Umywalki Wpuszczane w Blat 55 cm

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka wpuszczana w blat 55 cm i jej zastosowanie

Umywalka wpuszczana w blat 55 cm jest niewielkim rozwiązaniem, które można wprowadzić nawet do dość małej łazienki. Nie zajmuje wiele miejsca, jest jednak zaprojektowana tak, aby korzystanie z niej nie było skomplikowane. Umywalka wpuszczana w blat 55 kojarzy się przede wszystkim z klasycznym wystrojem łazienki, dziś jednak trudno już mówić o podobnym ograniczeniu. Na Łazienkarium.pl jest dostępna w wielu kolorach. Może być też wykonana ze zróżnicowanych materiałów. W rezultacie, umywalka blatowa 55 cm jest świetną opcją także w nowoczesnym pomieszczeniu. Co warte podkreślenia, umywalki wpuszczane w blat 55 cm są chętnie wybierane ze względów czysto estetycznych. Ich mniej reprezentacyjne elementy znajdują się przecież pod blatem, a co za tym idzie – domownicy i goście mogą podziwiać przede wszystkim to, co prezentuje się atrakcyjnie wizualnie. Warto też wspomnieć o tym, że umywalka wpuszczona w blat 55 cm jest zwykle otoczona rantem.

  • Umywalka wpuszczona w blat 55 cm ma kompaktowe rozmiary, korzystanie z niej nie jest jednak w żaden sposób utrudnione.
  • Można ją dopasować do wielkości i stylistyki praktycznie każdej łazienki.
  • Jest rozwiązaniem estetycznym, które – dzięki rantowi – ułatwia utrzymanie w czystości łazienki.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk