Duravit Umywalka Podblatowa

Cofnij do: Umywalki
Filtry


Umywalki podblatowe Duravit, czyli połączenie formy i funkcji

Umywalka podblatowa, określana też jako umywalka wpuszczana w blat, to rodzaj produktu niemal całkowicie ukrytego pod linią blatu łazienkowego. Efektem tego jest możliwość zamaskowania wszelkich przyłączy oraz rur, ale wiąże się to również ze zmniejszeniem dostępnego miejsca w szafce. Rekompensatą tego jest powierzchnia dookoła umywalki, która daje dodatkowy obszar do przechowywania, gdzie można ulokować kosmetyki, przybory do stylizacji, a także liczne dekoracje. Umywalki podblatowe Duravit znacznie łatwiej utrzymać w czystości, pasują zarówno do małej, jak i dużej łazienki, a mnogość ich kształtów i stylów do wyboru otwiera drogę do kreatywnej zabawy charakterem wnętrza. Umywalka podblatowa prostokątna Duravit Vero stanie się łącznikiem pomiędzy prostotą a modernistycznym podejściem. W podobnej konwencji została zaprojekowana umywalka wpuszczana w blat Duravit Starck 3. Z kolei Duravit D-Code, czyli umywalka owalna wpuszczana w blat, to alternatywa dla tych, którzy urządzają wnętrze o klasycznych cechach. W takiej przestrzeni sprawdzą się też Duravit Architec, Duravit Foster czy Duravit Happy D.2.
 
  • Umywalki łazienkowe wpuszczane w blat to ciekawa propozycja zarówno do małej, jak i dużej łazienki,
  • Umywalka w blacie pozwala na szybkie sprzątanie, zapewnia optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni,
  • W ofercie Duravit znajdują się umywalki o różnym stylu i kształcie. Umywalka podblatowa prostokątna to np. Duravit Vero lub Duravit 2nd Floor. Owalna forma to m.in. Duravit Architec lub Duravit Happy D.2.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk