Umywalki Wiszące 60 cm

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka wisząca 60 – możliwe zastosowania

Umywalka wisząca 60 jest dość duża. Nie oznacza to jednak, że sprawdzi się jedynie w łazience o sporych rozmiarach. Specyficzny sposób montażu, jakim charakteryzuje się umywalka podwieszana 60 sprawia, że można zaoszczędzić sporo miejsca. W mniejszej przestrzeni nie wygląda więc nienaturalnie. Atutem posiadanym przez umywalki podwieszane 60 z oferty Łazienkarium.pl jest również ich łatwe czyszczenie. Nie ma w ich przypadku trudno dostępnych miejsc, sprawdzą się więc świetnie w mieszkaniach studenckich oraz w domach osób starszych. Umywalki ścienne 60 cm są zresztą doskonałym prezentem dla seniora także dlatego, że ich wysokość można regulować. W czasie montażu ustala się więc, jaka będzie najbardziej odpowiednia dla osoby starszej. Jakby tego było mało, umywalki wiszące 60cm zwykle nie mają zbyt wielu przewodów i rur. Warto pomyśleć o nich więc i tam, gdzie z łazienki korzystają dzieci.

  • Umywalka wisząca 60 – wbrew swoim rozmiarom – może być umieszczana nie tylko w większych, ale i w mniejszych łazienkach.
  • Łatwość utrzymania w czystości oraz możliwość regulacji jej wysokości to mocne argumenty przemawiające za umieszczeniem jej w domu osoby starszej.
  • Brak rur i przewodów sprawia, że jest świetnym rozwiązaniem w łazience, z której korzystają dzieci.

Umywalka podwieszana 60 cm – dlaczego warto pomyśleć o jej zakupie?

Umywalka wisząca 60 jest nowoczesnym rozwiązaniem, które – pomimo swoich wymiarów – można wprowadzić nawet do łazienki utrzymanej w duchu minimalizmu. Kupujący sam decyduje o wyglądzie, jaki charakteryzuje umywalki zawieszane 60 cm. Ma wpływ na kolor wybranego przez siebie rozwiązania, a paleta odcieni, z których może korzystać, jest coraz szersza. Brak podstawy sprawia, że umywalka podwieszana 60 zwiększa wolną przestrzeń w łazience. Można to wykorzystać na wiele sposobów, choćby decydując się na umieszczenie pod nią szafki. Umywalki ścienne 60 cm nie mają też stelaża. Optycznie są dzięki temu lekkie, a ich montaż nie jest skomplikowany, O ich zakupie warto pomyśleć także dlatego, że umywalki zawieszane 60 cm coraz częściej są dostępne w nietypowych kształtach. Mogą być to nawet modele asymetryczne, choć pięknie prezentują się też te klasyczne.

  • Różnorodność charakteryzująca umywalki wiszące 60cm sprawia, że można je wkomponować w przestrzeń łazienek w różnych stylach.
  • Ich montaż jest prosty, a one same wydają się optycznie mniejsze niż ma to miejsce w rzeczywistości.
  • Brak podstawy sprawia, że umywalka wisząca 60 optycznie powiększa przestrzeń łazienki.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk