Rea Umywalki

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Rea umywalki do stylowej łazienki

Rea umywalki to szeroki wachlarz propozycji sprawdzających się w każdej łazience. Na polskim rynku są obecne już od wczesnych lat dziewięćdziesiątych i dziś kojarzą się przede wszystkim z wysoką jakością i ciekawym designem. Tym, co wyróżnia je na tle konkurencji, jest troska o wytrzymałość. Umywalki łazienkowe Rea są często opisywane jako rozwiązania na lata. Bez względu na to, jaki model się wybierze, można liczyć na to, że umywalki Rea będą odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Można je też łatwo utrzymać w czystości. Tym, co przyciąga wzrok, są też oryginalne kształty. Umywalki Rea mogą być nie tylko prostokątne i kwadratowe. Na Łazienkarium.pl dostępne są również wersje owalne, okrągłe i półokrągłe. Za każdym razem zresztą ich pojemność jest na tyle duża, aby korzystanie z nich było maksymalnie wygodne.

  • Rea umywalki są obecne na polskim rynku już od wczesnych lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.
  • Charakteryzuje je wytrzymałość i ciekawy design.
  • Mają zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, nietypowe kształty.

Umywalki Rea – kryteria wyboru

Rea umywalki można wybierać z uwagi na wiele parametrów. Jednym z najważniejszych pozostają ich wymiary. Te mogą być kompaktowe, a tym samym idealne do niewielkich łazienek. Są też jednak modele na tyle duże, że z umywalki Rea jest w stanie korzystać w tym samym czasie kilka osób. Także kolorystyka zwraca na siebie uwagę. Umywalki łazienkowe Rea zrywają z klasyczną bielą, choć i jej zwolennicy znajdą z pewnością coś dla siebie. Dużą popularnością cieszy się jednak również czerń. Troska o bezpieczeństwo użytkowników sprawia, że w większości modeli został zainstalowany przelew. To dzięki niemu nie trzeba obawiać się zalania łazienki, gdy zapomni się wyłączyć wodę po skorzystaniu z umywalki. Rea umywalki są też dostępne tak w wersjach z otworem na baterię, jak i bez niego. Poszczególne modele wykonane zostały nie tylko z ceramiki, ale również z coraz popularniejszego lanego marmuru.

  • Rea umywalki mają różne wymiary, łatwo można więc znaleźć takie, które będą idealne do niewielkiej i dość dużej łazienki.
  • Przeważnie są wyposażone w przelew, wiele z nich ma też otwór na baterię.
  • Wśród materiałów, z których są wykonane, na wyróżnienie zasługuje tak ceramika, jak i konglomerat.

Umywalki łazienkowe Rea i ich sposób montażu

Rea umywalki zwracają na siebie uwagę z co najmniej kilku powodów, a na pierwszy plan wysuwa się przy tym prostota i intuicyjność montażu. Umywalki łazienkowe Rea najczęściej pojawiają się w wersji nablatowej, a umywalki ustawiane na blatach występują obok tych, które są lekko wpuszczane w ich powierzchnię. Popularne są też modele mocowane bezpośrednio do ściany, a tym samym zajmujące znacznie mniej miejsca. Zwolennicy dużych przestrzeni mogą zdecydować się też na umywalki Rea w wersji wolnostojącej. Te pojawiają się przede wszystkim w dużych, nowoczesnych łazienkach. Ich ciekawe kształty sprawiają przy tym, że mogą, być one funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie. Obecnie dużą popularnością cieszą się też Rea umywalki, które są wpuszczane w blat. Te oszczędzają miejsce, są proste w obsłudze, a do tego zaliczają się do modeli, które można łatwo utrzymać w czystości.

  • Rea umywalki charakteryzuje intuicyjny montaż, który może być wykonany na wiele sposobów.
  • Dominują nowoczesne modele wpuszczane w blat, a także umywalki Rea w wersji nablatowej.
  • W dużych łazienkach sprawdzają się modele wolnostojące, a w niewielkich – ścienne.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk