochodne. Z kolei połyskujące fronty dodatkowo odbijają światło w niewielkich wnętrzach. Umywalki 50 cm z szafką mocowane do ściany zapewniają również lekkość wizualną całej aranżacji i pomagają w utrzymaniu czystości. Warto wybrać odpowiednie miejsce w łazience, które będzie idealne dla umywalki z szafką 50 cm. Duże znaczenie mają również wykończenia w postaci uchwytów, które mogą wpłynąć na wygląd całego wnętrza.

  • Umywalka z szafką 50 powinna pasować do wybranej aranżacji wnętrza.
  • Mebel może wpłynąć na optyczne powiększenie pomieszczenia np. dzięki mocowaniu do ściany lub połyskującym frontom.
  • Umywalka z szafką 50 powinna być odporna na wilgoć.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk