Umywalki

(194 produkty)
Cofnij do: Umywalki
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2938 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
899 zł
Dostępność: dostępny
(25 opinii)
1984 zł
 

Umywalki podwójne

Ten typ umywalek z całą pewnością nie należy do najpopularniejszych, ale z roku na roku zyskuje coraz więcej zwolenników. Klienci doceniają szereg zalet, jakie niesie ze sobą zakup podwójnej umywalki łazienkowej. W naszym sklepie zgromadziliśmy pokaźny asortyment tego typu produktów. Co wpływa na ich rosnące powodzenie wśród konsumentów?

Podwójny zlew do łazienki Przestrzeń i wygoda

Nie da się ukryć, że montaż umywalki podwójnej wymaga wygospodarowania większej ilości miejsca. Trudno będzie zatem zainstalować taką ceramikę na małym metrażu, za to nada się doskonale do przestronnych łazienek, w których nie ma konieczności oszczędzania każdego centymetra kwadratowego. Decydując się na podwójną umywalkę do łazienki, zyskujemy dwa razy więcej przestrzeni do mycia, zwiększa się też nasz komfort wykonywania codziennej toalety. Z tego typu umywalki mogą korzystać jednocześnie dwie osoby, przy czym obie mają zapewniony wygodne stanowisko do mycia, golenia czy wykonywania makijażu.
  • Montując umywalkę podwójną z szafką, zyskujemy dodatkowe miejsce na kosmetyki oraz przestrzeń do przechowywania np. środków czystości,
  • Wygodne, przestronne umywalki podwójne to kres sporów o miejsce w łazience.

Umywalka podwójna to oszczędność czasu

Czy znają Państwo problem zablokowanej łazienki w chwili, gdy spieszymy się do pracy? Nieobce są Wam poranne utarczki, wynikające ze zbyt długiego zajmowania łazienki przez któregoś z członków rodziny? Umywalka dwukomorowa w dużej mierze niweluje ten kłopot. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przy jednej połowie pani domu malowała się przed spotkaniem biznesowym, a obok jej mąż starannie pozbywał się zarostu. Dwoje dzieci przepychających się w drzwiach w celu wyszczotkowania zębów? Od teraz będą mogły jednocześnie przeprowadzać domową pielęgnację jamy ustnej. Zakup podwójnej umywalki łazienkowej to zatem realna zmiana stylu życia domowników na lepszy. Rozwiązanie to szczególnie polecane jest rodzinom wielodzietnym, w których każda minuta porannej krzątaniny jest na wagę złota, a dodatkowe stanowisko do codziennej toalety skutecznie redukuje napięcie i pozwala w dobrym humorze rozpocząć dzień.
  • Podwójne umywalki łazienkowe często nablatowe, przydają się w rodzinach wielodzietnych, pozwalając skrócić sumaryczny czas porannej toalety,
  • Długa umywalka dwuosobowa pozwoli zmieścić się kilku osobom podczas mycia zębów.

Dodatkowe miejsce stostując umywalki dwukomorowe

Podwójna umywalka to także automatycznie większa powierzchnia jej brzegów, które można w praktyczny sposób zagospodarować: poukładać najpotrzebniejsze kosmetyki, akcesoria toaletowe, a nawet elementy dekoracyjne, takie jak ozdobne koszyczki na drobiazgi, wazoniki ze sztucznymi kwiatami czy świece zapachowe, wprowadzające w łazience przytulny klimat. Kupując podwójną umywalkę z szafką, zyskujemy także mnóstwo miejsca do przechowywania produktów potrzebnych, acz niekoniecznie nadających się do eksponowania. Środki czystości, przybory do sprzątania, akcesoria higieniczne, zapasowe produkty kosmetyczne - to wszystko zmieści się w przestronnym, zamykanym meblu pod dużą umywalką.
  • Umywalka wielostanowiskowa sprawdzi się w każdej większej łazience,
  • Przy okazji zakupu umywalki na dwie baterie (z dwoma kranami) warto zastanowić się czy bateria zostanie zamontowana na rancie umywalki czy w ścianie.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia